Kaszubia przywozi cenne punkty z Gdyni

Kaszubia Visline Kościerzyna wygrała wyjazdowe spotkanie z rezerwami Arki Gdynia 4:2.

Mecz rozpoczął się niekorzystnie dla kościerskiego zespołu, bo już w 6 minucie Arka wyszła na prowadzenie. Jednak pięć minut później był już remis, ponieważ zawodnik gospodarzy umieścił piłkę we własnej bramce. Do przerwy żadna z drużyn nie zdobyła już gola. Po zmianie stron Błażej Troka dał prowadzenie Kaszubii, ale odpowiedź miejscowych była natychmiastowa. Jednak ostatnie 20 minut należało do zawodników Tomasza Bąkowskiego. W 73 minucie bramkę z karnego zdobył Jan Przybyszewski, a dwie minuty później wynik meczu ustalił Adrian Wysiecki. W najbliższą sobotę Kaszubia rozegra mecz na własnym terenie. Przeciwnikiem biało-bordowych będzie drużyna Bałtyku Koszalin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16.