Karl Meltzer z niezwykłym wyczynem na Szlaku Appalachów. Film dokumentalny o rekordzie amerykańskiego ultramaratończyka

Rafał Rusiecki
Rafał Rusiecki
Karl Meltzer
Karl Meltzer Josh Campbell
48-letni Karl Meltzer na Szlaku Appalachów pokonał dystans 3524,5 km w 45 dni, 22 godziny i 38 minut. Amerykański ultramaratończyk rekord ustanowił 18 września 2016 roku. Proponujemy Państwu film dokumentalny o trzeciej próbie Meltzera i jego ekipy.

Prezentujemy Państwu 42-minutowy dokument (z polskimi napisami) o trzeciej próbie Amerykanina i jego ekipy. Karl „Speedgoat” Meltzer pobił biegowy rekord, pokonując amerykański Szlak Apallachów o długości 3524,5 km w niecałe 46 dni. Dziennie pokonywał średnio prawie 76 km. Nowy rekord był lepszy od poprzedniego, ustanowionego przez Scotta Jurka w 2015 roku, o ponad 10 godzin.

- Od ośmiu lat chciałem pobić ten rekord i w końcu mi się udało. Podjąłem trzy próby, by tego dokonać. To dla mnie szczególna chwila, ważny moment w mojej karierze

- powiedział później Meltzer.

Karl Meltzer: Made to Be Broken

Film pochodzi z obszernej bazy dostępnej za darmo w Red Bull TV. Na platformie znajdują się również relacje z wydarzeń na żywo i dokumentacje z zawodów. Materiały dostępne są dzięki aplikacji Red Bull TV na urządzenia mobilne, Smart TV i konsole do gier.

Aleksander Śliwka - Orlen

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie