MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Jeśli jesteś samotny...serca dwa [LISTY]

Edyta Okoniewska
Chcesz poznać przyjaciela lub przyjaciółkę, a w swojej okolicy nie masz ku temu okazji? Skorzystaj z naszej propozycji i zamieść w tej rubryce swój anons.

Anonse ze zdjęciem publikujemy w pierwszej kolejności (do zdjęcia prosimy dołączyć pisemną zgodę na jego publikację w gazecie i kserokopię dowodu osobistego - strona ze zdjęciem). Nie publikujemy anonsów z numerami telefonów, jeśli w liście nie ma adresu zwrotnego nadawcy (do wiadomości redakcji) oraz pisemnej zgody na publikację wspomnianego numeru w gazecie i kserokopii dowodu osobistego - strona ze zdjęciem. Jeżeli chcesz nawiązać kontakt z wybraną osobą, napisz do niej list, oznacz go numerem sygnatury, dołącz czystą kopertę, znaczek oraz kupon i wyślij do nas. My przekażemy list pod właściwy adres. Nasz adres: Serca dwa, „Dziennik Bałtycki”, ul. Obr. Westerplatte 28, 83-110 Tczew. Oferty Czytelników i odpowiedzi na anonse przyjmujemy wyłącznie z zamieszczonym niżej kuponem. Uwaga! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje wynikłe z zawartych tą drogą znajomości. Nie sprawdzamy sytuacji życiowej i prawnej osób, które korzystają z tej rubryki. Udostępniamy tylko łamy osobom samotnym, licząc na ich szczere i uczciwe intencje.

Jestem wolna, mam 41 lat, 170 cm wzrostu. Szukam wysokiego pana, przyjaciela w wieku 37-45 lat, najlepiej bez nałogów, myślącego o stałym związku.

Sygn. 88

Szukam partnera życiowego, odpowiedzialnego, uczciwego, porządnego, wesołego, dusze towarzystwa, który zechce zabrać mnie do kina lub od czasu do czasu na tańce, wiek 34-50 lat. Nie szukam przygód, lecz męża, który wesprze mnie męskim ramieniem, z okolic Kartuz lub Żukowa. Panom z ZK dziękuję.

Sygn. 89

Wolny, 66 lat, 175 cm wzrostu, wykształcenie zawodowe, bez zobowiązań i rażących nałogów. Nie szukam przygód, lecz trwałego związku, szczerości i zaufania. Jestem rencistą, ale dobrze sobie radzę. Szukam pani, która pragnie bratniej duszy, szczęścia, przyjaźni, wzajemnego wsparcia, wspólnych rozmów, spacerów, wyjazdów w plener. Pani z Gdańska, Tczewa, Pruszcza Gd. lub okolic.

Sygn. 90

Wysoki, wolny, z własnym M, domator o spokojnym usposobieniu, zadbany, traktujący życie z należytą powagą, pozna tą drogą samotną panią, szczupłą, do 50 lat, z Pomorza, dla której wartości takie jak lojalność, uczciwość, przyjaźń, wierność i miłość maja podstawowe znaczenie w związku dwojga osób.

Sygn. 91

30-latek, kawaler ze Słupska, obecnie przebywający w ZK w Czarnem, poszukuje kobiety, przyjaciółki do rozmów korespondencyjnych oraz telefonicznych. Nie oczekuje pomocy. Pragnę tylko poznać normalną, wesołą połówkę w wieku 25-38 lat. Ja: 178 cm, 80 kg, normalna budowa ciała, oczy niebieskie. Nie mamy nic do stracenia, możemy tylko zyskać. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wyglądam, to napisz, a wyślę ci zdjęcie i napiszę ci to, co chcesz wiedzieć lub zadzwonię.

Sygn. 92

Mam na imię Andrzej, 27 lat, 188 cm, jestem brunetem bez nałogów, bezdzietnym. Interesuję się sportem, podróżami, muzyką. Szukam kobiety w wieku 26-35 lat w celu stworzenia stałego związku. Jeśli szukasz prawdziwej miłości i osoby, przy której będziesz czuła się bezpiecznie, to napisz. Mile widziana fotka i numer telefonu.

Sygn. 93

Jestem szczerą osobą, mam 34 lata, 186 cm wzrostu, ważę 83 kg. Nie mam wymarzonej kobiety. Chciałbym, aby ktoś mnie zaakceptował. Obecnie przebywam w więziennym szpitalu, mam problemy z płucami. Potrzebują jakiejkolwiek pomocy. Nie mam nikogo. Może znajdzie się ktoś o dobrym sercu i zechce mnie wesprzeć, również finansowo? Nie jestem naciągaczem, po prostu bardzo potrzebuję pomocy. Nie jestem też złym człowiekiem. Przebywam w tym miejscu, bo popełniłem w życiu błąd, za co słusznie ponoszę karę. Zasłużyłem na nią, ale nie trzeba mnie od razu przekreślać. Sygn. 94

40-latka, samotna, z własnym dochodem, po przejściach, 160/69, pozna pana w wieku 40-5- lat, bez rażących nałogów. Pan może zamieszkać u mnie.

Sygn. 95

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki