Kaszubia świetnie zaczyna II rundę

Kaszubia bardzo dobrze rozpoczęła drugą rundę piłkarskiego sezonu 2014/2015. W wyjazdowym spotkaniu biało-bordowi pokonali Chemika Police 3:1.

Podopieczni Pawła Budziwojskiego znakomicie rozpoczęli spotkanie w Policach. Pierwsze dwie bramki kościerska drużyna zdobyła już w pierwszej połowie. Pierwsza bramka padła po dośrodkowaniu Michała Drzymały, które znakomicie wykorzystał Filip Sosnowski.

Drugie trafienie również należało do tego samego zawodnika. W tym przypadku wykończył on akcję przeprowadzoną przez czołowego snajpera Kaszubii Mateusza Łuczaka. Gospodarze szybko odpowiedzieli kontaktową bramką. Padła ona po rzucie karnym. Do końca pierwszej odsłony Kaszubia miała jeszcze dwie sytuacje bramkowe. Pierwszej nie wykorzystał wspomniany Mateusz Łuczak, natomiast przy drugiej sędzia nie podyktował karnego, po faulu na Filipie Sosnowskim.

Przez większą część drugiej odsłony żadna z ekip nie była w stanie wypracować dobrej sytuacji, po której mogła paść bramka. Dopiero w 89 minucie spotkania Adrian Wysiecki ustalił wynik meczu na 3:1. Kolejny mecz Kaszubia rozegra jutro przed własną publicznością. Będzie to wyjątkowe spotkanie, bo podejmie rywala zza między, czyli Cartusię Kartuzy. Początek spotkania o godz. 12.