IX Europejski Kongres Finansowy

Materiał informacyjny PEKAO SA Zaktualizowano 
W poniedziałek rozpoczął się trzydniowy IX Europejski Kongres Finansowy. Zainaugurowali go przedstawiciele rządu, firm działających na rynku finansowym, a także uznani eksperci z kraju i świata. Motywem przewodnim sopockiego wydarzenia, jest pytanie „Jak żyć w czasach niepewności”.

Europejski Kongres Finansowy jest jednym z najważniejszych wydarzeń na polskim i europejskim rynku finansowym. Wyróżnikiem Kongresu jest jego, uznany przez szerokie gremia ekspertów, dorobek merytoryczny - „Rekomendacje EKF”, czyli postulaty, które uczestnicy spotkania przekazują regulatorom rynku finansowego, administracji państwowej oraz odpowiednim instytucjom unijnym, a także studia i ekspertyzy związane z możliwościami ich praktycznej realizacji.

O wkraczaniu nowych technologii w sferę kontaktu bank-klient, nie tylko indywidualny, ale także korporacyjny, jak banki przygotowują się na technologiczna rewolucję, o tym czy doradca klienta ma przed sobą przyszłość czy zostanie zastąpiony przez zaawansowane algorytmy i sztuczną inteligencję - rozmawiamy z Tomaszem Styczyńskim, wiceprezesem zarządu Banku Pekao S.A.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie