II liga. Sprawdź terminarz sezonu 2020/21. Kiedy i z kim zagrają Bytovia i Chojniczanka?

Paweł Stankiewicz
Paweł Stankiewicz
Fot. Marzena Bugała
Udostępnij:
II liga. Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił szczegółowy terminarz rozgrywek II ligi na sezon 2020/21. Inauguracja nastąpi 29 sierpnia. Sprawdźcie z kim pierwszy mecz zagrają Bytovia Bytów oraz Chojniczanka Chojnice i jak wygląda ich kalendarz do końca sezonu.

Terminarz sezonu 2020/21 w II lidze

CZYTAJ TAKŻE: Seksowne polskie sportsmenki w bikini ZDJĘCIA

1 kolejka - 29-30 sierpnia

Śląsk II Wrocław - Skra Częstochowa
KKS 1925 Kalisz - Błękitni Stargard
Wigry Suwałki - Olimpia Elbląg
Motor Lublin - Znicz Pruszków
Bytovia Bytów - Olimpia Grudziądz
Chojniczanka Chojnice - Pogoń Siedlce
Stal Rzeszów - Górnik Polkowice
Sokół Ostróda - Lech II Poznań
Hutnik Kraków - GKS Katowice
pauza - Garbarnia Kraków

2 kolejka - 5-6 września

Lech II Poznań - Hutnik Kraków
Górnik Polkowice - Sokół Ostróda
Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów
Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
Znicz Pruszków - Bytovia Bytów
Olimpia Elbląg - Motor Lublin
Błękitni Stargard - Wigry Suwałki
Skra Częstochowa - KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków - Śląsk II Wrocław
pauza - GKS Katowice

3 kolejka - 12-13 września

KKS 1925 Kalisz - Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki - Skra Częstochowa
Motor Lublin - Błękitni Stargard
Bytovia Bytów - Olimpia Elbląg
Chojniczanka Chojnice - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - Olimpia Grudziądz
Sokół Ostróda - Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków - Górnik Polkowice
GKS Katowice - Lech II Poznań
pauza - Śląsk II Wrocław

4 kolejka - 19-20 września

Górnik Polkowice - GKS Katowice
Pogoń Siedlce - Hutnik Kraków
Olimpia Grudziądz - Sokół Ostróda
Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice
Błękitni Stargard - Bytovia Bytów
Skra Częstochowa - Motor Lublin
Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki
Śląsk II Wrocław - KKS 1925 Kalisz
pauza - Lech II Poznań

5 kolejka - 26-27 września

Wigry Suwałki - Śląsk II Wrocław
Motor Lublin - Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów - Skra Częstochowa
Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard
Stal Rzeszów - Olimpia Elbląg
Sokół Ostróda - Znicz Pruszków
Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz
GKS Katowice - Pogoń Siedlce
Lech II Poznań - Górnik Polkowice
pauza - KKS 1925 Kalisz

6 kolejka - 30 września

Pogoń Siedlce - Lech II Poznań
Olimpia Grudziądz - GKS Katowice
Znicz Pruszków - Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda
Błękitni Stargard - Stal Rzeszów
Skra Częstochowa - Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków - Bytovia Bytów
Śląsk II Wrocław - Motor Lublin
KKS 1925 Kalisz - Wigry Suwałki
pauza - Górnik Polkowice

7 kolejka - 3-4 października

Motor Lublin - KKS 1925 Kalisz
Bytovia Bytów - Śląsk II Wrocław
Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów - Skra Częstochowa
Sokół Ostróda - Błękitni Stargard
Hutnik Kraków - Olimpia Elbląg
GKS Katowice - Znicz Pruszków
Lech II Poznań - Olimpia Grudziądz
Górnik Polkowice - Pogoń Siedlce
pauza - Wigry Suwałki

8 kolejka - 10-11 października

Olimpia Grudziądz - Górnik Polkowice
Znicz Pruszków - Lech II Poznań
Olimpia Elbląg - GKS Katowice
Błękitni Stargard - Hutnik Kraków
Skra Częstochowa - Sokół Ostróda
Garbarnia Kraków - Stal Rzeszów
Śląsk II Wrocław - Chojniczanka Chojnice
KKS 1925 Kalisz - Bytovia Bytów
Wigry Suwałki - Motor Lublin
pauza - Pogoń Siedlce

9 kolejka - 17-18 października

Bytovia Bytów - Wigry Suwałki
Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz
Stal Rzeszów - Śląsk II Wrocław
Sokół Ostróda - Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków - Skra Częstochowa
GKS Katowice - Błękitni Stargard
Lech II Poznań - Olimpia Elbląg
Górnik Polkowice - Znicz Pruszków
Pogoń Siedlce - Olimpia Grudziądz
pauza - Motor Lublin

10 kolejka - 24-25 października

Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg - Górnik Polkowice
Błękitni Stargard - Lech II Poznań
Skra Częstochowa - GKS Katowice
Garbarnia Kraków - Hutnik Kraków
Śląsk II Wrocław - Sokół Ostróda
KKS 1925 Kalisz - Stal Rzeszów
Wigry Suwałki - Chojniczanka Chojnice
Motor Lublin - Bytovia Bytów
pauza - Olimpia Grudziądz

11 kolejka - 4 listopada

Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin
Stal Rzeszów - Wigry Suwałki
Sokół Ostróda - KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław
GKS Katowice - Garbarnia Kraków
Lech II Poznań - Skra Częstochowa
Górnik Polkowice - Błękitni Stargard
Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg
Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków
pauza - Bytovia Bytów

12 kolejka - 7-8 listopada

Olimpia Elbląg - Olimpia Grudziądz
Błękitni Stargard - Pogoń Siedlce
Skra Częstochowa - Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków - Lech II Poznań
Śląsk II Wrocław - GKS Katowice
KKS 1925 Kalisz - Hutnik Kraków
Wigry Suwałki - Sokół Ostróda
Motor Lublin - Stal Rzeszów
Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice
pauza - Znicz Pruszków

13 kolejka - 14-15 listopada

Stal Rzeszów - Bytovia Bytów
Sokół Ostróda - Motor Lublin
Hutnik Kraków - Wigry Suwałki
GKS Katowice - KKS 1925 Kalisz
Lech II Poznań - Śląsk II Wrocław
Górnik Polkowice - Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce - Skra Częstochowa
Olimpia Grudziądz - Błękitni Stargard
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg
pauza - Chojniczanka Chojnice

14 kolejka - 21-22 listopada

Błękitni Stargard - Znicz Pruszków
Skra Częstochowa - Olimpia Grudziądz
Garbarnia Kraków - Pogoń Siedlce
Śląsk II Wrocław - Górnik Polkowice
KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań
Wigry Suwałki - GKS Katowice
Motor Lublin - Hutnik Kraków
Bytovia Bytów - Sokół Ostróda
Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszów
pauza - Olimpia Elbląg

15 kolejka - 28-29 listopada

Sokół Ostróda - Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków - Bytovia Bytów
GKS Katowice - Motor Lublin
Lech II Poznań - Wigry Suwałki
Górnik Polkowice - KKS 1925 Kalisz
Pogoń Siedlce - Śląsk II Wrocław
Olimpia Grudziądz - Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków - Skra Częstochowa
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard
pauza - Stal Rzeszów

16 kolejka - 2 grudnia

Skra Częstochowa - Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków
Śląsk II Wrocław - Olimpia Grudziądz
KKS 1925 Kalisz - Pogoń Siedlce
Wigry Suwałki - Górnik Polkowice
Motor Lublin - Lech II Poznań
Bytovia Bytów - GKS Katowice
Chojniczanka Chojnice - Hutnik Kraków
Stal Rzeszów - Sokół Ostróda
pauza - Błękitni Stargard

17 kolejka - 5-6 grudnia

Hutnik Kraków - Stal Rzeszów
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
Lech II Poznań - Bytovia Bytów
Górnik Polkowice - Motor Lublin
Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki
Olimpia Grudziądz - KKS 1925 Kalisz
Znicz Pruszków - Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard - Skra Częstochowa
pauza - Sokół Ostróda

18 kolejka - 12-13 grudnia

Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard
Śląsk II Wrocław - Olimpia Elbląg
KKS 1925 Kalisz - Znicz Pruszków
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz
Motor Lublin - Pogoń Siedlce
Bytovia Bytów - Górnik Polkowice
Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań
Stal Rzeszów - GKS Katowice
Sokół Ostróda - Hutnik Kraków
pauza - Skra Częstochowa

19 kolejka - 27-28 lutego

GKS Katowice - Sokół Ostróda
Lech II Poznań - Stal Rzeszów
Górnik Polkowice - Chojniczanka Chojnice
Pogoń Siedlce - Bytovia Bytów
Olimpia Grudziądz - Motor Lublin
Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg - KKS 1925 Kalisz
Błękitni Stargard - Śląsk II Wrocław
Skra Częstochowa - Garbarnia Kraków
pauza - Hutnik Kraków

