Zakup nowego laptopa nie jest najprostszym zadaniem, szczególnie, gdy chcemy nabyć urządzenie, które maksymalnie spełni nasze wymagania. Zazwyczaj, kupując sprzęt komputerowy, patrzymy na niego, jak na inwestycję. W końcu ma nam służyć znacznie dłużej niż przez okres gwarancyjny. Takie podejście jest jak najbardziej zrozumiałe, szczególnie jeżeli chodzi o laptopa przeznaczonego do wyznań zawodowych. Przedstawiamy nowego Lenovo ThinkPad T480 o imponująco długim czasie pracy, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym.

Idealny sprzęt dla podróżnika i prawdziwy długodystansowiec

Największym atutem Lenovo ThinkPad T480, jest jego przystosowanie do pracy w podróży. To idealny kompan podczas wyjazdów służbowych, którego ciężko jest przebić na długich dystansach. Aby to jednak w pełni docenić, musisz bardzo dużo podróżować. Jeżeli tak własnie jest lub pracujesz długie godziny w terenie oraz nierzadko nie posiadasz możliwości podłączenia laptopa w trakcie pracy do sieci, nowy model T480 jest stworzony dla Ciebie. Jego największą zaletą jest układ zasilania i wbudowana w standardzie technologia Power Bridge. Na czym polega ta technologia? Załóżmy, że jesteś w podróży, ciągle przemieszczasz się służbowo i w większości miejsc nie masz możliwości podładowania laptopa. Po ciężkim dniu pracy, udajesz się do hotelu i tam niestety zapominasz o podpięciu urządzenia do sieci. Nie masz się czym martwić, ponieważ ThinkPad T480 ma tak pojemną baterię, że pozwala ona na przepracowanie blisko 14 godzin, bez przerwy, więc spokojnie wystarczy jeszcze na kolejny dzień. Jednak, gdybyś nagle otrzymał informację o wyczerpanej baterii, również nie masz się czym martwić. Innowacyjne rozwiązanie Power Bridge pozwoli Ci na wymianę baterii bez konieczności wyłączania komputera, utraty danych i straty cennego czasu. Dodatkowo, możesz nabyć baterię o większej pojemności 72Wh, która pozwoli na nawet przeszło 30 godzin działania laptopa. W tej dyscyplinie, Lenovo ThinkPad T480 nie ma sobie równych. Innym rozwiązaniem, które ułatwi Ci pracę, jest wbudowane podświetlanie klawiatury. Pewnie niejednokrotnie musiałeś pracować po ciemku, z powodu braku światła. Teraz klawisze będą zawsze widoczne, a praca na komputerze nie będzie męczyć już więcej Twoich oczu. Te dwie właściwości, tworzą z Lenovo ThinkPad T480 idealnego kompana na naprawdę długie podróże. Ponadto, w bryle mającej trochę więcej niż 14” i 19,95mm grubości, zamknięto nie tylko te funkcje, ale znacznie więcej. Laptop waży zaledwie 1,59 kg, co czyni go bardzo lekkim, jak na oferowane parametry. Całość dopełnia fakt, że urządzenie jest poddawane niezwykle surowym testom Lenovo Military Tests. Dzięki sprawdzeniu działania laptopa w trudnych warunkach, poddania go działaniu skrajnych temperatur, wibracjom, wilgotności oraz wielu innym oddziaływaniom, masz pewność, że Twój laptop jest niezawodny i bardzo odporny. To gwarancja świętego spokoju. Tak samo, jak usługa dająca Ci możliwość zgłoszenia usterki w 160 krajach świata. Warto więc zakupić Lenovo ThinkPad T480 ze względu na wytrzymałość i opiekę serwisową.

Bezpieczny niczym bankowy skarbiec

Czymże jednak byłaby wytrzymałość i wysokie parametry, bez odpowiedniej ochrony? Lenovo ThinkPad T480 gwarantuje Ci nie tylko wytrzymałość fizyczną, taką, jak niesamowicie długi czas pracy oraz odporność na trudne warunki. Zaletą tego urządzenia są również jego zabezpieczenia. Pewnie nie raz spotkałeś się z przykrymi zdarzeniami, jakimi są ataki hakerskie. Znacznie rzadziej zdarza się, że ktoś niepowołany przegląda dane na Twoim komputerze, siedząc przed nim, ale również tej opcji nie możesz wykluczyć. Dzięki zastosowaniu przez Lenovo w modelu T480 funkcji FIDO – Fast Identity Online – masz pewność, że przeglądanie internetu jest bezpieczne. FIDO sprawia, że Twoje hasła i dane logowania są chronione trzema warstwami zabezpieczeń. To rozwiązanie dające bezpieczeństwo Tobie oraz firmie. Pomaga bowiem zmniejszyć koszty i zapotrzebowanie na kolejne usługi zabezpieczające. Ponadto, urządzenie wyposażone jest w czytnik linii papilarnych oraz fizyczną przesłonę obiektywu kamery Thinkshutter. Już więcej nie będziesz musiał martwić się, że ktoś podgląda Cię bez Twojej wiedzy lub że ktoś przegląda Twoje dane i zna hasło dostępowe do komputera.

Dobrze wyposażony, a przy tym smukły i lekki

Zabezpieczenia, długi czas pracy oraz wysokie standardy wytrzymałości — funkcje te pozwolą Ci bezpiecznie i bez skrępowania pracować w każdym terenie i sytuacji. Będzie to jeszcze przyjemniejsze, dzięki zastosowanym w urządzeniu podzespołom. Przedstawiamy główne parametry, czyniące z ThinkPad T480 niezwykłego laptopa. Pierwszym podzespołem jest procesor. W nowym T480 został zastosowany Intel 8 Generacji — Kaby Lake Refresh. To bardzo wydajny procesor, pozwalający na płynną i prężną pracę. Wspomaga go w tym pamięć DDR4 o pojemności do 32 GB. Dzięki temu komputer potrafi działać naprawdę wielozadaniowo bez zająknięcia się. W laptopie znajdziesz też matrycę WQHD oraz nowe, mechaniczne złącze stacji dokującej, które znajduje się z boku urządzenia. Dzięki tym elementom zyskasz piękny obraz oraz wszechstronność w podłączaniu urządzeń. W Lenovo ThinkPad nie zabrakło też najszybszego modułu do obsługi internetu LTE CAT-9, połączonego z obsługą LTE-A, która zapewnia łączność na całym świecie, bez względu na dostęp do Wi-Fi i dedykowanej karty graficznej NVIDIA® GeForce® MX150 z 2 GB GDDR5. To tylko niektóre z istotnych parametrów, jakie znajdziesz w nowym Lenovo ThinkPad T480 i które różnią go też od jego poprzednika T470. Jeżeli chcesz poznać szczegółowe parametry urządzenia lub samodzielnie skonfigurować nowego Lenovo, zajrzyj na stronę autoryzowanego partnera Lenovo — firmy Delkom — https://www.delkom.pl/Lenovo-ThinkPad-T480.html. Ten profesjonalny dostawca dostarczy Ci sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach, umożliwiając przy tym zmiany w konfiguracji sprzętowej — np. rozbudowę pamięci RAM.

Zapoznaj się z krótką wizualizacją najnowszego Lenovo ThinkPad T480