Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
W sezonie 2008/2009 Arka, będąca wówczas, podobnie jak dziś,...

Jak Arka Gdynia rozpoczynała rundę wiosenną?

2008/2009

W sezonie 2008/2009 Arka, będąca wówczas, podobnie jak dziś, beniaminkiem, rozpoczynała rundę wiosenną od wyjazdowego starcia z Jagiellonią Białystok. Przyjezdni zostali mocno skarceni. W pierwszej połowie w ciągu trzech minut dwie bramki strzelił Tomasz Frankowski, po przerwie jedno trafienie dołożył Paweł Zawistowski i Arka przegrała z "Jagą" 0:3. Trener Czesław Michniewicz (na zdjęciu) nie miał wesołej miny.

Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 3:0 (2:0)
Bramki: Tomasz Frankowski 26', 29', Paweł Zawistowski 74'

Skład Arki: Witkowski - Łukasz Kowalski, Żuraw, Łabędzki, Telichowski - Karwan (46 Wachowicz), Ulanowski, Ława, Pietroń (58 Trytko) - Nawrocik (72 Moskalewicz), Zakrzewski

Polecamy

Mistrza Polski poznamy już w ten weekend? Jagiellonia krok od historycznego sukcesu