20 kolejka - 6-7 marca

Skra Częstochowa - Śląsk II Wrocław
Błękitni Stargard - KKS 1925 Kalisz
Olimpia Elbląg - Wigry Suwałki
Znicz Pruszków - Motor Lublin
Olimpia Grudziądz - Bytovia Bytów
Pogoń Siedlce - Chojniczanka Chojnice
Górnik Polkowice - Stal Rzeszów
Lech II Poznań - Sokół Ostróda
GKS Katowice - Hutnik Kraków
pauza - Garbarnia Kraków

21 kolejka - 13-14 marca

Hutnik Kraków - Lech II Poznań
Sokół Ostróda - Górnik Polkowice
Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz
Bytovia Bytów - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Olimpia Elbląg
Wigry Suwałki - Błękitni Stargard
KKS 1925 Kalisz - Skra Częstochowa
Śląsk II Wrocław - Garbarnia Kraków
pauza - GKS Katowice

22 kolejka - 17 marca

Garbarnia Kraków - KKS 1925 Kalisz
Skra Częstochowa - Wigry Suwałki
Błękitni Stargard - Motor Lublin
Olimpia Elbląg - Bytovia Bytów
Znicz Pruszków - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Grudziądz - Stal Rzeszów
Pogoń Siedlce - Sokół Ostróda
Górnik Polkowice - Hutnik Kraków
Lech II Poznań - GKS Katowice
pauza - Śląsk II Wrocław

23 kolejka - 20-21 marca

GKS Katowice - Górnik Polkowice
Hutnik Kraków - Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda - Olimpia Grudziądz
Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Elbląg
Bytovia Bytów - Błękitni Stargard
Motor Lublin - Skra Częstochowa
Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz - Śląsk II Wrocław
pauza - Lech II Poznań

24 kolejka - 27-28 marca

Śląsk II Wrocław - Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków - Motor Lublin
Skra Częstochowa - Bytovia Bytów
Błękitni Stargard - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg - Stal Rzeszów
Znicz Pruszków - Sokół Ostróda
Olimpia Grudziądz - Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce - GKS Katowice
Górnik Polkowice - Lech II Poznań
pauza - KKS 1925 Kalisz

25 kolejka - 3 kwietnia

Lech II Poznań - Pogoń Siedlce
GKS Katowice - Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków - Znicz Pruszków
Sokół Ostróda - Olimpia Elbląg
Stal Rzeszów - Błękitni Stargard
Chojniczanka Chojnice - Skra Częstochowa
Bytovia Bytów - Garbarnia Kraków
Motor Lublin - Śląsk II Wrocław
Wigry Suwałki - KKS 1925 Kalisz
pauza - Górnik Polkowice

26 kolejka - 10-11 kwietnia

KKS 1925 Kalisz - Motor Lublin
Śląsk II Wrocław - Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków - Chojniczanka Chojnice
Skra Częstochowa - Stal Rzeszów
Błękitni Stargard - Sokół Ostróda
Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków
Znicz Pruszków - GKS Katowice
Olimpia Grudziądz - Lech II Poznań
Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice
pauza - Wigry Suwałki

27 kolejka - 14 kwietnia

Górnik Polkowice - Olimpia Grudziądz
Lech II Poznań - Znicz Pruszków
GKS Katowice - Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków - Błękitni Stargard
Sokół Ostróda - Skra Częstochowa
Stal Rzeszów - Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice - Śląsk II Wrocław
Bytovia Bytów - KKS 1925 Kalisz
Motor Lublin - Wigry Suwałki
pauza - Pogoń Siedlce

28 kolejka - 17-18 kwietnia

Wigry Suwałki - Bytovia Bytów
KKS 1925 Kalisz - Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław - Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków - Sokół Ostróda
Skra Częstochowa - Hutnik Kraków
Błękitni Stargard - GKS Katowice
Olimpia Elbląg - Lech II Poznań
Znicz Pruszków - Górnik Polkowice
Olimpia Grudziądz - Pogoń Siedlce
pauza - Motor Lublin

29 kolejka - 24-25 kwietnia

Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków
Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg
Lech II Poznań - Błękitni Stargard
GKS Katowice - Skra Częstochowa
Hutnik Kraków - Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda - Śląsk II Wrocław
Stal Rzeszów - KKS 1925 Kalisz
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwałki
Bytovia Bytów - Motor Lublin
pauza - Olimpia Grudziądz

