Ile zakażeń koronawirusem w woj. pomorskim 8.05.2021. Sprawdź najnowsze dane z powiatów

Materiał partnera zewnętrznego TZF POLFA S.A.
Koronawirus w województwie pomorskim, statystyki z 8.05.2021 Paweł Relikowski/Polska Press
W woj. pomorskim stwierdzono 302 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Podajemy najnowsze dane z 8.05.2021. W Gdańsku przybyło 62 nowych osób zakażonych, w Gdyni 30, w powiecie wejherowskim 18. Sprawdź liczbę nowych zachorowań we wszystkich powiatach. W woj. pomorskim od początku pandemii wykryto 188 309 osób z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa, a liczba zgonów związanych z chorobą COVID-19 wynosi 4 200.

Ile nowych zakażeń 9.05.2021 w woj. pomorskim?

W województwie pomorskim w ciągu ostatniej doby odnotowano 302 nowe zakażenia koronawirusem. Zakażenie koronawirusem stwierdzono u 188 309 osób od początku trwania pandemii. Wczoraj stwierdzono 28 zgonów spowodowanych COVID-19. Łącznie w woj. pomorskim zmarło 4 200 osób w związku z zakażeniem koronawirusem.

Mapa zachorowań w powiatach województwa pomorskiego 8.05.2021

Kolorami na mapie oznaczona jest liczba zachorowań na 10 000 mieszkańców powiatu. Liczby na powiatach to bieżące liczby zachorowań.

Koronawirus w województwie pomorskim. Stan na 8.05.2021

Dynamika zachorowań zmienia się każdego dnia. Na poniższym wykresie widać, jak w czasie zmieniała się łączna liczba zachorowań na koronawirusa i zgonów na skutek COVID-19.

Statystyki koronawirusa w Polsce

pomorskie
  • Zakażonych189 403
    + 302
  • Zmarło4 218
    + 28

7. miejsce pod względem liczby nowych zakażeń.

polska
  • Zakażonych:+4 765(2 829 196)
  • Zmarło:+421(69 866)
  • Szczepienia:+375 115(13 409 463)
więcej
Dane zaktualizowano: 08.05.2021, godz. 10:45, źródło: Ministerstwo Zdrowia

Statystyki z ostatniego tygodnia: województwo pomorskie:

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 302 (razem 188 309, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 28 (łącznie 4 200, +0,7%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 382 (razem 188 007, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 26 (łącznie 4 172, +0,6%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 322 (razem 187 625, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 11 (łącznie 4 146, +0,3%)
  • 4.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 150 (razem 187 303, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 18 (łącznie 4 135, +0,4%)
  • 3.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 145 (razem 187 153, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 6 (łącznie 4 117, +0,1%)
  • 1.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 285 (razem 187 008, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 4 (łącznie 4 111, +0,1%)

By maseczka chroniła przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa, należy odpowiednią ją zakładać i ściągać. Przed założeniem maseczki pamiętaj o umyciu i dezynfekcji rąk, np. płynem do dezynfekcji Trisept MAX. Zakładaj maseczkę, trzymając ją za sznurki lub gumki. Maseczka powinna przylegać do grzbietu nosa i zasłaniać nos, usta oraz podbródek. Podczas noszenia maseczki nie dotykaj jej. Przed ściągnięciem maseczki również umyj ręce. Ściągaj ją trzymając za sznurki, lub za gumki, nie za materiał. Jednorazowe maseczki wyrzucaj od razu do zamykanego kosza na śmieci. Po ściągnięciu maseczki również umyj i zdezynfekuj dłonie.

Należy pamiętać, że nie wszystkie maseczki chronią nas w jednakowym stopniu. Maseczki medyczne, zgłoszone do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych produkują między innymi Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne „Polfa” S.A.

Bawełniane maseczki, nawet te z podwójnym materiałem, nie są wyrobem medycznym i nie spełniają czystości mikrobiologicznej. Certyfikowane maseczki medyczne TZF II R są też rozwiązaniem dla alergików i osób, które mają problem ze swobodnym oddychaniem w innych maseczkach. Te certyfikowane powinny być wyprodukowane bez użycia lateksu czy niklu oraz zapewniać duży komfort użytkowania.

Gdzie kupić certyfikowane maseczki?

Certyfikowane maseczki TZF II R zakupisz w placówkach pocztowych w Twojej okolicy.

Listę placówek, w których kupisz certyfikowane maseczki medyczne TZF II znajdziesz tutaj.

Koronawirus w powiatach województwa pomorskiego

Jak sytuacja wygląda w poszczególnych powiatach? Poniżej prezentujemy informacje o zachorowaniach podane 8.05.2021.

Koronawirus w Gdańsku. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w Gdańsku 42 257 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w Gdańsku od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w Gdańsku

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 62 (razem 42 257, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 12 (łącznie 885, +1,4%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 78 (razem 42 195, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 9 (łącznie 873, +1%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 71 (razem 42 117, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 864, +0%)

Koronawirus w Gdańsku

Koronawirus w Gdyni. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w Gdyni 22 892 przypadki zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w Gdyni od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w Gdyni

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 30 (razem 22 892, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 2 (łącznie 410, +0,5%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 43 (razem 22 862, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 5 (łącznie 408, +1,2%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 38 (razem 22 819, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 403, +0,2%)

Koronawirus w Gdyni

Koronawirus w powiecie wejherowskim. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w powiecie wejherowskim 15 598 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie wejherowskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie wejherowskim

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 18 (razem 15 598, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 2 (łącznie 414, +0,5%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 19 (razem 15 580, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 2 (łącznie 412, +0,5%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 30 (razem 15 561, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 410, +0,2%)

Koronawirus w powiecie wejherowskim

Koronawirus w powiecie gdańskim. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w powiecie gdańskim 12 084 przypadki zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie gdańskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie gdańskim

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 15 (razem 12 084, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 4 (łącznie 142, +2,9%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 22 (razem 12 069, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 138, +0%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 28 (razem 12 047, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 138, +0%)

Koronawirus w powiecie gdańskim

Koronawirus w powiecie kartuskim. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w powiecie kartuskim 10 370 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie kartuskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie kartuskim

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 13 (razem 10 370, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 215, +0,5%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 14 (razem 10 357, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 214, +0,5%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 11 (razem 10 343, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 213, +0%)

Koronawirus w powiecie kartuskim

Koronawirus w powiecie tczewskim. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w powiecie tczewskim 9 823 przypadki zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie tczewskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie tczewskim

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 28 (razem 9 823, +0,3%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 231, +0,4%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 19 (razem 9 795, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 230, +0,4%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 23 (razem 9 776, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 229, +0,4%)

Koronawirus w powiecie tczewskim

Koronawirus w powiecie starogardzkim. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w powiecie starogardzkim 8 769 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie starogardzkim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie starogardzkim

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 15 (razem 8 769, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 204, +0%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 23 (razem 8 754, +0,3%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 204, +0,5%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 11 (razem 8 731, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 203, +0%)

Koronawirus w powiecie starogardzkim

Koronawirus w Słupsku. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w Słupsku 8 328 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w Słupsku od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w Słupsku

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 13 (razem 8 328, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 267, +0%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 6 (razem 8 315, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 3 (łącznie 267, +1,1%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 16 (razem 8 309, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 264, +0,4%)

Koronawirus w Słupsku

Koronawirus w powiecie puckim. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w powiecie puckim 7 308 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie puckim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie puckim

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 10 (razem 7 308, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 145, +0,7%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 7 (razem 7 298, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 144, +0%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 8 (razem 7 291, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 144, +0%)

Koronawirus w powiecie puckim

Koronawirus w powiecie słupskim. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w powiecie słupskim 6 860 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie słupskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie słupskim

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 16 (razem 6 860, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 210, +0%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 15 (razem 6 844, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 210, +0,5%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 20 (razem 6 829, +0,3%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 209, +0,5%)

Koronawirus w powiecie słupskim

Koronawirus w powiecie malborskim. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w powiecie malborskim 6 188 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie malborskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie malborskim

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 16 (razem 6 188, +0,3%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 112, +0%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 23 (razem 6 172, +0,4%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 112, +0%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 13 (razem 6 149, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 112, +0,9%)

Koronawirus w powiecie malborskim

Koronawirus w powiecie chojnickim. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w powiecie chojnickim 5 974 przypadki zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie chojnickim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie chojnickim

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 9 (razem 5 974, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 155, +0%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 28 (razem 5 965, +0,5%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 155, +0,6%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 9 (razem 5 937, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 154, +0%)

Koronawirus w powiecie chojnickim

Koronawirus w powiecie kwidzyńskim. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w powiecie kwidzyńskim 5 805 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie kwidzyńskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie kwidzyńskim

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 8 (razem 5 805, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 135, +0%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 15 (razem 5 797, +0,3%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 135, +0%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 6 (razem 5 782, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 135, +0%)

Koronawirus w powiecie kwidzyńskim

Koronawirus w powiecie bytowskim. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w powiecie bytowskim 4 836 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie bytowskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie bytowskim

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 4 (razem 4 836, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 114, +0,9%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 19 (razem 4 832, +0,4%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 113, +0%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 9 (razem 4 813, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 113, +0%)

Koronawirus w powiecie bytowskim

Koronawirus w powiecie lęborskim. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w powiecie lęborskim 4 815 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie lęborskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie lęborskim

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 3 (razem 4 815, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 2 (łącznie 95, +2,2%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 2 (razem 4 812, +0%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 93, +0%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 5 (razem 4 810, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 93, +0%)

Koronawirus w powiecie lęborskim

Koronawirus w powiecie kościerskim. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w powiecie kościerskim 4 687 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie kościerskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie kościerskim

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 6 (razem 4 687, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 123, +0%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 5 (razem 4 681, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 123, +0%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 5 (razem 4 676, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 123, +0%)

Koronawirus w powiecie kościerskim

Koronawirus w powiecie człuchowskim. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w powiecie człuchowskim 3 246 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie człuchowskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie człuchowskim

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 7 (razem 3 246, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 124, +0%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 10 (razem 3 239, +0,3%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 124, +0%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 5 (razem 3 229, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 4 (łącznie 124, +3,3%)

Koronawirus w powiecie człuchowskim

Koronawirus w powiecie sztumskim. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w powiecie sztumskim 3 131 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie sztumskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie sztumskim

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 15 (razem 3 131, +0,5%)
    • Liczba zgonów: 2 (łącznie 65, +3,2%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 18 (razem 3 116, +0,6%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 63, +0%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 5 (razem 3 098, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 63, +1,6%)

Koronawirus w powiecie sztumskim

Koronawirus w powiecie nowodworskim. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w powiecie nowodworskim 2 892 przypadki zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w powiecie nowodworskim od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w powiecie nowodworskim

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 10 (razem 2 892, +0,3%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 75, +0%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 10 (razem 2 882, +0,3%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 75, +1,4%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 7 (razem 2 872, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 74, +0%)

Koronawirus w powiecie nowodworskim

Koronawirus w Sopocie. Sobota, 8.05.2021

Łącznie mamy w Sopocie 2 446 przypadków zachorowań. Wykres poniżej prezentuje zmiany w czasie w liczbie zachorowań oraz zgonów w Sopocie od początku trwania pandemii.

Statystyki zachorowań i zgonów w ostatnich 3 dniach w Sopocie

  • 7.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 4 (razem 2 446, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 79, +0%)
  • 6.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 6 (razem 2 442, +0,2%)
    • Liczba zgonów: 1 (łącznie 79, +1,3%)
  • 5.05.2021:

    • Liczba nowych zachorowań: 2 (razem 2 436, +0,1%)
    • Liczba zgonów: 0 (łącznie 78, +0%)

Koronawirus w Sopocie

Jakie sa objawy koronawirusa?

Koronawirus jest chorobą zakaźną i posiada podobne objawy do grypy. Jednak kilka symptomów różni je od siebie. Objawami COVID-19 są najczęściej:

  • suchy kaszel
  • gorączka
  • uczucie zmęczenia

Rzadszymi oznakami zakażania koronawirusem są:

  • bóle mięśni
  • ból gardła
  • biegunka
  • bóle brzucha
  • bóle głowy
  • nudności
    utrata smaku i węchu
  • zmiany skórne na stopach

Warto pamiętać, że u dzieci te objawy mogą być odmienne. U najmłodszych występuje niechętne spożywanie płynów i rzadsze oddawanie moczu, nieprzerwany płacz bez określonej przyczyny, gorączka, która nie ustępuje po podaniu leków zbijających temperaturę oraz nietypowe zachowania dziecka.

ZOBACZ KONIECZNIE

Jak nosić maseczkę?

By maseczka jak najlepiej chroniła przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa, należy odpowiednio ją zakładać i ściągać. Przed założeniem maseczki pamiętaj o umyciu i dezynfekcji rąk. Zakładaj maseczkę, trzymając ją za sznurki lub gumki. Maseczka powinna przylegać do grzbietu nosa i zasłaniać nos, usta oraz podbródek.
Podczas noszenia maseczki nie dotykaj jej. Przed ściągnięciem maseczki również umyj ręce. Ściągaj ją trzymając za sznurki lub za gumki, nie za materiał! Jednorazowe maseczki wyrzucaj od razu do zamykanego kosza na śmieci. Po ściągnięciu maseczki również umyj i zdezynfekuj dłonie.Należy pamiętać, że nie wszystkie maseczki chronią nas w jednakowym stopniu.
Maseczki medyczne TZF II R są wyrobami medycznymi oraz w tym charakterze zostały zgłoszone do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych. Produkują je Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne „Polfa” S.A.. Maseczki TZF II R są też rozwiązaniem dla alergików i osób, które mają problem ze swobodnym oddychaniem w innych maseczkach. Zostały wyprodukowane bez użycia substancji uczulających jak lateks czy nikiel oraz zapewniają duży komfort użytkowania.
Maseczki TZF II R zakupisz w placówkach pocztowych w Twojej okolicy. Oto lista placówek pocztowych, w których kupisz certyfikowane maseczki medyczne TZF II R:

Gmina Lipnica

AP Borowy Młyn
77-138 Borowy Młyn, ul. Długa 21
pon. 05:00-11:00, wt. 05:00-11:00, śr. 05:00-11:00, czw. 05:00-11:00, pt. 05:00-11:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

AP Brzeźno Szlacheckie
77-139 Brzeźno Szlacheckie, ul. Szlachecka 48
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 14:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Bytów 1
77-130 Lipnica, ul. Józefa Słomińskiego 40
pon. 13:00-15:30, 16:00-20:00, wt. 09:00-11:30, 12:00-16:00, śr. 09:00-11:30, 12:00-16:00, czw. 09:00-11:30, 12:00-16:00, pt. 09:00-11:30, 12:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Łąkie
77-130 Łąkie, Łąkie 8
pon. 07:00-16:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-14:00, pt. 07:00-14:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

AP Zapceń
77-130 Zapceń, Zapceń 14
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

Gmina Borzytuchom

FUP Bytów 1
77-141 Borzytuchom, ul. Zwycięstwa 58
pon. 13:00-15:30, 16:00-20:00, wt. 08:30-11:45, 12:15-15:30, śr. 08:30-11:45, 12:15-15:30, czw. 08:30-11:45, 12:15-15:30, pt. 08:30-11:45, 12:15-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Bytów

UP Bytów 1
77-100 Bytów, ul. Dworcowa 36
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

FUP Bytów 1
77-100 Bytów, ul. Racławicka 18
pon. 14:00-20:00, wt. 11:00-17:00, śr. 11:00-17:00, czw. 11:00-17:00, pt. 11:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Bytów 1
77-101 Bytów, ul. Zofii Nałkowskiej 1
pon. 13:00-20:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Niezabyszewo
77-132 Niezabyszewo, ul. Bytowska 32
pon. 08:00-14:30, wt. 08:00-14:30, śr. 08:00-14:30, czw. 08:00-14:30, pt. 08:00-14:30, sob. 08:00-11:00, niedz. 09:00-20:00

Gmina Czarna Dąbrówka

UP Czarna Dąbrówka
77-116 Czarna Dąbrówka, ul. Przemysłowa 2
pon. 13:00-20:00, wt. 08:00-15:00, śr. 08:00-15:00, czw. 08:00-15:00, pt. 08:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Czarna Dąbrówka
77-116 Rokity, Rokity 5
pon. 13:30-17:00, 17:30-20:00, wt. 08:15-10:00, 10:30-14:45, śr. 08:15-10:00, 10:30-14:45, czw. 08:15-10:00, 10:30-14:45, pt. 08:15-10:00, 10:30-14:45, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Unichowo
77-117 Unichowo, Unichowo 20
pon. 14:00-20:00, wt. 06:30-12:30, śr. 06:30-12:30, czw. 06:30-12:30, pt. 06:30-12:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Miastko

AP Dretyń
77-203 Dretyń, Dretyń 90 lok. 1
pon. 11:30-20:00, wt. 06:00-14:30, śr. 06:00-14:30, czw. 06:00-14:30, pt. 06:00-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Miastko 1
77-200 Miastko, ul. Armii Krajowej 31
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

FUP Miastko 1
77-200 Miastko, ul. Małopolska 34
pon. 12:30-16:30, 17:00-20:00, wt. 08:30-12:30, 13:00-15:30, śr. 08:30-12:30, 13:00-15:30, czw. 08:30-12:30, 13:00-15:30, pt. 08:30-12:30, 13:00-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Piaszczyna
77-207 Piaszczyna, Piaszczyna 46
pon. 13:30-20:00, wt. 08:00-14:30, śr. 08:00-14:30, czw. 08:00-14:30, pt. 08:00-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Kołczygłowy

FUP Bytów 1
77-140 Kołczygłowy, ul. Słupska 40
pon. 13:00-15:30, 16:00-20:00, wt. 08:30-11:45, 12:15-15:30, śr. 08:30-11:45, 12:15-15:30, czw. 08:30-11:45, 12:15-15:30, pt. 08:30-11:45, 12:15-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Tuchomie

AP Kramarzyny
77-133 Kramarzyny, ul. Pomorska 49
pon. 07:00-14:00, wt. 07:00-14:00, śr. 07:00-14:00, czw. 07:00-14:00, pt. 07:00-14:00, sob. 07:00-14:00, niedz. 09:00-18:00

FUP Bytów 1
77-133 Tuchomie, ul. Jana III Sobieskiego 23
pon. 13:00-15:30, 16:00-20:00, wt. 08:30-11:45, 12:15-15:30, śr. 08:30-11:45, 12:15-15:30, czw. 08:30-11:45, 12:15-15:30, pt. 08:30-11:45, 12:15-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Parchowo

AP Nakla
77-127 Nakla, ul. Strażacka 1
pon. 06:30-15:00, wt. 06:30-15:00, śr. 11:30-20:00, czw. 06:30-15:00, pt. 06:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Bytów 1
77-124 Parchowo, ul. Kartuska 13
pon. 13:00-15:30, 16:00-20:00, wt. 08:00-11:30, 12:00-15:00, śr. 08:00-11:30, 12:00-15:00, czw. 08:00-11:30, 12:00-15:00, pt. 08:00-11:30, 12:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Bytów 1
77-124 Parchowo, ul. Kartuska 13
pon. 13:00-15:30, 16:00-20:00, wt. 08:00-11:30, 12:00-15:00, śr. 08:00-11:30, 12:00-15:00, czw. 08:00-11:30, 12:00-15:00, pt. 08:00-11:30, 12:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Studzienice

AP Półczno
77-143 Półczno, Półczno 22
pon. 12:00-20:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Bytów 1
77-143 Studzienice, ul. Piastowska 10
pon. 13:00-15:30, 16:00-20:00, wt. 08:30-11:45, 12:15-15:30, śr. 08:30-11:45, 12:15-15:30, czw. 08:30-11:45, 12:15-15:30, pt. 08:30-11:45, 12:15-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Trzebielino

FUP Kępice
77-235 Trzebielino, ul. Pomorska 43
pon. 12:30-16:00, 16:30-20:00, wt. 08:30-11:00, 11:30-15:00, śr. 08:30-11:00, 11:30-15:00, czw. 08:30-11:00, 11:30-15:00, pt. 08:30-11:00, 11:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Brusy

UP Brusy
89-632 Brusy, ul. Dworcowa 14
pon. 08:30-17:00, wt. 08:30-17:00, śr. 08:30-17:00, czw. 08:30-17:00, pt. 08:30-17:00, sob. 09:30-13:00, niedz. nieczynne

AP Leśno
89-634 Leśno, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10
pon. 09:00-15:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 09:00-15:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

Gmina Chojnice

UP Chojnice 1
89-600 Chojnice, Rynek Stary Rynek 8
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:00-13:00, niedz. nieczynne

AP Chojnice
89-601 Chojnice, ul. Czynu Zbrojnego Kolejarzy 1d
pon. 08:30-17:00, wt. 08:30-17:00, śr. 08:30-17:00, czw. 08:30-17:00, pt. 08:30-17:00, sob. 08:00-12:00, niedz. nieczynne

AP Chojnice
89-602 Chojnice, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 42
pon. 08:00-17:00, wt. 08:00-17:00, śr. 08:00-17:00, czw. 08:00-17:00, pt. 08:00-17:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Chojnice 1
89-604 Chojnice, ul. Młodzieżowa 35
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. 08:00-13:00, niedz. nieczynne

UP Chojnice 2
89-620 Chojnice, ul. Towarowa 6
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Ogorzeliny
89-665 Ogorzeliny, ul. Chojnicka 25
pon. 14:00-20:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Silno
89-620 Silno, ul. Główna 43A
pon. 08:00-14:00, wt. 14:00-20:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Chojnice 2
89-608 Swornegacie, ul. Piaskowa 1
pon. 09:00-12:00, 12:15-15:15, wt. 09:00-12:00, 12:15-15:15, śr. 09:00-12:00, 12:15-15:15, czw. 09:00-12:00, 12:15-15:15, pt. 14:00-17:00, 17:15-20:15, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Czersk

UP Czersk
89-650 Czersk, ul. Dworcowa 5
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. 08:00-13:00, niedz. nieczynne

UP Czersk
89-650 Czersk, ul. Dworcowa 5
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. 08:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Czersk
89-651 Gotelp, Gotelp 5
pon. 08:00-11:30, 12:00-14:30, wt. 08:00-11:30, 12:00-14:30, śr. 08:00-11:30, 12:00-14:30, czw. 08:00-11:30, 12:00-14:30, pt. 13:30-17:30, 18:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Czersk
89-652 Łąg, ul. Chojnicka 30
pon. 08:00-11:30, 12:00-15:00, wt. 08:00-11:30, 12:00-15:00, śr. 08:00-11:30, 12:00-15:00, czw. 08:00-11:30, 12:00-15:00, pt. 12:30-16:30, 17:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Czersk
89-642 Rytel, ul. Gdańska 10
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 13:30-16:30, 17:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Czersk
89-642 Rytel, ul. Gdańska 10
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 13:30-16:30, 17:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Konarzyny

FUP Chojnice 1
89-607 Konarzyny, ul. Strażacka 2
pon. 13:00-16:30, 17:00-20:00, wt. 07:45-12:00, 12:30-14:45, śr. 07:45-12:00, 12:30-14:45, czw. 07:45-12:00, 12:30-14:45, pt. 07:45-12:00, 12:30-14:45, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Człuchów

AP Barkowo k. Człuchowa
77-300 Barkowo, Barkowo 15 A
pon. 09:00-15:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 09:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Człuchów 1
77-300 Człuchów, Aleja Wojska Polskiego 2
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:00-14:30, niedz. nieczynne

FUP Człuchów 1
77-300 Człuchów, ul. Michała Drzymały 11
pon. 10:00-12:30, 13:00-17:00, wt. 10:00-12:30, 13:00-17:00, śr. 10:00-12:30, 13:00-17:00, czw. 10:00-12:30, 13:00-17:00, pt. 13:00-16:00, 16:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Człuchów 1
77-300 Człuchów, ul. Zielona 43
pon. 10:00-12:00, 12:30-17:00, wt. 10:00-12:00, 12:30-17:00, śr. 10:00-12:00, 12:30-17:00, czw. 10:00-12:00, 12:30-17:00, pt. 13:00-16:00, 16:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Mosiny
77-300 Mosiny, Mosiny 26
pon. 12:00-14:45, 15:00-20:00, wt. 07:00-14:45, śr. 07:00-14:45, czw. 07:00-14:45, pt. 07:00-14:45, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Wierzchowo Człuchowskie
77-300 Wierzchowo, ul. Szkolna 12
pon. 11:30-14:45, 15:00-20:00, wt. 06:30-14:45, śr. 06:30-14:45, czw. 06:30-14:45, pt. 06:30-14:45, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Czarne

AP Bińcze
77-324 Bińcze, Bińcze 10A
pon. 05:00-13:30, wt. 05:00-13:30, śr. 05:00-13:30, czw. 05:00-13:30, pt. 05:00-13:30, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

AP Czarne
77-330 Czarne, ul. Młyńska 5
pon. 08:00-15:00, wt. 08:00-15:00, śr. 08:00-15:00, czw. 08:00-15:00, pt. 08:00-15:00, sob. 08:30-11:30, niedz. nieczynne

UP Czarne k. Szczecinka 1
77-330 Czarne, ul. Parkowa 12
pon. 09:00-16:00, wt. 09:00-16:00, śr. 09:00-16:00, czw. 09:00-16:00, pt. 09:00-16:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

AP Wyczechy
77-326 Wyczechy, Wyczechy 32
pon. 05:30-14:00, wt. 05:30-14:00, śr. 05:30-14:00, czw. 05:30-14:00, pt. 05:30-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Debrzno

FUP Człuchów 1
77-310 Debrzno, Plac Pocztowy 2
pon. 08:30-16:30, wt. 08:30-16:30, śr. 08:30-16:30, czw. 08:30-16:30, pt. 08:30-16:30, sob. 08:30-15:00, niedz. nieczynne

AP Debrzno
77-312 Debrzno, ul. Ogrodowa 9
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-17:00, śr. 08:00-17:00, czw. 08:00-17:00, pt. 08:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Słupia
77-311 Słupia, Słupia b/n
pon. 13:00-20:00, wt. 07:00-14:00, śr. 07:00-14:00, czw. 07:00-14:00, pt. 07:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Koczała

FUP Miastko 1
77-220 Koczała, ul. Człuchowska 26
pon. 12:30-16:30, 17:00-20:00, wt. 08:30-12:30, 13:00-15:30, śr. 08:30-12:30, 13:00-15:30, czw. 08:30-12:30, 13:00-15:30, pt. 08:30-12:30, 13:00-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Starzno
77-220 Starzno, Starzno 4
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Rzeczenica

AP Międzybórz k. Człuchowa
77-304 Międzybórz, Międzybórz 30
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-20:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Człuchów 1
77-304 Rzeczenica, ul. Człuchowska 28
pon. 09:00-12:30, 13:00-16:00, wt. 09:00-12:30, 13:00-16:00, śr. 09:00-12:30, 13:00-16:00, czw. 09:00-12:30, 13:00-16:00, pt. 13:00-16:30, 17:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Przechlewo

FUP Człuchów 1
77-320 Przechlewo, ul. Człuchowska 9
pon. 09:00-12:00, 12:30-16:00, wt. 09:00-12:00, 12:30-16:00, śr. 09:00-12:00, 12:30-16:00, czw. 09:00-12:00, 12:30-16:00, pt. 13:00-16:30, 17:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Pruszcz Gdański

FUP Gdańsk 42
83-009 Borkowo, ul. Współczesna 1
pon. 08:00-15:00, wt. 12:00-19:00, śr. 12:00-19:00, czw. 12:00-19:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Pruszcz Gdański 1
83-000 Łęgowo, ul. Spacerowa 9
pon. 09:00-16:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Pruszcz Gdański 1
83-000 Pruszcz Gdański, ul. Fryderyka Chopina 1
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:30-13:30, niedz. nieczynne

FUP Pruszcz Gdański 1
83-004 Pruszcz Gdański, ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 17
pon. 10:00-19:00, wt. 10:00-19:00, śr. 10:00-19:00, czw. 10:00-19:00, pt. 11:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Pruszcz Gdański 1
83-005 Pruszcz Gdański, ul. Obrońców Pokoju 5
pon. 09:00-16:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Pruszcz Gdański
83-001 Pruszcz Gdański, ul. Stefana Rogozińskiego 3
pon. 13:00-15:00, 15:30-20:00, wt. 10:00-15:00, 15:30-17:30, śr. 10:00-15:00, 15:30-17:30, czw. 10:00-15:00, 15:30-17:30, pt. 08:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Pruszcz Gdański 1
83-010 Straszyn, ul. Pocztowa 3
pon. 09:00-16:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Cedry Wielkie

UP Cedry Wielkie
83-020 Cedry Wielkie, ul. M. Płażyńskiego 8
pon. 14:00-20:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 09:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Trąbki Wielkie

AP Ełganowo
83-034 Ełganowo, ul. Asfaltowa 11
pon. 14:00-20:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Sobowidz
83-033 Sobowidz, ul. Tadeusza Kościuszki 11
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 08:00-12:00, niedz. nieczynne

UP Trąbki Wielkie
83-034 Trąbki Wielkie, ul. Pocztowa 12
pon. 12:00-20:00, wt. 08:30-15:00, śr. 08:30-15:00, czw. 08:30-15:00, pt. 08:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Trąbki Wielkie
83-034 Trąbki Wielkie, ul. Pocztowa 12
pon. 12:00-20:00, wt. 08:30-15:00, śr. 08:30-15:00, czw. 08:30-15:00, pt. 08:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Kolbudy

UP Kolbudy
83-050 Kolbudy, ul. Profesora Bronisława Bukowskiego 3
pon. 11:00-20:00, wt. 08:30-17:30, śr. 08:30-17:30, czw. 08:30-17:30, pt. 08:30-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Przywidz

FUP Kolbudy
83-047 Przywidz, ul. Gdańska 16
pon. 13:00-14:50, 15:20-20:00, wt. 08:00-12:00, 12:30-14:30, śr. 08:00-12:00, 12:30-14:30, czw. 08:00-12:00, 12:30-14:30, pt. 08:00-12:00, 12:30-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Pszczółki

UP Pszczółki
83-032 Pszczółki, ul. Kościelna 4
pon. 10:00-20:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 09:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Suchy Dąb

FUP Pszczółki
83-022 Suchy Dąb, ul. Gdańska 31
pon. 12:30-18:30, 19:00-20:00, wt. 08:15-13:00, 13:30-15:30, śr. 08:15-13:00, 13:30-15:30, czw. 08:15-13:00, 13:30-15:30, pt. 08:15-13:00, 13:30-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Żukowo

AP Banino
80-297 Banino, ul. Klonowa 12
pon. 12:00-20:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 09:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Chwaszczyno
80-209 Chwaszczyno, ul. Ceynowy 2
pon. 10:00-20:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Lniska
83-336 Lniska, Lniska 21
pon. 13:30-20:00, wt. 08:15-14:30, śr. 08:15-14:30, czw. 08:15-14:30, pt. 08:15-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Lniska
83-336 Lniska, Lniska 21
pon. 13:30-20:00, wt. 08:15-14:30, śr. 08:15-14:30, czw. 08:15-14:30, pt. 08:15-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Żukowo
83-337 Żukowo, ul. Armii Krajowej 2G
pon. 08:00-15:00, wt. 08:00-15:00, śr. 08:00-15:00, czw. 08:00-15:00, pt. 08:00-15:00, sob. 10:00-13:00, niedz. 09:00-14:00

AP Żukowo
83-337 Żukowo, ul. Armii Krajowej 2G
pon. 08:00-15:00, wt. 08:00-15:00, śr. 08:00-15:00, czw. 08:00-15:00, pt. 08:00-15:00, sob. 10:00-13:00, niedz. 09:00-14:00

UP Żukowo k. Kartuz
83-330 Żukowo, ul. Gdańska 46
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

UP Żukowo k. Kartuz
83-330 Żukowo, ul. Gdańska 46
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

Gmina Chmielno

UP Chmielno
83-333 Chmielno, ul. Gryfa Pomorskiego 14
pon. 13:00-20:00, wt. 08:00-15:00, śr. 08:00-15:00, czw. 08:00-15:00, pt. 08:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Kartuzy

AP Dzierżążno
83-332 Dzierżążno, ul. Kartuska 31 A
pon. 08:00-16:00, wt. 08:00-16:00, śr. 08:00-16:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Grzybno
83-301 Grzybno, ul. Długa 18
pon. 08:00-15:00, wt. 08:00-15:00, śr. 08:00-15:00, czw. 08:00-15:00, pt. 08:00-15:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

FUP Kartuzy 1
83-300 Kartuzy, Osiedle Generała Józefa Wybickiego 3 A
pon. 13:00-20:00, wt. 09:00-16:00, śr. 09:00-16:00, czw. 09:00-16:00, pt. 09:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Kartuzy 1
83-300 Kartuzy, ul. Parkowa 2
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

AP Kartuzy
83-300 Kartuzy, ul. Prokowska 28
pon. 09:00-17:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 09:00-17:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

AP Kiełpino
83-307 Kiełpino, ul. Długa 36A
pon. 07:30-14:00, wt. 07:30-14:00, śr. 07:30-14:00, czw. 07:30-14:00, pt. 07:30-14:00, sob. 09:00-14:00, niedz. nieczynne

AP Sianowo
83-300 Sianowo, Sianowo 10
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 07:30-13:30, niedz. nieczynne

Gmina Stężyca

AP Gołubie
83-316 Gołubie, ul. Sambora II 11
pon. 13:00-20:00, wt. 07:00-13:30, śr. 07:00-13:30, czw. 07:00-13:30, pt. 07:00-13:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Kamienica Szlachecka
83-323 Kamienica Szlachecka, ul. Długa 1
pon. 14:00-20:00, wt. 07:30-13:30, śr. 07:30-13:30, czw. 07:30-13:30, pt. 07:30-13:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Stężyca
83-322 Stężyca, ul. Jana III Sobieskiego 2
pon. 13:00-20:00, wt. 08:30-15:00, śr. 08:30-15:00, czw. 08:30-15:00, pt. 08:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Szymbark
83-315 Szymbark, ul. Szymbarskich Zakładników 1
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 13:00-20:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Somonino

AP Goręczyno
83-314 Goręczyno, ul. Kasztelańska 63
pon. 05:30-13:45, wt. 05:30-13:45, śr. 05:30-13:45, czw. 05:30-13:45, pt. 05:30-13:45, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

FUP Kartuzy 1
83-314 Somonino, ul. Wolności 16
pon. 13:00-20:00, wt. 09:00-16:00, śr. 09:00-16:00, czw. 09:00-16:00, pt. 09:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Sierakowice

AP Gowidlino
83-341 Gowidlino, ul. Kartuska 27
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 07:00-10:00, niedz. nieczynne

UP Sierakowice
83-340 Sierakowice, ul. Dworcowa 15
pon. 13:00-20:00, wt. 08:30-16:00, śr. 08:30-16:00, czw. 08:30-16:00, pt. 08:30-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Przodkowo

AP Hopy
83-304 Hopy, ul. Aleja Lipowa 79
pon. 14:00-20:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Kartuzy 1
83-304 Przodkowo, ul. Kartuska 5
pon. 13:00-20:00, wt. 09:00-16:00, śr. 09:00-16:00, czw. 09:00-16:00, pt. 09:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Sulęczyno

FUP Stężyca
83-320 Sulęczyno, ul. Szydlicka 1
pon. 12:30-17:00, 17:30-20:00, wt. 08:00-11:00, 11:30-15:00, śr. 08:00-11:00, 11:30-15:00, czw. 08:00-11:00, 11:30-15:00, pt. 08:00-11:00, 11:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Dziemiany

UP Dziemiany
83-425 Dziemiany, ul. Wyzwolenia 22
pon. 13:30-20:00, wt. 08:30-15:00, śr. 08:30-15:00, czw. 08:30-15:00, pt. 08:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Nowa Karczma

AP Grabowo Kościerskie
83-403 Grabowo Kościerskie, ul. Osiedlowa 1
pon. 07:30-14:00, wt. 07:30-20:00, śr. 07:30-14:00, czw. 07:30-14:00, pt. 07:30-14:00, sob. nieczynne, niedz. 09:00-18:00

FUP Kościerzyna 1
83-404 Nowa Karczma, ul. Kościerska 11 A
pon. 13:00-18:00, 18:30-20:00, wt. 08:00-12:00, 12:30-14:30, śr. 08:00-12:00, 12:30-14:30, czw. 08:00-12:00, 12:30-14:30, pt. 08:00-12:00, 12:30-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Karsin

FUP Dziemiany
83-440 Karsin, ul. Długa 74
pon. 13:30-18:00, 18:30-20:00, wt. 08:00-11:00, 11:30-14:30, śr. 08:00-11:00, 11:30-14:30, czw. 08:00-11:00, 11:30-14:30, pt. 08:00-11:00, 11:30-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Stara Kiszewa

AP Konarzyny k. Zblewa
83-430 Konarzyny, Konarzyny 74A
pon. 07:00-20:00, wt. 07:00-13:30, śr. 07:00-13:30, czw. 07:00-13:30, pt. 07:00-13:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Nowe Polaszki
83-430 Nowe Polaszki, Nowe Polaszki 64
pon. 06:30-12:30, wt. 06:30-12:30, śr. 06:30-12:30, czw. 06:30-12:30, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Stara Kiszewa
83-430 Stara Kiszewa, ul. Ogrodowa 1
pon. 13:30-20:00, wt. 08:30-15:00, śr. 08:30-15:00, czw. 08:30-15:00, pt. 08:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Kościerzyna

UP Kościerzyna 1
83-400 Kościerzyna, ul. 3 Maja 3
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. 08:30-13:30, niedz. nieczynne

AP Kościerzyna
83-400 Kościerzyna, ul. Słodowa 1
pon. 09:30-15:30, wt. 09:30-15:30, śr. 09:30-15:30, czw. 09:30-15:30, pt. 09:30-15:30, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

AP Kościerzyna
83-402 Kościerzyna, ul. Stanisława Małachowskiego 12 lok. 1
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Kościerzyna 1
83-401 Kościerzyna, ul. Stanisława Staszica 6
pon. 09:00-20:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Łubiana
83-407 Łubiana, ul. Osiedlowa 2
pon. 08:00-14:30, 17:00-20:00, wt. 08:00-14:30, śr. 08:00-14:30, czw. 08:00-14:30, pt. 08:00-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Skorzewo
83-400 Skorzewo, ul. Kościerska 4
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Wielki Klincz
83-423 Wielki Klincz, ul. Szkolna 1
pon. 07:00-10:00, wt. 07:00-10:00, śr. 07:00-10:00, czw. 07:00-10:00, pt. 07:00-10:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Liniewo

FUP Kościerzyna 1
83-420 Liniewo, ul. Dworcowa 27
pon. 13:00-17:00, 17:30-20:00, wt. 08:00-12:00, 12:30-15:00, śr. 08:00-12:00, 12:30-15:00, czw. 08:00-12:00, 12:30-15:00, pt. 08:00-12:00, 12:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Lipusz

FUP Kościerzyna 1
83-424 Lipusz, ul. Generała Józefa Wybickiego 1a
pon. 13:00-17:00, 17:30-20:00, wt. 08:30-12:30, 13:00-15:30, śr. 08:30-12:30, 13:00-15:30, czw. 08:30-12:30, 13:00-15:30, pt. 08:30-12:30, 13:00-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Gardeja

AP Czarne Dolne
82-520 Czarne Dolne, ul. 1000 Lecia 17
pon. 07:30-20:00, wt. 07:30-13:30, śr. 07:30-13:30, czw. 07:30-13:30, pt. 07:30-13:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Kwidzyn 1
82-520 Gardeja, ul. Kwidzyńska 9 lok. 2
pon. 13:00-14:05, 14:35-20:00, wt. 09:00-14:05, 14:35-16:00, śr. 09:00-14:05, 14:35-16:00, czw. 09:00-14:05, 14:35-16:00, pt. 09:00-14:05, 14:35-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Kwidzyn

FUP Kwidzyn 1
82-503 Kwidzyn, ul. Adama Mickiewicza 48
pon. 11:00-18:30, 18:45-20:00, wt. 09:15-18:00, śr. 09:15-18:00, czw. 09:15-18:00, pt. 09:15-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Kwidzyn 1
82-500 Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 50
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

FUP Kwidzyn 1
82-501 Kwidzyn, ul. Grudziądzka 30
pon. 11:00-18:15, 18:30-20:00, wt. 09:15-18:00, śr. 09:15-18:00, czw. 09:15-18:00, pt. 09:15-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Kwidzyn 1
82-502 Kwidzyn, ul. Jana Kasprowicza 20 C
pon. 11:00-18:30, 18:45-20:00, wt. 09:15-18:00, śr. 09:15-18:00, czw. 09:15-18:00, pt. 09:15-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Kwidzyn 1
82-500 Kwidzyn, ul. Lotnicza 1
pon. 09:30-12:00, 12:30-20:00, wt. 09:30-12:00, 12:30-16:00, śr. 09:30-12:00, 12:30-16:00, czw. 09:30-12:00, 12:30-16:00, pt. 09:30-12:00, 12:30-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Kwidzyn
82-504 Kwidzyn, ul. Malborska 120 lok. 1
pon. 08:00-16:30, wt. 08:00-16:30, śr. 08:00-16:30, czw. 08:00-16:30, pt. 08:00-16:30, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

FUP Kwidzyn 1
82-505 Kwidzyn, ul. Sokola 7A
pon. 13:00-18:30, 18:45-20:00, wt. 11:00-15:30, 15:45-18:00, śr. 11:00-15:30, 15:45-18:00, czw. 11:00-15:30, 15:45-18:00, pt. 11:00-15:30, 15:45-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Mareza
82-506 Mareza, ul. Osiedlowa 1 lok. 1
pon. 14:00-20:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Prabuty

AP Obrzynowo
82-550 Obrzynowo, Obrzynowo 35
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 07:00-10:00, niedz. nieczynne

AP Prabuty
82-551 Prabuty, ul. Sanatoryjna 2
pon. 07:00-16:30, wt. 07:00-14:00, śr. 07:00-14:00, czw. 07:00-14:00, pt. 07:00-14:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

UP Prabuty 1
82-550 Prabuty, ul. Warszawska 1
pon. 08:00-17:00, wt. 08:00-17:00, śr. 08:00-17:00, czw. 08:00-17:00, pt. 08:00-17:00, sob. 08:00-12:00, niedz. nieczynne

Gmina Ryjewo

FUP Sztum
82-420 Ryjewo, ul. Lipowa 2
pon. 08:30-12:00, 12:30-15:30, wt. 08:30-12:00, 12:30-15:30, śr. 08:30-12:00, 12:30-15:30, czw. 08:30-12:00, 12:30-15:30, pt. 12:30-16:30, 17:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Sadlinki

FUP Kwidzyn 1
82-522 Sadlinki, ul. Kwidzyńska 18
pon. 13:00-13:30, 14:00-20:00, wt. 09:00-13:30, 14:00-16:00, śr. 09:00-13:30, 14:00-16:00, czw. 09:00-13:30, 14:00-16:00, pt. 09:00-13:30, 14:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Cewice

AP Bukowina
84-311 Bukowina, Bukowina 40B
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 12:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Lębork 2
84-310 Cewice, ul. Wincentego Witosa 42
pon. 13:30-15:00, 15:30-20:00, wt. 08:30-13:00, 13:30-15:00, śr. 08:30-13:00, 13:30-15:00, czw. 08:30-13:00, 13:30-15:00, pt. 08:30-13:00, 13:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Lębork

UP Lębork 1
84-300 Lębork, ul. Armii Krajowej 11
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 09:00-14:00, niedz. nieczynne

FUP Lębork 1
84-301 Lębork, ul. Bolesława Krzywoustego 42C
pon. 13:00-14:45, 15:15-20:00, wt. 10:00-14:45, 15:15-17:00, śr. 10:00-14:45, 15:15-17:00, czw. 10:00-14:45, 15:15-17:00, pt. 10:00-14:45, 15:15-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Lębork 1
84-300 Lębork, ul. Czołgistów 6
pon. 13:00-15:00, 15:30-20:00, wt. 10:00-15:00, 15:30-17:00, śr. 10:00-15:00, 15:30-17:00, czw. 10:00-15:00, 15:30-17:00, pt. 10:00-15:00, 15:30-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Lębork 2
84-310 Lębork, ul. Dworcowa 7
pon. 07:00-20:00, wt. 07:00-20:00, śr. 07:00-20:00, czw. 07:00-20:00, pt. 07:00-20:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

FUP Lębork 1
84-300 Lębork, ul. Handlowa 7C lok. 27
pon. 13:00-14:45, 15:15-20:00, wt. 10:00-14:45, 15:15-17:00, śr. 10:00-14:45, 15:15-17:00, czw. 10:00-14:45, 15:15-17:00, pt. 10:00-14:45, 15:15-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Lębork 1
84-300 Lębork, ul. Juliusza Słowackiego 24 c
pon. 13:00-15:00, 15:30-20:00, wt. 10:00-15:00, 15:30-17:00, śr. 10:00-15:00, 15:30-17:00, czw. 10:00-15:00, 15:30-17:00, pt. 10:00-15:00, 15:30-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Lębork 2
84-302 Lębork, ul. Olimpijczyków 18
pon. 13:00-15:00, 15:30-20:00, wt. 11:00-15:00, 15:30-18:00, śr. 11:00-15:00, 15:30-18:00, czw. 11:00-15:00, 15:30-18:00, pt. 11:00-15:00, 15:30-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Nowa Wieś Lęborska

FUP Lębork 1
84-300 Lubowidz, ul. Kwiatowa 26
pon. 13:30-15:30, 16:00-20:00, wt. 11:00-15:30, 16:00-17:30, śr. 11:00-15:30, 16:00-17:30, czw. 11:00-15:30, 16:00-17:30, pt. 11:00-15:30, 16:00-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Lębork 2
84-351 Nowa Wieś Lęborska, ul. Grunwaldzka 1A
pon. 13:00-20:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Łeba

UP Łeba
84-360 Łeba, ul. Tadeusza Kościuszki 23
pon. 09:00-18:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. 09:00-14:00, niedz. nieczynne

Gmina Wicko

FUP Łeba
84-352 Wicko, ul. Słupska 7
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 12:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Miłoradz

AP Kończewice
82-200 Kończewice, Kończewice 12A
pon. 07:00-13:30, wt. 07:00-13:30, śr. 12:00-20:00, czw. 07:00-13:30, pt. 07:00-13:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Malbork 2
82-213 Miłoradz, ul. Żuławska 14
pon. 13:30-18:00, 18:30-20:00, wt. 08:15-12:30, 13:00-14:45, śr. 08:15-12:30, 13:00-14:45, czw. 08:15-12:30, 13:00-14:45, pt. 08:15-12:30, 13:00-14:45, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Malbork 2
82-213 Miłoradz, ul. Żuławska 14
pon. 13:30-18:00, 18:30-20:00, wt. 08:15-12:30, 13:00-14:45, śr. 08:15-12:30, 13:00-14:45, czw. 08:15-12:30, 13:00-14:45, pt. 08:15-12:30, 13:00-14:45, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Malbork

FUP Malbork 1
82-203 Lasowice Wielkie, Lasowice Wielkie 86
pon. 13:30-16:00, 16:30-20:00, wt. 11:00-13:00, 13:30-17:30, śr. 11:00-13:00, 13:30-17:30, czw. 11:00-13:00, 13:30-17:30, pt. 11:00-13:00, 13:30-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Malbork 1
82-203 Lasowice Wielkie, Lasowice Wielkie 86
pon. 13:30-16:00, 16:30-20:00, wt. 11:00-13:00, 13:30-17:30, śr. 11:00-13:00, 13:30-17:30, czw. 11:00-13:00, 13:30-17:30, pt. 11:00-13:00, 13:30-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Malbork 1
82-200 Malbork, ul. 17 Marca 38
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

UP Malbork 2
82-210 Malbork, ul. Dworcowa 21
pon. 09:00-18:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Malbork 1
82-201 Malbork, ul. Nogatowa 95 A
pon. 13:00-20:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Malbork 1
82-200 Malbork, ul. Starościńska 4
pon. 13:30-16:00, 16:30-20:00, wt. 09:00-13:00, 13:30-15:30, śr. 09:00-13:00, 13:30-15:30, czw. 09:00-13:00, 13:30-15:30, pt. 09:00-13:00, 13:30-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Malbork 1
82-204 Malbork, ul. Tadeusza Kotarbińskiego 14
pon. 10:00-18:00, wt. 10:00-18:00, śr. 10:00-18:00, czw. 10:00-18:00, pt. 10:00-18:00, sob. 10:00-15:00, niedz. nieczynne

FUP Malbork 2
82-200 Malbork, ul. Tczewska 8a
pon. 12:30-18:00, 18:30-20:00, wt. 08:00-12:30, 13:00-15:30, śr. 08:00-12:30, 13:00-15:30, czw. 08:00-12:30, 13:00-15:30, pt. 08:00-12:30, 13:00-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Lichnowy

FUP Malbork 1
82-224 Lichnowy, ul. Tczewska 6
pon. 13:00-18:00, 18:30-20:00, wt. 10:00-13:00, 13:30-17:00, śr. 10:00-13:00, 13:30-17:00, czw. 10:00-13:00, 13:30-17:00, pt. 10:00-13:00, 13:30-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Szymankowo
82-224 Szymankowo, ul. Główna 15 A
pon. 06:00-12:00, wt. 06:00-12:00, śr. 06:00-12:00, czw. 06:00-12:00, pt. 06:00-12:00, sob. 06:00-09:00, niedz. nieczynne

Gmina Nowy Staw

FUP Malbork 1
82-230 Nowy Staw, Rynek Generała Kazimierza Pułaskiego 20 lok. 1A
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. 10:00-14:00, niedz. nieczynne

Gmina Stare Pole

FUP Malbork 1
82-220 Stare Pole, ul. Henryka Sienkiewicza 3
pon. 13:00-20:00, wt. 08:00-15:00, śr. 08:00-15:00, czw. 08:00-15:00, pt. 08:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Stegna

FUP Stegna
82-103 Drewnica, ul. Wiślana 10
pon. 13:30-16:30, 17:00-20:00, wt. 08:00-10:30, 11:00-14:30, śr. 08:00-10:30, 11:00-14:30, czw. 08:00-10:30, 11:00-14:30, pt. 08:00-10:30, 11:00-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Stegna
82-103 Stegna, ul. Gdańska 30
pon. 13:00-20:00, wt. 09:00-16:00, śr. 09:00-16:00, czw. 09:00-16:00, pt. 09:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Krynica Morska

FUP Stegna
82-120 Krynica Morska, ul. Gdańska 81
pon. 12:30-17:00, 17:30-20:00, wt. 08:30-12:30, 13:00-15:30, śr. 08:30-12:30, 13:00-15:30, czw. 08:30-12:30, 13:00-15:30, pt. 08:30-12:30, 13:00-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Nowy Dwór Gdański

AP Nowy Dwór Gdański
82-100 Nowy Dwór Gdański, Osiedle Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5
pon. 09:00-15:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 09:00-15:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

UP Nowy Dwór Gdański
82-100 Nowy Dwór Gdański, ul. Dworcowa 14
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

AP Nowy Dwór Gdański
82-101 Nowy Dwór Gdański, ul. gen. Władysława Sikorskiego 2
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 07:00-10:00, niedz. nieczynne

Gmina Ostaszewo

FUP Nowy Dwór Gdański
82-100 Ostaszewo, ul. Nowodworska 10
pon. 13:30-17:00, 17:30-20:00, wt. 09:30-12:00, 12:30-16:00, śr. 09:30-12:00, 12:30-16:00, czw. 09:30-12:00, 12:30-16:00, pt. 09:30-12:00, 12:30-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Sztutowo

FUP Stegna
82-110 Sztutowo, ul. Szkolna 14
pon. 13:30-16:30, 17:00-20:00, wt. 08:30-12:00, 12:30-15:00, śr. 08:30-12:00, 12:30-15:00, czw. 08:30-12:00, 12:30-15:00, pt. 08:30-12:00, 12:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Hel

FUP Jastarnia
84-150 Hel, ul. Wiejska 55
pon. 09:30-16:30, wt. 09:30-16:30, śr. 09:30-16:30, czw. 09:30-16:30, pt. 09:30-16:30, sob. 09:30-14:00, niedz. nieczynne

