Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 07godz.
  • 15min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Kalendarze 2018 "Dziennika Bałtyckiego". Oto nagrodzone zdjęcia Czytelników

Anna Kowalska
Autorką tego zdjęcia jest Joanna Treder. W kalendarzu dla mieszkańców powiatu wejherowskiego zdobi lipiec
Spośród kilkuset zdjęć nadesłanych przez naszych Czytelników redakcyjne jury wybrało trzy. Ich autorzy spędzą weekend w hotelu Astor w Jastrzębiej Górze. Gratulujemy!

Katarzyna Patoka, Joanna Treder i Tomasz Łącki - to autorzy trzech zdjęć do kalendarzy na 2018 rok, które nasze redakcyjne jury uznało za najciekawsze. Wybór jednak wcale nie był prosty, bo i tym razem Czytelnicy nas nie zawiedli. Do konkursu zgłosili kilkaset zdjęć, czego efektem jest 20 kalendarzy - w Trójmieście ukazały się w czwartek. Liczymy, że dla osób, które znajdą w nich swoje zdjęcia, będą ciekawą pamiątką.

Mamy jeszcze trzy nagrody specjalne dla zwycięskiej trójki autorów wyróżnionych zdjęć. Spędzą oni trzy dni - wraz z osobami towarzyszącymi - w hotelu Astor w Jastrzębiej Górze.

Obiekt ten wyróżnia nie tylko malownicze położenie (będzie więc okazja do zrobienia kolejnych ciekawych zdjęć) - ale również bogate zaplecze rekreacyjne: basen, centrum fitness, bowling, korty, SPA oraz profesjonalne centrum konferencyjne.

Voucher można wykorzystać w wybranym przez siebie terminie (do 20 czerwca 2018 r. - poza okresem świątecznym, sylwestrem i majówką). Zwycięzców konkursu - w celu odbioru nagród - prosimy o kontakt z naszą redakcją, a konkretnie z Krystyną Kujawą, telefonicznie: 502 499 058 lub drogą mailową: krystyna.kujawa@ polskapress.pl.

Wszystkim Czytelnikom serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznej edycji naszego konkursu. Dostarczyliście nam i pozostałym Czytelnikom wielu estetycznych wrażeń.

To jednak nie koniec zabawy. Już dziś zachęcamy wszystkich, którym fotografowanie sprawia przyjemność, do pracy nad nowymi, ciekawymi ujęciami. Za rok przecież też wydamy kalendarze!

Zdjęcia do kalendarza 2018 w Gdańsku. Nagrodzone fotografie, które znalazły się w kalendarzu [galeria]

Zdjęcia do kalendarza 2018 w Gdyni. Nagrodzone fotografie, które znalazły się w kalendarzu [galeria]

Zdjęcie Tomasza Łąckiego, które ukazało się w gdyńskim wydaniu kalendarza - na karcie lipca
Zdjęcie Tomasza Łąckiego, które ukazało się w gdyńskim wydaniu kalendarza - na karcie lipca
Autorką tego zdjęcia jest Joanna Treder. W kalendarzu dla mieszkańców powiatu wejherowskiego zdobi lipiec
Autorką tego zdjęcia jest Joanna Treder. W kalendarzu dla mieszkańców powiatu wejherowskiego zdobi lipiec

Kalendarze 2018 z Gdańska, Gdyni i Sopotu ukażą się w czwartek, 21 grudnia. Poza Trójmiasta dostać je można będzie z lokalnymi tygodnikami, 22 grudnia. W Tygodniku Miasteckim - 19 grudnia. W Kurierze Gdyńskim 17 grudnia.

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie