II liga piłki nożnej. Gryf Wejherowo dał sobie odebrać wygraną

Tomasz Bołt/Polska Press
Gryf Wejherowo zremisował z Okocimskim Brzesko 1:1 (0:0) w meczu drugiej ligi piłkarskiej.

Gryf objął prowadzenie w 70 minucie po strzale Grzegorza Gicewicza, który pięć minut wcześniej pojawił się na boisku. Piłkarze z Wejherowa nie zdołali utrzymać korzystnego wyniku, bo w doliczonym czasie gry punkt dla Okocimskiego uratował Jurij Hłuszko. Po trzech kolejkach ligowych Gryf ma pięć punktów na koncie.

Gryf Wejherowo - Okocimski KS Brzesko 1:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Grzegorz Gicewicz (70), 1:1 Jurij Hłuszko (90+2)

Gryf: Ferra - Kowalski, Kostuch, Skwiercz, Dampc (60 Sosnowski) - Wicon, Kołc, Osłowski, Kuzimski (68 Wicki), Klimczak - Czoska (60 Gicewicz).

Okocimski: Kozioł - Wawryka, Jacek, Garzeł, Kasprzyk - Krówczyński (60 Kurzywilk), Kasiński (80 Ślęczka), Dziadzio (72 Białkowski), Wojcieszyński, Pyciak - Hłuszko.