Gmina Jastarnia

UP Jastarnia
84-140 Jastarnia, ul. Mariana Stelmaszczyka 7
pon. 09:30-16:30, wt. 09:30-16:30, śr. 09:30-16:30, czw. 09:30-16:30, pt. 09:30-16:30, sob. 09:30-14:30, niedz. nieczynne

AP Jastarnia
84-141 Jurata, ul. Mestwina 51
pon. 07:30-13:30, wt. 07:30-13:30, śr. 07:30-13:30, czw. 07:30-13:30, pt. 07:30-13:30, sob. 08:00-11:00, niedz. 09:00-20:00

Gmina Władysławowo

FUP Władysławowo
84-120 Jastrzębia Góra, ul. Królewska 2
pon. 13:30-15:00, 15:30-20:00, wt. 09:00-13:00, 13:30-15:30, śr. 09:00-13:00, 13:30-15:30, czw. 09:00-13:00, 13:30-15:30, pt. 09:00-13:00, 13:30-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Władysławowo
84-120 Karwia, ul. Mikołaja Kopernika 3
pon. 13:30-15:00, 15:30-20:00, wt. 08:30-13:00, 13:30-15:00, śr. 08:30-13:00, 13:30-15:00, czw. 08:30-13:00, 13:30-15:00, pt. 08:30-13:00, 13:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Władysławowo
84-121 Władysławowo, ul. Róży Wiatrów 16 A
pon. 14:00-20:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 09:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Władysławowo
84-120 Władysławowo, ul. Towarowa 2
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. 08:30-14:30, niedz. nieczynne

Gmina Kosakowo

FUP Gdynia 1
81-198 Kosakowo, ul. Hieronima Derdowskiego 73 lok. 2
pon. 10:00-18:00, wt. 10:00-18:00, śr. 10:00-18:00, czw. 10:00-18:00, pt. 12:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Krokowa

UP Krokowa
84-110 Krokowa, ul. Wejherowska 3
pon. 13:00-20:00, wt. 09:00-16:00, śr. 09:00-16:00, czw. 09:00-16:00, pt. 09:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Puck

AP Puck
84-101 Puck, ul. Topolowa 11
pon. 11:00-17:00, wt. 11:00-17:00, śr. 11:00-17:00, czw. 11:00-17:00, pt. 11:00-17:00, sob. 10:30-13:30, niedz. nieczynne

UP Puck
84-100 Puck, ul. Wałowa 1
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. 08:30-14:30, niedz. nieczynne

AP Żelistrzewo
84-122 Żelistrzewo, ul. Kwiatowa 12
pon. 09:00-15:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, 17:00-20:00, czw. 09:00-15:00, pt. 09:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Kępice

AP Biesowice
77-230 Biesowice, Biesowice 36 lok. 2
pon. 08:30-14:30, wt. 08:30-14:30, śr. 08:30-14:30, czw. 08:30-14:30, pt. 08:30-14:30, sob. 08:30-11:30, niedz. nieczynne

AP Biesowice
77-230 Biesowice, Biesowice 36 lok. 2
pon. 08:30-14:30, wt. 08:30-14:30, śr. 08:30-14:30, czw. 08:30-14:30, pt. 08:30-14:30, sob. 08:30-11:30, niedz. nieczynne

UP Kępice
77-230 Kępice, ul. Generała Władysława Sikorskiego 15
pon. 09:00-18:00, wt. 09:00-16:00, śr. 09:00-16:00, czw. 09:00-16:00, pt. 09:00-16:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

Gmina Damnica

FUP Słupsk 1
76-231 Damnica, ul. Szkolna 1
pon. 13:00-16:00, 16:30-20:00, wt. 09:00-12:00, 12:30-16:00, śr. 09:00-12:00, 12:30-16:00, czw. 09:00-12:00, 12:30-16:00, pt. 09:00-12:00, 12:30-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Damno
76-232 Damno, Damno 33
pon. 07:30-20:00, wt. 07:30-14:00, śr. 07:30-14:00, czw. 07:30-14:00, pt. 07:30-14:00, sob. nieczynne, niedz. 09:00-18:00

Gmina Dębnica Kaszubska

FUP Słupsk 1
76-248 Dębnica Kaszubska, ul. Księdza Antoniego Kani 18
pon. 13:00-20:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Motarzyno
76-247 Motarzyno, Motarzyno 44
pon. 07:30-14:00, wt. 07:30-14:00, śr. 07:30-20:00, czw. 07:30-14:00, pt. 07:30-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Główczyce

UP Główczyce
76-220 Główczyce, ul. Dworcowa 7
pon. 12:00-20:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 09:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Pobłocie
76-220 Pobłocie, Pobłocie 21
pon. 09:00-20:00, wt. 06:00-14:30, śr. 06:00-14:30, czw. 06:00-14:30, pt. 06:00-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Stowięcino
76-220 Stowięcino, Stowięcino 14 lok. 2
pon. 07:00-20:00, wt. 07:00-13:30, śr. 07:00-13:30, czw. 07:00-13:30, pt. 07:00-13:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Szczypkowice
76-223 Szczypkowice, Szczypkowice 30
pon. 14:00-20:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Kobylnica

FUP Słupsk 1
76-251 Kobylnica, ul. Główna 44
pon. 12:00-20:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 09:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Kobylnica
76-252 Kobylnica, ul. Szczecińska 6
pon. 12:00-14:00, 14:30-20:00, wt. 10:00-14:00, 14:30-18:00, śr. 10:00-14:00, 14:30-18:00, czw. 10:00-14:00, 14:30-18:00, pt. 10:00-14:00, 14:30-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Słupsk

AP Lubuczewo
76-204 Lubuczewo, Lubuczewo 26
pon. 14:00-20:00, wt. 09:45-15:45, śr. 09:45-15:45, czw. 09:45-15:45, pt. 09:45-15:45, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Słupsk 8
76-206 Redzikowo, Redzikowo 16 B
pon. 13:30-15:30, 16:00-20:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 09:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Słupsk 8
76-206 Redzikowo, Redzikowo 16 B
pon. 13:30-15:30, 16:00-20:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 09:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Siemianice
76-217 Siemianice, ul. Rzemieślnicza 7
pon. 10:00-20:00, wt. 10:00-18:00, śr. 10:00-18:00, czw. 10:00-18:00, pt. 10:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Słupsk 10
76-208 Słupsk, ul. Doktora medycyny Kazimierza Frąckowskiego 13
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

FUP Słupsk 12
76-203 Słupsk, ul. Franciszka Szafranka 6 lok. U2
pon. 13:00-20:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 11:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Słupsk 10
76-208 Słupsk, ul. Generała Władysława Andersa 5 B
pon. 12:30-15:30, 16:00-20:00, wt. 11:00-15:30, 16:00-18:00, śr. 11:00-15:30, 16:00-18:00, czw. 11:00-15:30, 16:00-18:00, pt. 11:00-15:30, 16:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Słupsk 12
76-216 Słupsk, ul. Henryka Pobożnego 19
pon. 13:00-20:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Słupsk 1
76-200 Słupsk, ul. Hugo Kołłątaja 31
pon. 07:00-20:00, wt. 07:00-20:00, śr. 07:00-20:00, czw. 07:00-20:00, pt. 07:00-20:00, sob. 09:00-15:00, niedz. nieczynne

UP Słupsk 2
76-210 Słupsk, ul. Hugo Kołłątaja 31
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Słupsk 12
76-215 Słupsk, ul. Ignacego Łukasiewicza 3
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. 09:00-15:00, niedz. nieczynne

FUP Słupsk 12
76-215 Słupsk, ul. Joachima Lelewela 8
pon. 13:00-15:00, 15:30-20:00, wt. 11:00-13:00, 13:30-18:00, śr. 11:00-13:00, 13:30-18:00, czw. 11:00-13:00, 13:30-18:00, pt. 11:00-13:00, 13:30-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Słupsk 8
76-206 Słupsk, ul. Józefa Piłsudskiego 5c
pon. 13:00-15:00, 15:30-20:00, wt. 11:15-14:00, 14:30-18:00, śr. 11:15-14:00, 14:30-18:00, czw. 11:15-14:00, 14:30-18:00, pt. 11:15-14:00, 14:30-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Słupsk 8
76-209 Słupsk, ul. Juliana Fałata 12 lok. U5
pon. 11:00-20:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 11:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Słupsk 8
76-207 Słupsk, ul. Królowej Jadwigi 1
pon. 13:00-15:00, 15:30-20:00, wt. 10:00-13:30, 14:00-17:00, śr. 10:00-13:30, 14:00-17:00, czw. 10:00-13:30, 14:00-17:00, pt. 10:00-13:30, 14:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Słupsk
76-222 Słupsk, ul. Maurycego Mochnackiego 1
pon. 08:00-15:00, wt. 08:00-15:00, śr. 08:00-15:00, czw. 08:00-15:00, pt. 08:00-15:00, sob. 08:00-12:00, niedz. nieczynne

FUP Słupsk 8
76-202 Słupsk, ul. Maurycego Mochnackiego 12
pon. 13:00-15:00, 15:30-20:00, wt. 11:15-13:30, 14:00-18:15, śr. 11:15-13:30, 14:00-18:15, czw. 11:15-13:30, 14:00-18:15, pt. 11:15-13:30, 14:00-18:15, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Słupsk 12
76-205 Słupsk, ul. Mieszka I 8
pon. 13:00-20:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Słupsk 1
76-218 Słupsk, ul. Mikołaja Kopernika 37
pon. 13:00-20:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 11:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Słupsk
76-221 Słupsk, ul. Racławicka 1 A
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

AP Słupsk
76-208 Słupsk, ul. Romana Dmowskiego 10
pon. 07:00-17:30, wt. 07:00-17:30, śr. 07:00-17:30, czw. 07:00-17:30, pt. 07:00-17:30, sob. 07:00-13:00, niedz. nieczynne

UP Słupsk 8
76-206 Słupsk, ul. Stefana Banacha 6
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

AP Słupsk
76-206 Słupsk, ul. Stefana Banacha 6 A lok. 77
pon. 07:00-17:30, wt. 07:00-17:30, śr. 07:00-17:30, czw. 07:00-17:30, pt. 07:00-17:30, sob. 07:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Słupsk 1
76-201 Słupsk, ul. Stefana Starzyńskiego 3
pon. 11:00-20:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Słupsk 10
76-208 Słupsk, ul. Szczecińska 59
pon. 08:00-11:30, 12:00-20:00, wt. 08:00-11:30, 12:00-14:30, śr. 08:00-11:30, 12:00-14:30, czw. 08:00-11:30, 12:00-14:30, pt. 08:00-11:30, 12:00-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Słupsk 10
76-208 Słupsk, ul. Szczecińska 67
pon. 12:30-15:30, 16:00-20:00, wt. 11:00-15:30, 16:00-18:00, śr. 11:00-15:30, 16:00-18:00, czw. 11:00-15:30, 16:00-18:00, pt. 11:00-15:30, 16:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Słupsk 12
76-215 Słupsk, ul. Wita Stwosza 14
pon. 13:00-15:00, 15:30-20:00, wt. 11:00-13:00, 13:30-18:00, śr. 11:00-13:00, 13:30-18:00, czw. 11:00-13:00, 13:30-18:00, pt. 11:00-13:00, 13:30-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Słupsk 8
76-206 Słupsk, ul. Wolności 37/38
pon. 08:00-11:00, 11:15-16:00, wt. 08:00-11:00, 11:15-16:00, śr. 08:00-11:00, 11:15-16:00, czw. 08:00-11:00, 11:15-16:00, pt. 08:00-11:00, 11:15-16:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

Gmina Potęgowo

FUP Główczyce
76-230 Łupawa, Łupawa 45
pon. 13:30-16:30, 17:00-20:00, wt. 07:30-12:20, 12:50-14:00, śr. 07:30-12:20, 12:50-14:00, czw. 07:30-12:20, 12:50-14:00, pt. 07:30-12:20, 12:50-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Główczyce
76-230 Potęgowo, ul. Darżyńska 4 B
pon. 12:30-20:00, wt. 08:00-15:00, śr. 08:00-15:00, czw. 08:00-15:00, pt. 08:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Skórowo
76-230 Skórowo, Skórowo 22a
pon. 14:00-20:00, wt. 07:30-13:30, śr. 07:30-13:30, czw. 07:30-13:30, pt. 07:30-13:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Ustka

AP Możdżanowo
76-270 Możdżanowo, Możdżanowo 37
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

FUP Ustka 1
76-270 Ustka, ul. Komandorska 176
pon. 13:30-15:30, 16:00-20:00, wt. 10:00-14:00, 14:30-16:30, śr. 10:00-14:00, 14:30-16:30, czw. 10:00-14:00, 14:30-16:30, pt. 10:00-14:00, 14:30-16:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Ustka 1
76-270 Ustka, ul. Marynarki Polskiej 47
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 09:00-15:00, niedz. nieczynne

