Jaka będzie pogoda w czwartek 10 stycznia 2019 r....

  Jaka będzie pogoda w czwartek 10 stycznia 2019 r. (10.01.2019)? Na Pomorzu znowu popada [prognoza pogody]

  IMGW-PIB/red.

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Jaka będzie pogoda w czwartek 10 stycznia 2019? Na Pomorzu znowu będzie padało. Śnieg, deszcz? Zobaczcie szczegółową prognozę pogody na 10.01.2019.

  Jaka będzie pogoda w czwartek ?  Synoptycy w dzień przewidują zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady śniegu, a nad samym morzem również deszczu ze śniegiem.Temperatura maksymalna od -11°C na północnym wschodzie, około -2°C w centrum, do 2°C na zachodzie i Pomorzu. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem okresami dość silny i porywisty, północno-wschodni i północny.

  W nocy zachmurzenie duże i umiarkowane, na północy okresami rozpogodzenia.
  Miejscami słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -18°C na Podlasiu, około -8°C w centrum, do -3°C na zachodzie i -1°C na wybrzeżu. Wiatr słaby, zmienny, tylko na wybrzeżu umiarkowany i porywisty, z kierunków zachodnich

  Jaka będzie pogoda? Sprawdź naszą codzienną prognozę pogody!  Jaka będzie pogoda jutro?  bardzo podobna. W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami na południu. Miejscami słabe opady śniegu, na północnym zachodzie i zachodzie także deszczu ze śniegiem i deszczu, przejściowo możliwe tam opady marznące, powodujące gołoledź. Temperatura będzie zróżnicowana: maksymalna od -7°C na południowym wschodzie, -2°C w centrum, do 6°C na zachodnim wybrzeżu. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem okresami dość silny, w porywach na wschodnim wybrzeżu do 70 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

  W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Na wschodzie i południu kraju opady śniegu; w pasie od Zatoki Gdańskiej przez Mazowsze po Wielkopolskę i Dolny Śląsk także deszczu ze śniegiem; gdzieniegdzie opady marznące powodujące gołoledź. Wiatr umiarkowany, miejscami dość silny, na wschodzie kraju w porywach do 55 km/h, północno-zachodni i zachodni. Lokalnie zamiecie i zawieje śnieżne

  Jak będzie pogoda na Pomorzu?  Kliknij w obrazek, aby dowiedzieć się więcej!
  jaka będzie pogoda pomorze  Jaka będzie pogoda na najbliższe dni?  Sprawdźcie, jaka będzie pogoda w całej Polsce - prognoza pogody na najbliższe trzy dni. Zobaczcie wideo:

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  "Pomaganie przez gotowanie". Nasza akcja charytatywna!

  POMORZE - region wolności

  POMORZE - region wolności

  Program MiauCzat. Fit Lovers w nowym programie!

  Program MiauCzat. Fit Lovers w nowym programie!