Kaszubia lepsza od rezerw Arki [GALERIA ZDJĘć, WIDEO]

Biało-bordowi pokonali drużynę Arki II Gdynia 3:2. Decydujący o zwycięstwie gol padł w ostatnich minutach spotkania.

Obydwie drużyny, które walczyły o ligowe punkty na stadionie w Kościerzynie, stworzyły niezwykle ciekawe widowisko. Kibice nie mogli narzekać na nudę, o czym świadczy fakt, że zobaczyli aż pięć bramek. W pierwszej części spotkania większość gry toczyła się w środkowej części murawy. Zarówno gospodarze, jak i goście, mieli kilka strzeleckich okazji. Jako pierwsi bramkę zdobyli gospodarze. W 40 minucie meczu, pierwszą bramkę dla Kaszubii zdobył Szymon Rychłowski. Radość miejscowych nie trwała zbyt długo, ponieważ jeszcze przed przerwą, do wyrównania doprowadził Michał Nalepa, który wykorzystał z zimną krwią błąd bramkarza Kaszubii.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Na kolejne bramki kibice musieli poczekać do końcowej fazy meczu. W 75 minucie spotkania na listę strzelców kościerskiego zespołu wpisał się Kacper Rapińczuk. Przyjezdni nie dawali za wygraną i w 87 minucie doprowadzili za sprawą Jakuba Kłosowskiego do remisu. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, w 88 minucie bramkę na wagę kompletu punktów zdobył Mikołaj Rolbiecki.