Kalendarze 2018 "Dziennika Bałtyckiego". Oto nagrodzone...

  Kalendarze 2018 "Dziennika Bałtyckiego". Oto nagrodzone zdjęcia Czytelników

  Anna Kowalska

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Zdjęcie Katarzyny Patoki, które nadesłała do kalendarza dla mieszkańców powiatu tczewskiego. Znajdziemy je na karcie lutego
  1/4

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Spośród kilkuset zdjęć nadesłanych przez naszych Czytelników redakcyjne jury wybrało trzy. Ich autorzy spędzą weekend w hotelu Astor w Jastrzębiej Górze. Gratulujemy!
  Katarzyna Patoka, Joanna Treder i Tomasz Łącki - to autorzy trzech zdjęć do kalendarzy na 2018 rok, które nasze redakcyjne jury uznało za najciekawsze. Wybór jednak wcale nie był prosty, bo i tym razem Czytelnicy nas nie zawiedli. Do konkursu zgłosili kilkaset zdjęć, czego efektem jest 20 kalendarzy - w Trójmieście ukazały się w czwartek. Liczymy, że dla osób, które znajdą w nich swoje zdjęcia, będą ciekawą pamiątką.

  Mamy jeszcze trzy nagrody specjalne dla zwycięskiej trójki autorów wyróżnionych zdjęć. Spędzą oni trzy dni - wraz z osobami towarzyszącymi - w hotelu Astor w Jastrzębiej Górze.

  Obiekt ten wyróżnia nie tylko malownicze położenie (będzie więc okazja do zrobienia kolejnych ciekawych zdjęć) - ale również bogate zaplecze rekreacyjne: basen, centrum fitness, bowling, korty, SPA oraz profesjonalne centrum konferencyjne.

  Voucher można wykorzystać w wybranym przez siebie terminie (do 20 czerwca 2018 r. - poza okresem świątecznym, sylwestrem i majówką). Zwycięzców konkursu - w celu odbioru nagród - prosimy o kontakt z naszą redakcją, a konkretnie z Krystyną Kujawą, telefonicznie: 502 499 058 lub drogą mailową: krystyna.kujawa@ polskapress.pl.

  Wszystkim Czytelnikom serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznej edycji naszego konkursu. Dostarczyliście nam i pozostałym Czytelnikom wielu estetycznych wrażeń.

  To jednak nie koniec zabawy. Już dziś zachęcamy wszystkich, którym fotografowanie sprawia przyjemność, do pracy nad nowymi, ciekawymi ujęciami. Za rok przecież też wydamy kalendarze!

  Zdjęcia do kalendarza 2018 w Gdańsku. Nagrodzone fotografie, które znalazły się w kalendarzu [galeria]

  Zdjęcia do kalendarza 2018 w Gdyni. Nagrodzone fotografie, które znalazły się w kalendarzu [galeria]

  Zdjęcie Tomasza Łąckiego, które ukazało się w gdyńskim wydaniu kalendarza - na karcie lipca


  Autorką tego zdjęcia jest Joanna Treder. W kalendarzu dla mieszkańców powiatu wejherowskiego zdobi lipiec


  Kalendarze 2018 z Gdańska, Gdyni i Sopotu ukażą się w czwartek, 21 grudnia. Poza Trójmiasta dostać je można będzie z lokalnymi tygodnikami, 22 grudnia. W Tygodniku Miasteckim - 19 grudnia. W Kurierze Gdyńskim 17 grudnia.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo