Kaszubia traci punkty w Drawsku Pomorskim

Nie udał się wyjazd biało-bordowym wyjazd do Drawska Pomorskiego. Drużyna Tomasza Bąkowskiego przegrała z miejscową Drawą 0:1.

Już pierwsze minuty tego spotkania pokazały, że o zwycięstwo w tym meczu będzie bardzo trudno. Obydwie ekipy grały bardzo twardo, jednak to kościerzynianie mieli kilka dogodnych okazji do objęcia prowadzenia. Bliski szczęścia był Błażej Troka, po którego strzale piłka minimalnie minęła słupek.

Pod koniec pierwszej odsłony, na strzały z dystansu decydował się Adrian Wysiecki, jednak w tym meczu, strzały te nie zakończyły się sukcesem. W drugiej części ponowną okazję do zdobycia bramki miał Troka, który zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem. Wynik spotkania został ustalony w 80 minucie meczu. Wówczas zawodnik gospodarzy pokonał strzałem z dystansu golkipera Kaszubii Dawida Krawcewicza. Przegrana w Drawsku Pomorskim była trzecią porażką z rzędu dla kościerskiej drużyny.

W najbliższą sobotę, 7 listopada, biało-bordowi rozegrają spotkanie przed własną publicznością. Przeciwnikiem zespołu Tomasza Bąkowskiego będzie Bałtyk Gdynia. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14.