FUP Ustka 1
76-272 Ustka, ul. Mikołaja Kopernika 22
pon. 13:00-20:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Ustka 1
76-272 Ustka, ul. Mikołaja Reja 5 A
pon. 13:00-17:00, 17:30-20:00, wt. 10:00-14:00, 14:30-17:00, śr. 10:00-14:00, 14:30-17:00, czw. 10:00-14:00, 14:30-17:00, pt. 10:00-14:00, 14:30-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Ustka 1
76-270 Ustka, ul. Wilcza 14
pon. 13:00-17:00, 17:30-20:00, wt. 10:30-14:00, 14:30-17:30, śr. 10:30-14:00, 14:30-17:30, czw. 10:30-14:00, 14:30-17:30, pt. 10:30-14:00, 14:30-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Smołdzino

FUP Główczyce
76-214 Smołdzino, ul. Michała Mostnika 4
pon. 12:30-16:00, 16:30-20:00, wt. 08:30-12:00, 12:30-15:30, śr. 08:30-12:00, 12:30-15:30, czw. 08:30-12:00, 12:30-15:30, pt. 08:30-12:00, 12:30-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Skórcz

AP Barłożno
83-220 Barłożno, Barłożno 51
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 07:00-10:00, niedz. nieczynne

AP Pączewo
83-220 Pączewo, Pączewo 12
pon. 06:00-12:00, wt. 06:00-12:00, śr. 06:00-12:00, czw. 06:00-12:00, pt. 06:00-12:00, sob. 06:00-09:00, niedz. 09:30-12:30, 16:00-20:00

UP Skórcz
83-220 Skórcz, ul. Główna 33
pon. 08:30-17:00, wt. 08:30-17:00, śr. 08:30-17:00, czw. 08:30-17:00, pt. 08:30-17:00, sob. 08:30-12:30, niedz. nieczynne

Gmina Bobowo

AP Bobowo
83-212 Bobowo, ul. Gdańska 71
pon. 07:30-14:00, wt. 07:30-14:00, śr. 07:30-14:00, czw. 07:30-14:00, pt. 07:30-14:00, sob. 07:30-10:30, niedz. 09:00-20:00

Gmina Zblewo

AP Borzechowo
83-210 Borzechowo, ul. Szkolna 5A
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 09:00-12:00, niedz. 09:00-20:00

AP Kleszczewo Kościerskie
83-206 Kleszczewo Kościerskie, Osiedle os. Osiedle 48B
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 14:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Pinczyn
83-210 Pinczyn, ul. Rzemieślnicza 1
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 13:00-20:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Starogard Gdański 1
83-210 Zblewo, ul. Kościerska 40
pon. 12:45-20:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Czarna Woda

UP Czarna Woda
83-262 Czarna Woda, ul. Adama Mickiewicza 1
pon. 13:30-20:00, wt. 09:00-15:30, śr. 09:00-15:30, czw. 09:00-15:30, pt. 09:00-15:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Skarszewy

AP Godziszewo
83-250 Godziszewo, ul. Gdańska 3
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 12:00-20:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Skarszewy
83-250 Skarszewy, ul. Kościuszki 9
pon. 08:00-17:00, wt. 08:00-17:00, śr. 08:00-17:00, czw. 08:00-17:00, pt. 08:00-17:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

AP Więckowy
83-232 Więckowy, Więckowy 34 A
pon. 07:00-14:00, wt. 07:00-14:00, śr. 07:00-14:00, czw. 07:00-20:00, pt. 07:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Starogard Gdański

AP Jabłowo
83-211 Jabłowo, ul. Nad Jeziorem 3A
pon. 11:00-20:00, wt. 06:00-14:30, śr. 06:00-14:30, czw. 06:00-14:30, pt. 06:00-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Jabłowo
83-211 Jabłowo, ul. Nad Jeziorem 3A
pon. 11:00-20:00, wt. 06:00-14:30, śr. 06:00-14:30, czw. 06:00-14:30, pt. 06:00-14:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Kokoszkowy
83-207 Kokoszkowy, ul. Gdańska 1
pon. 06:30-15:00, wt. 06:30-20:00, śr. 06:30-15:00, czw. 06:30-15:00, pt. 06:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Starogard Gdański
83-200 Starogard Gdański, Aleja Niepodległości 4
pon. 09:30-15:30, wt. 09:30-15:30, śr. 09:30-15:30, czw. 09:30-15:30, pt. 09:30-15:30, sob. 10:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Starogard Gdański 1
83-202 Starogard Gdański, Osiedle Mikołaja Kopernika 22 B
pon. 11:00-20:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Starogard Gdański
83-205 Starogard Gdański, ul. Bolesława Prusa 21 lok. a
pon. 07:00-14:00, wt. 07:00-14:00, śr. 07:00-14:00, czw. 07:00-14:00, pt. 07:00-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. 09:00-19:00

AP Starogard Gdański
83-204 Starogard Gdański, ul. Droga Nowowiejska 37
pon. 06:00-14:15, wt. 07:00-20:00, śr. 06:00-14:15, czw. 06:00-14:15, pt. 06:00-14:15, sob. nieczynne, niedz. 10:00-20:00

UP Starogard Gdański 1
83-200 Starogard Gdański, ul. gen. Józefa Hallera 17
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:30-13:30, niedz. nieczynne

FUP Starogard Gdański 1
83-203 Starogard Gdański, ul. Pomorska 7
pon. 10:00-21:00, wt. 10:00-21:00, śr. 10:00-21:00, czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-21:00, sob. 10:00-21:00, niedz. nieczynne

FUP Starogard Gdański 1
83-201 Starogard Gdański, ul. Zblewska 10 B
pon. 11:00-20:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Kaliska

FUP Czarna Woda
83-260 Kaliska, ul. Nowowiejska 2
pon. 12:30-20:00, wt. 07:45-15:00, śr. 07:45-15:00, czw. 07:45-15:00, pt. 07:45-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Piece
83-261 Piece, ul. 6 Marca 35
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 14:00-20:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Lubichowo

FUP Starogard Gdański 1
83-240 Lubichowo, ul. Starogardzka 20 b
pon. 13:00-20:00, wt. 09:30-16:00, śr. 09:30-16:00, czw. 09:30-16:00, pt. 09:30-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Ocypel
83-240 Ocypel, ul. Kociewska 38
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-20:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Ocypel
83-240 Ocypel, ul. Kociewska 38
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-20:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Osieczna

FUP Czarna Woda
83-242 Osieczna, Osiedle Księdza Franciszka Czaplińskiego 2
pon. 13:30-15:30, 16:00-20:00, wt. 08:30-11:30, 12:00-15:00, śr. 08:30-11:30, 12:00-15:00, czw. 08:30-11:30, 12:00-15:00, pt. 08:30-11:30, 12:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Szlachta
83-242 Szlachta, ul. 3 Maja 30
pon. 08:00-13:00, wt. 08:00-13:00, śr. 08:00-13:00, czw. 08:00-13:00, pt. 08:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Osiek

AP Osiek
83-221 Osiek, ul. Partyzantów Kociewskich 69
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 12:00-20:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Smętowo Graniczne

UP Smętowo Graniczne
83-230 Smętowo Graniczne, ul. Dworcowa 14
pon. 10:00-20:00, wt. 08:30-15:00, śr. 08:30-15:00, czw. 08:30-15:00, pt. 08:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Gniew

UP Gniew
83-140 Gniew, ul. Gdańska 5
pon. 08:00-17:00, wt. 08:00-17:00, śr. 08:00-17:00, czw. 08:00-17:00, pt. 08:00-17:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

AP Kolonia Ostrowicka
83-140 Kolonia Ostrowicka, Kolonia Ostrowicka 14
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Opalenie
83-140 Opalenie, ul. Józefa Czyżewskiego 6
pon. 07:00-14:00, wt. 07:00-14:00, śr. 07:00-14:00, czw. 07:00-14:00, pt. 07:00-14:00, sob. 09:00-12:00, niedz. nieczynne

Gmina Morzeszczyn

FUP Pelplin
83-132 Morzeszczyn, ul. Dworcowa 2
pon. 08:30-11:30, 12:00-15:00, wt. 08:30-11:30, 12:00-15:00, śr. 08:30-11:30, 12:00-15:00, czw. 08:30-11:30, 12:00-15:00, pt. 13:30-16:30, 17:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Pelplin

UP Pelplin
83-130 Pelplin, ul. Adama Mickiewicza 30
pon. 09:00-17:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 10:00-18:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

Gmina Subkowy

FUP Tczew 1
83-120 Subkowy, ul. Józefa Wybickiego 18
pon. 12:30-16:00, 16:30-20:00, wt. 09:00-12:00, 12:30-16:00, śr. 09:00-12:00, 12:30-16:00, czw. 09:00-12:00, 12:30-16:00, pt. 09:00-12:00, 12:30-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Tczew

FUP Tczew 1
83-101 Tczew, ul. Armii Krajowej 17
pon. 11:00-20:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Tczew
83-103 Tczew, ul. Braci Grimm 4
pon. 12:00-20:00, wt. 12:00-20:00, śr. 12:00-20:00, czw. 12:00-20:00, pt. 07:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Tczew 1
83-102 Tczew, ul. Czyżykowska 67
pon. 13:00-20:00, wt. 10:30-17:30, śr. 10:30-17:30, czw. 10:30-17:30, pt. 10:30-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Tczew
83-101 Tczew, ul. Franciszka Żwirki 47
pon. 09:30-17:00, wt. 09:30-17:00, śr. 09:30-17:00, czw. 09:30-17:00, pt. 09:30-17:00, sob. 09:30-12:30, niedz. nieczynne

UP Tczew 1
83-100 Tczew, ul. Jarosława Dąbrowskiego 7
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:30-13:30, niedz. nieczynne

FUP Tczew 1
83-110 Tczew, ul. Pomorska 1
pon. 09:00-21:00, wt. 09:00-21:00, śr. 09:00-21:00, czw. 09:00-21:00, pt. 09:00-21:00, sob. 09:00-21:00, niedz. nieczynne

AP Turze k. Tczewa
83-100 Turze, ul. Długa 72
pon. 14:00-20:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Szemud

AP Bojano
84-207 Bojano, ul. Gryfa Pomorskiego 1 lok. A
pon. 12:00-20:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Kielno
84-208 Kielno, ul. Oliwska 36
pon. 14:00-20:00, wt. 09:00-15:00, śr. 09:00-15:00, czw. 09:00-15:00, pt. 09:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Koleczkowo
84-207 Koleczkowo, ul. Partyzantów Kaszubskich 3
pon. 14:00-20:00, wt. 11:00-17:00, śr. 09:00-15:00, czw. 11:00-17:00, pt. 09:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Szemud
84-217 Szemud, ul. Wejherowska 19
pon. 13:00-20:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Wejherowo

AP Bolszewo
84-239 Bolszewo, ul. Zamostna 39
pon. 12:00-20:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 08:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Gościcino
84-241 Gościcino, ul. Brzozowa 1
pon. 11:30-20:00, wt. 08:00-16:30, śr. 08:00-16:30, czw. 08:00-16:30, pt. 08:00-16:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Małe Gowino
84-200 Gowino, ul. Długa 15
pon. 14:00-20:00, wt. 07:30-14:00, śr. 07:30-14:00, czw. 07:30-14:00, pt. 07:30-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Wejherowo
84-203 Wejherowo, ul. Franciszka Fenikowskiego 21 lok. L 4
pon. 09:00-17:00, wt. 09:00-17:00, śr. 12:00-20:00, czw. 09:00-17:00, pt. 08:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Wejherowo
84-201 Wejherowo, ul. Gabriela Narutowicza 4a
pon. 09:30-17:30, wt. 09:30-17:30, śr. 12:00-20:00, czw. 09:30-17:30, pt. 08:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Wejherowo 1
84-202 Wejherowo, ul. Harcerska 10
pon. 09:00-18:00, wt. 10:00-16:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Wejherowo 1
84-200 Wejherowo, ul. Jana III Sobieskiego 219
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

FUP Wejherowo 1
84-204 Wejherowo, ul. Jana Kochanowskiego 7
pon. 09:00-18:00, wt. 10:00-16:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 11:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Wejherowo
84-200 Wejherowo, ul. Jana Kotłowskiego 3 lok. 32
pon. 10:30-17:00, wt. 10:30-20:00, śr. 10:30-17:00, czw. 10:30-17:00, pt. 10:30-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Wejherowo
84-201 Wejherowo, ul. Mikołaja Judyckiego 11
pon. 10:00-18:00, wt. 10:00-20:00, śr. 10:00-18:00, czw. 10:00-18:00, pt. 08:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Wejherowo
84-209 Wejherowo, ul. Rybacka 10
pon. 10:00-20:00, wt. 08:00-16:30, śr. 08:00-16:30, czw. 08:00-16:30, pt. 08:00-16:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Choczewo

FUP Gniewino
84-210 Choczewo, ul. Pucka 2
pon. 12:30-20:00, wt. 09:00-16:00, śr. 09:00-16:00, czw. 09:00-16:00, pt. 09:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Gniewino

UP Gniewino
84-250 Gniewino, ul. Pomorska 18
pon. 13:00-20:00, wt. 09:30-16:30, śr. 09:30-16:30, czw. 09:30-16:30, pt. 09:30-16:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Luzino

AP Kębłowo
84-245 Kębłowo, ul. Doktora Alojzego Jagalskiego 1
pon. 09:00-17:00, wt. 09:00-17:00, śr. 12:00-20:00, czw. 09:00-17:00, pt. 08:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Luzino
84-242 Luzino, ul. Ofiar Stutthofu 7
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Linia

UP Linia
84-223 Linia, ul. Wrzosowa 15
pon. 09:00-16:00, wt. 09:00-16:00, śr. 09:00-16:00, czw. 09:00-16:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Strzepcz
84-222 Strzepcz, ul. Księdza Józefa Rotty 16
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Łęczyce

UP Łęczyce
84-218 Łęczyce, ul. Długa 8
pon. 13:00-20:00, wt. 09:00-16:00, śr. 09:00-16:00, czw. 09:00-16:00, pt. 09:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Rozłazino
84-218 Rozłazino, ul. Długa 35
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 08:30-12:00, niedz. nieczynne

AP Strzebielino
84-242 Strzebielino, ul. Leśna 12 lok. 1
pon. 11:30-20:00, wt. 06:30-15:00, śr. 06:30-15:00, czw. 06:30-15:00, pt. 06:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Reda

AP Reda
84-244 Reda, ul. Długa 82
pon. 14:00-20:00, wt. 11:00-17:00, śr. 11:00-17:00, czw. 11:00-17:00, pt. 11:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Reda
84-240 Reda, ul. Gdańska 11
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

AP Reda
84-243 Reda, ul. Kazimierska 8
pon. 12:00-20:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 08:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Reda
84-240 Reda, ul. Obwodowa 31A lok. 8B
pon. 09:00-16:30, wt. 09:00-16:30, śr. 13:00-20:00, czw. 09:00-16:30, pt. 09:00-16:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Rumia

FUP Rumia 4
84-232 Rumia, ul. Aleksandra Majkowskiego 13
pon. 12:00-15:00, 15:30-19:00, wt. 12:00-15:00, 15:30-19:00, śr. 12:00-15:00, 15:30-19:00, czw. 12:00-15:00, 15:30-19:00, pt. 13:00-15:00, 15:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Rumia 4
84-232 Rumia, ul. Dębogórska 9A
pon. 08:00-11:00, 11:30-15:00, wt. 10:00-15:00, 15:30-17:00, śr. 10:00-15:00, 15:30-17:00, czw. 10:00-15:00, 15:30-17:00, pt. 10:00-15:00, 15:30-17:00, sob. 10:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Rumia 1
84-230 Rumia, ul. Grunwaldzka 108
pon. 09:00-19:00, 19:15-21:00, wt. 09:00-19:00, 19:15-21:00, śr. 09:00-19:00, 19:15-21:00, czw. 09:00-19:00, 19:15-21:00, pt. 09:00-19:00, 19:15-21:00, sob. 09:00-14:50, 15:20-21:00, niedz. 09:30-13:30, 14:00-17:00

FUP Rumia 1
84-230 Rumia, ul. Jana III Sobieskiego 14
pon. 10:00-15:00, 15:30-17:00, wt. 10:00-15:00, 15:30-17:00, śr. 10:00-15:00, 15:30-17:00, czw. 10:00-15:00, 15:30-17:00, pt. 13:00-15:00, 15:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Rumia 1
84-230 Rumia, ul. Pomorska 11A
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

UP Rumia 4
84-232 Rumia, ul. Starowiejska 17
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

Gmina Sztum

AP Czernin
82-400 Czernin, ul. Sadowa 4
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

AP Piekło
82-400 Piekło, Piekło 21
pon. 07:00-13:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

UP Sztum
82-400 Sztum, ul. Adama Mickiewicza 27
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

AP Sztum
82-402 Sztum, ul. Lipowa 3
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

AP Sztum
82-401 Sztum, ul. Mariana Morawskiego 16
pon. 10:00-16:00, wt. 10:00-16:00, śr. 10:00-16:00, czw. 10:00-16:00, pt. 10:00-16:00, sob. 10:00-13:00, niedz. nieczynne

Gmina Dzierzgoń

UP Dzierzgoń
82-440 Dzierzgoń, ul. Odrodzenia 9
pon. 08:00-17:00, wt. 08:00-17:00, śr. 08:00-17:00, czw. 08:00-17:00, pt. 08:00-17:00, sob. 08:00-12:00, niedz. nieczynne

AP Żuławka Sztumska
82-440 Żuławka Sztumska, Żuławka Sztumska 25
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 14:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Żuławka Sztumska
82-440 Żuławka Sztumska, Żuławka Sztumska 25
pon. 08:00-14:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 14:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Mikołajki Pomorskie

FUP Sztum
82-400 Mikołajki Pomorskie, ul. Dzierzgońska 4
pon. 08:00-12:00, 12:30-15:00, wt. 08:00-12:00, 12:30-15:00, śr. 08:00-12:00, 12:30-15:00, czw. 08:00-12:00, 12:30-15:00, pt. 12:30-16:30, 17:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Stary Dzierzgoń

AP Myślice
82-450 Myślice, Myślice 36A
pon. 07:00-20:00, wt. 07:00-13:00, śr. 07:00-13:00, czw. 07:00-13:00, pt. 07:00-13:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Dzierzgoń
82-450 Stary Dzierzgoń, Stary Dzierzgoń 20
pon. 08:00-10:00, 10:30-15:00, wt. 08:00-10:00, 10:30-15:00, śr. 08:00-10:00, 10:30-15:00, czw. 08:00-10:00, 10:30-15:00, pt. 13:00-17:00, 17:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Stary Targ

FUP Sztum
82-410 Stary Targ, ul. Nowotarska 1
pon. 08:00-11:30, 12:00-15:00, wt. 08:00-11:30, 12:00-15:00, śr. 08:00-11:30, 12:00-15:00, czw. 08:00-11:30, 12:00-15:00, pt. 12:30-16:30, 17:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Szropy
82-411 Szropy, Szropy b/n
pon. 07:30-13:30, wt. 07:30-13:30, śr. 07:30-13:30, czw. 07:30-13:30, pt. 07:30-13:30, sob. 08:00-11:00, niedz. nieczynne

Gmina Gdańsk

FUP Gdańsk 26
80-506 Gdańsk, Aleja Generała Józefa Hallera 233
pon. 13:00-20:00, wt. 10:30-17:30, śr. 10:30-17:30, czw. 10:30-17:30, pt. 10:30-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 6
80-206 Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 108
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. 09:00-14:00, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 5
80-340 Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 611
pon. 10:30-17:30, wt. 10:30-17:30, śr. 10:30-17:30, czw. 10:30-17:30, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 6
80-463 Gdańsk, Aleja Jana Pawła II 5
pon. 09:00-18:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 6
80-213 Gdańsk, Aleja Zwycięstwa 47
pon. 08:30-17:30, wt. 10:30-17:30, śr. 10:30-17:30, czw. 10:30-17:30, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 1
80-800 Gdańsk, Plac Obrońców Poczty Polskiej 1/2
pon. 09:00-17:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 6
80-411 Gdańsk, ul. Adama Mickiewicza 1/3
pon. 09:00-18:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 20
80-820 Gdańsk, ul. Bernarda Milskiego 1
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 43
80-256 Gdańsk, ul. Budowlanych 31 D
pon. 08:30-15:30, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Gdańsk
80-294 Gdańsk, ul. Bulońska 16 lok. 8
pon. 12:00-14:00, 15:00-20:00, wt. 10:00-14:00, 15:00-18:00, śr. 10:00-14:00, 15:00-18:00, czw. 10:00-14:00, 15:00-18:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 53
80-223 Gdańsk, ul. Czerwony Dwór 17
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 50
80-801 Gdańsk, ul. Długa 23/28
pon. 00:00-24:00, wt. 00:00-24:00, śr. 00:00-24:00, czw. 00:00-24:00, pt. 00:00-24:00, sob. 00:00-24:00, niedz. 00:00-24:00

FUP Gdańsk 50
80-792 Gdańsk, ul. Długie Ogrody 47
pon. 12:00-20:00, wt. 10:00-18:00, śr. 10:00-18:00, czw. 10:00-18:00, pt. 10:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 6
80-465 Gdańsk, ul. Franciszka Hynka 6
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 44
80-172 Gdańsk, ul. Franciszka Schuberta 102 A
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-20:00, śr. 09:00-20:00, czw. 09:00-20:00, pt. 09:00-20:00, sob. 09:00-20:00, niedz. 10:00-19:00

UP Gdańsk 9
80-009 Gdańsk, ul. Gościnna 6
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 16
80-190 Gdańsk, ul. Gronostajowa 4
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. 09:00-14:00, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 48
80-169 Gdańsk, ul. Ignacego Paderewskiego 11
pon. 08:30-19:30, wt. 08:30-19:30, śr. 08:30-19:30, czw. 08:30-19:30, pt. 08:30-19:30, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 50
80-814 Gdańsk, ul. Jana Styp-Rekowskiego 14
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 43
80-473 Gdańsk, ul. Juliusza Słowackiego 200
pon. 09:45-12:00, 12:15-16:00, wt. 09:45-12:00, 12:15-16:00, śr. 09:45-12:00, 12:15-16:00, czw. 09:45-12:00, 12:15-16:00, pt. 13:45-16:00, 16:15-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 18
80-118 Gdańsk, ul. Kartuska 94
pon. 10:00-20:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 24
80-424 Gdańsk, ul. Kielnieńska 125
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 53
80-325 Gdańsk, ul. Kołobrzeska 48C
pon. 10:45-20:00, wt. 10:45-17:45, śr. 10:45-17:45, czw. 10:45-17:45, pt. 10:45-17:45, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 53
80-323 Gdańsk, ul. Kołobrzeska 5-7
pon. 09:00-18:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 11:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 42
80-180 Gdańsk, ul. Konrada Guderskiego 2
pon. 09:00-19:00, wt. 09:00-19:00, śr. 09:00-19:00, czw. 09:00-19:00, pt. 10:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Gdańsk
80-182 Gdańsk, ul. Konstantego Bergiela 4a lok. 14
pon. 10:00-15:00, 15:15-20:00, wt. 09:00-15:00, 15:15-18:00, śr. 09:00-15:00, 15:15-18:00, czw. 09:00-15:00, 15:15-18:00, pt. 09:00-15:00, 15:15-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 7
80-097 Gdańsk, ul. Królowej Jadwigi 137
pon. 09:00-16:00, wt. 09:00-16:00, śr. 13:00-19:30, czw. 13:00-19:30, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 7
80-097 Gdańsk, ul. Krzemowa 2
pon. 09:00-19:30, wt. 09:00-19:30, śr. 09:00-19:30, czw. 09:00-19:30, pt. 09:00-19:30, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 6
80-212 Gdańsk, ul. Księdza Bernarda Sychty 6
pon. 09:00-18:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 4
80-504 Gdańsk, ul. Księdza Mariana Góreckiego 12
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

AP Gdańsk
80-174 Gdańsk, ul. Lubowidzka 41
pon. 09:30-17:30, wt. 09:30-17:30, śr. 09:30-17:30, czw. 12:00-20:00, pt. 09:30-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 50
80-715 Gdańsk, ul. Łąkowa 7
pon. 09:00-18:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 11:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 4
80-865 Gdańsk, ul. Marynarki Polskiej 132
pon. 13:00-20:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 11:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 26
80-507 Gdańsk, ul. Mazurska 10
pon. 08:30-20:00, wt. 08:30-19:30, śr. 08:30-19:30, czw. 08:30-19:30, pt. 08:30-19:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 24
80-299 Gdańsk, ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 3
pon. 11:00-18:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 40
80-680 Gdańsk, ul. Nadwiślańska 24
pon. 09:00-17:30, wt. 09:00-17:30, śr. 09:00-17:30, czw. 09:00-17:30, pt. 09:00-17:30, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 42
80-183 Gdańsk, ul. Niepołomicka 32
pon. 08:00-15:00, wt. 08:00-15:00, śr. 12:00-19:00, czw. 12:00-19:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 50
80-832 Gdańsk, ul. Nowe Ogrody 8/12
pon. 08:00-15:30, wt. 08:00-15:30, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-15:30, pt. 08:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 53
80-334 Gdańsk, ul. Obrońców Wybrzeża 2
pon. 11:00-20:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 11:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 50
80-810 Gdańsk, ul. Okopowa 21/27
pon. 08:30-14:30, wt. 08:30-14:30, śr. 08:30-14:30, czw. 08:30-14:30, pt. 09:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 4
80-504 Gdańsk, ul. Oliwska 35
pon. 08:30-11:00, 11:30-15:00, wt. 08:30-11:00, 11:30-15:00, śr. 08:30-11:00, 11:30-15:00, czw. 08:30-11:00, 11:30-15:00, pt. 13:30-16:00, 16:30-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 5
80-329 Gdańsk, ul. Piastowska 90 e
pon. 09:00-18:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 44
80-126 Gdańsk, ul. Piekarnicza 21 lok. 1
pon. 13:00-20:00, wt. 12:00-19:00, śr. 12:00-19:00, czw. 12:00-19:00, pt. 08:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 6
80-460 Gdańsk, ul. Pilotów 3
pon. 09:30-19:30, wt. 09:30-19:30, śr. 09:30-19:30, czw. 09:30-19:30, pt. 09:30-19:30, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 5
80-327 Gdańsk, ul. Piotra Norblina 23
pon. 11:00-18:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Gdańsk
80-181 Gdańsk, ul. Płocka 6
pon. 10:30-17:30, wt. 13:00-20:00, śr. 10:30-17:30, czw. 10:30-17:30, pt. 10:30-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 6
80-473 Gdańsk, ul. Podkarpacka 1
pon. 09:00-19:00, wt. 09:00-19:00, śr. 09:00-19:00, czw. 09:00-19:00, pt. 09:00-19:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 2
80-700 Gdańsk, ul. Podwale Grodzkie 2
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 5
80-345 Gdańsk, ul. Pomorska 84
pon. 09:00-18:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 6
80-403 Gdańsk, ul. Racławicka 7 A
pon. 09:00-18:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 5
80-305 Gdańsk, ul. Stary Rynek Oliwski 18
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 50
80-837 Gdańsk, ul. Straganiarska 28/30
pon. 10:00-17:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 5
80-348 Gdańsk, ul. Subisława 24
pon. 09:00-18:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 11:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 53
80-326 Gdańsk, ul. Szczecińska 2 lok. 2
pon. 13:00-20:00, wt. 10:45-17:45, śr. 10:45-17:45, czw. 10:45-17:45, pt. 10:45-17:45, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 16
80-190 Gdańsk, ul. Szczęśliwa 3
pon. 09:00-21:00, wt. 09:00-21:00, śr. 09:00-21:00, czw. 09:00-21:00, pt. 09:00-21:00, sob. 09:00-21:00, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 50
80-825 Gdańsk, ul. Szeroka 98
pon. 11:00-20:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 11:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 42
80-180 Gdańsk, ul. Świętokrzyska 62
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-20:00, śr. 09:00-20:00, czw. 09:00-20:00, pt. 09:00-20:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 50
80-806 Gdańsk, ul. Targ Rakowy 7/8
pon. 10:00-20:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 10:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 8
80-791 Gdańsk, ul. Teofila Lenartowicza 4 A
pon. 13:00-20:00, wt. 10:30-17:30, śr. 10:30-17:30, czw. 10:30-17:30, pt. 10:30-17:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 9
80-009 Gdańsk, ul. Trakt Św. Wojciecha 434
pon. 13:45-17:00, 17:15-20:00, wt. 10:15-12:00, 12:15-16:30, śr. 10:15-12:00, 12:15-16:30, czw. 10:15-12:00, 12:15-16:30, pt. 10:15-12:00, 12:15-16:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 50
80-876 Gdańsk, ul. Tytusa Chałubińskiego 25
pon. 09:00-20:00, wt. 09:00-19:00, śr. 09:00-19:00, czw. 09:00-19:00, pt. 09:00-19:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Gdańsk
80-690 Gdańsk, ul. Tytusa Chałubińskiego 39
pon. 08:30-17:00, wt. 08:30-17:00, śr. 08:30-17:00, czw. 08:30-17:00, pt. 08:30-17:00, sob. 09:30-12:30, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 42
80-158 Gdańsk, ul. Warszawska 59
pon. 09:00-19:00, wt. 09:00-19:00, śr. 09:00-19:00, czw. 09:00-19:00, pt. 10:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 8
80-608 Gdańsk, ul. Wilhelma Stryjewskiego 19
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Gdańsk
80-295 Gdańsk, ul. Wodnika 79
pon. 12:00-14:30, 15:30-20:00, wt. 09:00-14:30, 15:30-17:00, śr. 09:00-14:30, 15:30-17:00, czw. 09:00-14:30, 15:30-17:00, pt. 09:00-14:30, 15:30-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 43
80-298 Gdańsk, ul. Złota Karczma 26
pon. 10:00-21:00, wt. 10:00-21:00, śr. 10:00-21:00, czw. 10:00-21:00, pt. 10:00-21:00, sob. 10:00-21:00, niedz. nieczynne

UP Gdańsk 44
80-250 Gdańsk, ul. Zofii Nałkowskiej 3
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Gdańsk 6
80-472 Gdańsk, ul. Żwirki i Wigury 12
pon. 09:00-18:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Gdynia

UP Gdynia 10
81-510 Gdynia, Aleja Zwycięstwa 254
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 10
81-513 Gdynia, Plac Górnośląski 8 lok. 1
pon. 09:00-18:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 11:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 1
81-354 Gdynia, Plac Konstytucji 1
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 09:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdynia 2
81-320 Gdynia, Plac Konstytucji 2
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdynia 1
81-301 Gdynia, ul. 10 Lutego 10
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. 09:00-15:00, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 1
81-624 Gdynia, ul. 2 Morskiego Pułku Strzelców 11
pon. 08:00-15:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdynia 6
81-106 Gdynia, ul. adm. J.Unruga 39
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 1
81-607 Gdynia, ul. Atlasa 3
pon. 08:00-15:00, wt. 08:00-15:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 4
81-040 Gdynia, ul. Bławatna 11 A lok. 1U
pon. 08:00-15:00, wt. 08:00-15:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 11:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 14
81-420 Gdynia, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej 6
pon. 08:00-15:00, wt. 08:00-15:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 12:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 3
81-192 Gdynia, ul. Cechowa 8
pon. 13:00-20:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 08:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdynia 16
81-516 Gdynia, ul. Chwaszczyńska 22
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

UP Gdynia 4
81-004 Gdynia, ul. Chylońska 124
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

AP Gdynia
81-033 Gdynia, ul. Chylońska 65
pon. 10:00-20:00, wt. 10:00-18:00, śr. 10:00-18:00, czw. 10:00-18:00, pt. 08:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 16
81-919 Gdynia, ul. Gryfa Pomorskiego 56 lok. UB /2
pon. 08:30-15:30, wt. 08:30-15:30, śr. 12:30-19:00, czw. 12:30-19:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Gdynia 14
81-414 Gdynia, ul. Harcerska 15
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 6
81-197 Gdynia, ul. Ikara 9
pon. 13:00-15:00, 15:30-20:00, wt. 11:00-15:00, 15:30-18:00, śr. 11:00-15:00, 15:30-18:00, czw. 11:00-15:00, 15:30-18:00, pt. 08:00-13:00, 13:30-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 4
81-005 Gdynia, ul. Kcyńska 27
pon. 09:00-16:00, 16:30-21:00, wt. 09:00-16:00, 16:30-21:00, śr. 09:00-16:00, 16:30-21:00, czw. 09:00-16:00, 16:30-21:00, pt. 09:00-16:00, 16:30-21:00, sob. 09:00-14:00, 14:30-19:00, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 6
81-188 Gdynia, ul. Kontradmirała Bolesława Romanowskiego 24 A
pon. 09:00-19:00, wt. 09:00-19:00, śr. 09:00-19:00, czw. 09:00-19:00, pt. 10:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 16
81-516 Gdynia, ul. Korzenna 15
pon. 09:00-14:00, 14:30-16:00, wt. 09:00-14:00, 14:30-16:00, śr. 09:00-14:00, 14:30-16:00, czw. 09:00-14:00, 14:30-16:00, pt. 13:00-15:30, 16:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Gdynia
81-472 Gdynia, ul. Legionów 119 D lok. 3 U
pon. 14:00-20:00, wt. 10:00-17:00, śr. 10:00-17:00, czw. 10:00-17:00, pt. 09:00-16:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Gdynia
81-603 Gdynia, ul. Leona Staniszewskiego 15 lok. 4
pon. 10:00-20:00, wt. 10:00-18:00, śr. 10:00-18:00, czw. 10:00-18:00, pt. 08:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 4
81-290 Gdynia, ul. Ludwika Zamenhofa 15
pon. 08:00-15:00, wt. 08:00-15:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 4
81-006 Gdynia, ul. Morska 228 lok. C
pon. 08:30-11:30, 12:00-15:30, wt. 08:30-11:30, 12:00-15:30, śr. 11:00-15:30, 16:00-18:00, czw. 11:00-15:30, 16:00-18:00, pt. 13:00-15:30, 16:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 4
81-209 Gdynia, ul. Morska 99
pon. 09:00-18:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 09:00-18:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

UP Gdynia 11
81-570 Gdynia, ul. Nagietkowa 13 A
pon. 08:00-19:00, wt. 08:00-19:00, śr. 08:00-19:00, czw. 08:00-19:00, pt. 08:00-19:00, sob. 09:00-13:00, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 1
81-660 Gdynia, ul. Narcyzowa 1/10
pon. 08:00-15:00, wt. 08:00-15:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 16
81-577 Gdynia, ul. Nowowiczlińska 35
pon. 09:30-15:00, 15:30-16:30, wt. 09:30-15:00, 15:30-16:30, śr. 09:30-15:00, 15:30-16:30, czw. 09:30-15:00, 15:30-16:30, pt. 09:30-15:00, 15:30-16:30, sob. 10:00-14:00, niedz. nieczynne

UP Gdynia 3
81-103 Gdynia, ul. Podchorążych 10
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 08:00-18:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Gdynia
81-155 Gdynia, ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 232
pon. 10:00-20:00, wt. 09:00-17:00, śr. 09:00-17:00, czw. 09:00-17:00, pt. 09:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Gdynia
81-578 Gdynia, ul. Stanisława Filipkowskiego 20 lok. U-2
pon. 14:00-20:00, wt. 08:00-14:00, śr. 08:00-14:00, czw. 08:00-14:00, pt. 08:00-14:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Gdynia
81-570 Gdynia, ul. Waniliowa 6
pon. 10:00-20:00, wt. 10:00-18:00, śr. 10:00-18:00, czw. 10:00-18:00, pt. 08:00-15:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 1
81-611 Gdynia, ul. Wielkokacka 2 lok. 26
pon. 09:00-15:00, 15:30-20:00, wt. 09:00-15:00, 15:30-20:00, śr. 09:00-15:00, 15:30-20:00, czw. 09:00-15:00, 15:30-20:00, pt. 09:00-15:00, 15:30-20:00, sob. 09:00-14:00, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 1
81-315 Gdynia, ul. Witomińska 2
pon. 08:00-15:00, wt. 08:00-15:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-18:00, pt. 13:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Gdynia 1
81-308 Gdynia, ul. Władysława IV 43
pon. 08:00-18:00, wt. 08:00-18:00, śr. 08:00-18:00, czw. 08:00-18:00, pt. 10:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

Gmina Sopot

FUP Sopot 1
81-701 Sopot, Aleja Niepodległości 724
pon. 11:00-20:00, wt. 11:00-18:00, śr. 11:00-18:00, czw. 11:00-17:00, pt. 11:00-17:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Sopot 1
81-705 Sopot, ul. Grunwaldzka 78/80
pon. 09:00-18:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 11:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

FUP Sopot 1
81-806 Sopot, ul. Obodrzyców 1 A
pon. 09:00-18:00, wt. 09:00-18:00, śr. 09:00-18:00, czw. 09:00-18:00, pt. 11:00-20:00, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

AP Sopot
81-881 Sopot, ul. Oskara Kolberga 9
pon. 11:00-20:00, wt. 09:30-18:00, śr. 09:30-18:00, czw. 09:30-18:00, pt. 08:00-16:30, sob. nieczynne, niedz. nieczynne

UP Sopot 1
81-701 Sopot, ul. Tadeusza Kościuszki 2
pon. 08:00-20:00, wt. 08:00-20:00, śr. 08:00-20:00, czw. 08:00-20:00, pt. 08:00-20:00, sob. 08:00-14:00, niedz. nieczynne

ZOBACZ KONIECZNIE

Jak można się zakazić koronawirusem?

Jak można zarazić się koronawirusem? Czego nie należy robić i o czym warto pamiętać, by nie doszło do zakażenia koronawirusem.

  • Pamiętaj, by nie podawać dłoni na powitanie i pożegnanie.
  • Noś ze sobą prywatny długopis. Nie używaj tych ogólnodostępnych na poczcie czy w banku.
  • Na zakupy pamiętaj o noszeniu rękawiczek lub trzymaniu koszyka przez chusteczkę
  • Nie dotykaj klamek ani poręczy w pomieszczeniach, szczególnie w toaletach.
  • Unikaj jedzenie poza domem.
  • Często rób pranie, a ubrania wierzchnie staraj się trzymać osobno.
  • Przebywając w miejscach publicznych staraj się unikać dotykania powierzchni blatów itp.
  • Jeśli korzystasz z e-papierosa pamiętaj o jego dezynfekowaniu.
  • Dezynfekuj również powierzchnie telefonu oraz klucze.
  • Staraj się unikać płatności gotówkowych.

ZOBACZ KONIECZNIE

Popularne mity o koronawirusie

Teorii spiskowych na temat koronawirusa nie brakuje. Wiesz, które informacje to mity? Największym i najstarszym mitem jest teoria, która mówi o tym, że pierwszy zakażony złapał wirusa przez zjedzenie zupy z nietoperza. Inna teoria spiskowa mówi o technologii 5G jako źródle zakażeń koronawirusem.

Na profilach grup związanych z ruchem antyszczepionkowym pojawiają się informacje, że koronawirus może być wyleczony olejkami eterycznymi, witaminą c, słoną wodą, a nawet… rozcieńczonym wybielaczem. Powyższe teorie nie mają żadnego poparcia naukowego.

Pierwsza Komunia Święta

Epidemia COVID-19: skąd bierzemy statystyki?

Nasze dane liczbowe pochodzą z wielu różnych oficjalnych źródeł, przede wszystkim od Światowej Organizacji Zdrowia i krajowych instytucji odpowiedzialnych za zdrowie obywateli. Niektóre nasze źródła to:

Dodaj ogłoszenie