30 kolejka - 28 kwietnia

Motor Lublin - Chojniczanka Chojnice
Wigry Suwałki - Stal Rzeszów
KKS 1925 Kalisz - Sokół Ostróda
Śląsk II Wrocław - Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków - GKS Katowice
Skra Częstochowa - Lech II Poznań
Błękitni Stargard - Górnik Polkowice
Olimpia Elbląg - Pogoń Siedlce
Znicz Pruszków - Olimpia Grudziądz
pauza - Bytovia Bytów

31 kolejka - 1-2 maja

Olimpia Grudziądz - Olimpia Elbląg
Pogoń Siedlce - Błękitni Stargard
Górnik Polkowice - Skra Częstochowa
Lech II Poznań - Garbarnia Kraków
GKS Katowice - Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków - KKS 1925 Kalisz
Sokół Ostróda - Wigry Suwałki
Stal Rzeszów - Motor Lublin
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytów
pauza - Znicz Pruszków

32 kolejka - 8-9 maja

Bytovia Bytów - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Sokół Ostróda
Wigry Suwałki - Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz - GKS Katowice
Śląsk II Wrocław - Lech II Poznań
Garbarnia Kraków - Górnik Polkowice
Skra Częstochowa - Pogoń Siedlce
Błękitni Stargard - Olimpia Grudziądz
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków
pauza - Chojniczanka Chojnice

33 kolejka - 15-16 maja

Znicz Pruszków - Błękitni Stargard
Olimpia Grudziądz - Skra Częstochowa
Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice - Śląsk II Wrocław
Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz
GKS Katowice - Wigry Suwałki
Hutnik Kraków - Motor Lublin
Sokół Ostróda - Bytovia Bytów
Stal Rzeszów - Chojniczanka Chojnice
Olimpia Elbląg - pauza

34 kolejka - 19 maja

Chojniczanka Chojnice - Sokół Ostróda
Bytovia Bytów - Hutnik Kraków
Motor Lublin - GKS Katowice
Wigry Suwałki - Lech II Poznań
KKS 1925 Kalisz - Górnik Polkowice
Śląsk II Wrocław - Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków - Olimpia Grudziądz
Skra Częstochowa - Znicz Pruszków
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg
pauza - Stal Rzeszów

35 kolejka - 22-23 maja

Olimpia Elbląg - Skra Częstochowa
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków
Olimpia Grudziądz - Śląsk II Wrocław
Pogoń Siedlce - KKS 1925 Kalisz
Górnik Polkowice - Wigry Suwałki
Lech II Poznań - Motor Lublin
GKS Katowice - Bytovia Bytów
Hutnik Kraków - Chojniczanka Chojnice
Sokół Ostróda - Stal Rzeszów
pauza - Błękitni Stargard

36 kolejka - 29-30 maja

Stal Rzeszów - Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice - GKS Katowice
Bytovia Bytów - Lech II Poznań
Motor Lublin - Górnik Polkowice
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce
KKS 1925 Kalisz - Olimpia Grudziądz
Śląsk II Wrocław - Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg
Skra Częstochowa - Błękitni Stargard
pauza - Sokół Ostróda

37 kolejka - 5-6 czerwca

Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg - Śląsk II Wrocław
Znicz Pruszków - KKS 1925 Kalisz
Olimpia Grudziądz - Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce - Motor Lublin
Górnik Polkowice - Bytovia Bytów
Lech II Poznań - Chojniczanka Chojnice
GKS Katowice - Stal Rzeszów
Hutnik Kraków - Sokół Ostróda
pauza - Skra Częstochowa

38 kolejka - 12-13 czerwca

Sokół Ostróda - GKS Katowice
Stal Rzeszów - Lech II Poznań
Chojniczanka Chojnice - Górnik Polkowice
Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce
Motor Lublin - Olimpia Grudziądz
Wigry Suwałki - Znicz Pruszków
KKS 1925 Kalisz - Olimpia Elbląg
Śląsk II Wrocław - Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa
pauza - Hutnik Kraków

Reprezentant Polski doceniony przez rosyjskich kibiców. Grzegorz Krychowiak najlepszym piłkarzem sezonu w Lokomotiwie Moskwa

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polska zorganizuje mistrzostwa na najwyższym poziomie

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie