Kadyny Folwark Hotel & SPA – najchętniej odwiedzany hotel nad Zalewem Wiślanym

Materiał informacyjny

Nasz hotel położony we wsi Kadyny, zaledwie 800 metrów od Zalewu, może poszczycić się ciekawą architekturą i prawie 300-letnią tradycją.

To właśnie tutaj, na terenie dawnej letniej rezydencji Cesarza Niemiec Wilhelma II znajduje się Kadyny Folwark Hotel & SPA, do którego zapraszamy wszystkich ceniących dziką przyrodę, ciszę, czyste powietrze wolne od smogu oraz niepowtarzalne widoki.

Naszym Gościom oferujemy:

67 komfortowych pokoi, restaurację, kawiarnio-winiarnię, SPA, plac zabaw, polanę piknikową, miejsce na ognisko,rowery, zewnętrzny i wewnętrzny basen, warsztaty ceramiczne, przejażdżki wozami drabiniastymi,mini golf, bilard, strefę dla dzieci, starą powozownię, naukę jazdy konnej, mini Zoo,wyśmienitą kuchnię.

Hotel posiada własny ogródek warzywny oraz sad, dostępny dla wszystkich naszych Gości, bo to właśnie dla nich uprawiamy warzywa i owoce.

Ogromnym atutem naszego hotelu oraz tym co nas wyróżnia na tle innych obiektów w okolicy są zwierzęta, z których największą popularnością, zwłaszcza wśród naszych najmłodszych Gości, cieszą się wesołe, przyjazne alpaki, czarne owieczki, króliki, kucyki no i oczywiście konie, z których Kadyny słyną od dziesięcioleci.

Przy hotelu działa szkółka jazdy konnej, która w krytej ujeżdżalni prowadzi naukę dla dzieci i dorosłych. Niegasnącą popularnością cieszą się wyprawy w teren, bo przecież nie ma nic piękniejszego niż konne przejażdżki na tle cudownych krajobrazów Wysoczyzny Elbląskiej, z dala od zgiełku wielkich miast.

Z naszego hotelu, wtulonego w rezerwat przyrody Kadyński Las, można wybrać się do Tolkmicka (3km), skąd kursują statki do Krynicy Morskiej. Ta morska przygoda trwa około 45 minut.

Wielbicieli wycieczek rowerowych z pewnością ucieszą liczne szlaki rowerowe, w tym odcinek popularnego Green Velo, tuż przy linii brzegowej Zalewu.

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się punkt widokowy, z którego rozpościera się- zapierający dech w piersiach – widok na Mierzeję Wiślaną. A tuż za płotem hotelu rośnie najgrubszy i jeden z najstarszych dębów w Polsce Dąb Bażyńskiego.

Nasz hotel stanowi doskonały punkt wypadowy na zwiedzanie Fromborka (25 km), Malborka (50 km), Elbląga (20 km) czy Trójmiasta (90 km).

Jako hotel przyjazny zwierzętom akceptujemy czworonożnych przyjaciół naszych Gości.

Nasz adres: Kadyny Folwark Hotel & SPA, Kadyny 18, 82-340 Tolkmicko
Telefon: 55/231 61 20
e-mail: rezerwacja@kadyny.com.pl
Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę: www.kadyny.com.pl

Przyjedźcie do nas, by osobiście poznać walory tego cudownego miejsca!

Wideo

Dodaj ogłoszenie