Jak zdobywać głosy? - ważne informacje dla seniorów biorących udział w akcji oraz dla ich rodzin

Akcja specjalna Babcia Roku | Dziadek Roku
Oto kilka ważnych informacji dla seniorów biorących udział w akcji oraz dla ich bliskich, którzy chcą im pomóc zdobyć więcej głosów.

Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim warto poinformować rodzinę i znajomych o udziale w akcji. Z pewnością najbliżsi będą chętnie głosować. Wystarczy wysłać im e-mailem link do artykułu z wynikami głosowania. Można to zrobić także za pomocą komunikatora (np. Messengera na Facebooku lub Skype'a).

DZIAŁANIA NA FACEBOOKU

Jednak najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • uczestnik akcji lub osoba chcąca pomóc babci lub dziadkowi w zdobywaniu głosów przede wszystkim powinien opublikować na swoim profilu post ze zdjęciem i instrukcją głosowania. To bardzo dobry sposób, aby dotrzeć z wiadomością o udziale w akcji do bliskich i znajomych.
  • niezależnie od publikacji tego posta warto opublikować także osobny post z grafiką zachęcającą do głosowania, którą przygotowujemy dla seniorów i osób chcących wspierać ich w zdobywaniu głosów.

Taką grafikę przygotowaliśmy już dla osób, które przesłały życzenia dla babć i dziadków. Podobną grafikę mogą zamówić także sami seniorzy oraz osoby, które chcą wspierać ich w zdobywaniu głosów. Aby zamówić projekt - KLIKNIJ i wypełnij formularz

  • opublikowane posty z pewnością szybko zyskają wiele lajków i komentarzy. Warto za nie dziękować i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • publikuj posty związane z przebiegiem plebiscytu np. dziękując za oddane głosy
  • udostępniaj posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u

PREZENTACJE LIDERÓW

Babcie i dziadków, którzy w czasie trwania głosowania będą liderami rankingów, będziemy prezentować w gazecie i w naszym serwisie. Zamieścimy w nim nie tylko rozmowy z babciami i dziadkami, lecz także wypowiedzi wnuków i innych członków rodziny.

MOŻNA PODZIĘKOWAĆ ZA GŁOSY

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu akcji. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu będzie babcia lub dziadek, na które oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Każdy uczestnik akcji może bezpłatnie, za naszym pośrednictwem, przesłać wiadomość do wszystkich osób, które oddały na niego głosy.

Jeśli chcesz przesłać taką wiadomość - KLIKNIJ i wypełnij formularz.

Życzymy wielu głosów!