Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1:0 (0:0)

W meczu ekstraklasy piłki nożnej Arka Gdynia przegrała w Białymstoku z Jagiellonią 0:1 (0:0). Jagiellonia: Sandomierski - Kijanskas, Skerla, Arzumanjan, Norambuena - Makuszewski (46 M. Burkhardt), Grzyb, Hermes, Kupisz - Frankowski (62 Lato), Pawłowski (82 Essomba). Arka: Moretto - Bruma, Szmatiuk, Noll, Bednarek - Zawistowski (80 Siemaszko), Bożok - Labukas, Skela (67 F. Burkhardt), Glavina - Mawaye (70 Ivanovski).

1 minuta - sędzia Michał Mularczyk ze Skierniewic rozpoczął mecz w Białymstoku

4 min. - Frankowski mógł dojść do piłki po złym podaniu Bednarka, ale dobrze interweniował Moretto

12 min. - po zagraniu Zawistowskiego z pierwszej piłki strzelał Skela, ale nie trafił w bramkę rywali

16 min. - Noll zagrał piłkę ręką, dostał żółtą kartkę i rzut wolny dla Jagiellonii. Frankowski strzelił w słupek

18 min. - przewaga gospodarzy. Podawał Frankowski, a Bruma w ostatniej chwili uprzedził Pawłowskiego

28 min. - akcje Arki, która na kilka minut uzyskała przewagę, ale żadnej nie zakończyła celnym strzałem

29 min. - żółta kartka dla Norambueny

31 min. - silny strzał Nolla z rzutu wolnego, po którym piłka odbiła się od poprzeczki, boiska i wyszła w pole!

38 min. - Kijanskas przeciął podanie Labukasa do Glaviny

39 min. - Sandomierski wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Zawistowskiego

40 min. - żółta kartka dla Brumy

45 min. - żółta kartka dla Bożoka

45 min. - koniec pierwszej połowy. Jagiellonia - Arka 0:0!

46 min. - początek drugiej połowy meczu

46 min. - zmiana w Jagiellonii: za Makuszewskiego wszedł M. Burkhardt

52 min. - strzał z dystansu Mawaye, ale piłka o dwa metry minęła bramkę gospodarzy

53 min. - żółta kartka dla Bednarka

55 min. - Sandomierski pewnie złapał piłkę po strzale Nolla. To pierwszy celny strzał w tym meczu

62 min. - zmiana w Jagiellonii: za Frankowskiego wszedł Lato

67 min. - zmiana w Arce: za Skelę wszedł F. Burkhardt

69 min. - Moretto odważnym wyjściem uprzedził Pawłowskiego

70 min. - zmiana w Arce: za Mawaye wszedł Ivanovski

72 min. - akcja prawą stroną Kupisza, zagranie w pole karne, gdzie piłki dopadł M. Burkhardt, który silnym strzałem skierował piłkę do siatki! Jagiellonia - Arka 1:0!

80 min. - zmiana w Arce: za Zawistowskiego wszedł Siemaszko

82 min. - zmiana w Jagiellonii: Za Pawłowskiego wszedł Essomba