Kaszubia przegrała w Starogardzie Gd.

Piłkarze kościerskiej Kaszubii mają za sobą drugi sparing. Tym razem przegrali na wyjeździe z KP Starogard Gdański 1:2.

Pierwsze pół godziny toczyły się w środkowej części boiska i żadna ze stron nie potrafiła zagrozić bramce przeciwnej ekipy. Dopiero w 33 minucie spotkania doskonałą akcję do zdobycia bramki miał Kacper Kreft, jednak piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę. Do końca pierwszej połowy nie padła żadna bramka. W drugiej części, jako pierwsi piłkę w siatce umieścili gospodarze. Odpowiedź Kaszubii była natychmiastowa, a autorem gola był Szymon Rychłowski. Biało-bordowi od tej pory dominowali na boisku, jednak nie potrafili pokonać bramkarza gospodarzy. Kwadrans przed końcem meczu, ekipa ze Starogardu strzeliła zwycięską bramkę. W sobotę, Kaszubia zagra z Pogonią Lębork.