I liga piłki nożnej. Chojniczanka nadal bez zwycięstwa

Tomasz Bołt/Polska Press
Chojniczanka przegrała w Nowym Sączu z Sandecją 1:3 w meczu pierwszej ligi piłki nożnej.

To był mecz dwóch drużyn, które w tym sezonie w lidze nie zaznały smaku zwycięstwa. Podopieczni trenera Mariusza Pawlaka przystąpili do tego spotkania w dobrych nastrojach, po wyeliminowaniu Arki Gdynia w Pucharze Polski ppo rzutach karnych. Jednak mecz w Nowym Sączu okazał się trudniejszy, zwłaszcza że gracze z Chojnic nie mogą wejść na właściwe tory.

W pierwszej połowie kibice nie oglądali goli. Sytuacja zmieniła się po przerwie. Na trafienie Sandecji wyrównującą bramkę strzelił Paweł Zawistowski. Chojniczanka jednak nie potrafiła zdobyć chociaż jednego punktu. W ciągu ostatnich ośmiu minut gospodarze strzelili dwa gole i odnieśli cenne zwycięstwo. Chojniczanka na pierwszą wygraną w tym sezonie musi jeszcze poczekać, a w dotychczasowych trzech meczach jeden zremisowała, a dwa przegrała.