HOROSKOP NA 2019 ROK - zodiakalny horoskop. Mamy dla Was horoskop z wróżbami ogólnymi, dotyczącymi miłości, pracy, pieniędzy. Rok 2019 sprzyja osobom, które umieją chwytać życiowe okazje, inwestować i ryzykować, aby zdobyć więcej.

HOROSKOP 2019 ROK. Horoskop zodiakalny

Jowisz od stycznia do listopada przebywa w znaku Strzelca i wspiera osoby odważne i przedsiębiorcze. Styczeń, lipiec i grudzień to miesiące, kiedy trzeba będzie zwracać większą uwagę na bezpieczeństwo i nie ryzykować w sprawach finansowych. Sprawdźcie horoskop na 2019 rok dla wszystkich znaków zodiaku! Co Cię czeka w 2019 roku? Oto wróżba!

Kliknij w galerię i sprawdź horoskop dla Twojego znaku zodiaku i dowiedz się, co Cię czeka:

  • w miłości
  • w pracy
  • w kwestii pieniędzy.

Zobacz galerię

HOROSKOP 2019 ROK. Horoskop zodiakalny

Horoskop na 2019 rok dla Barana

Czas na dynamiczne zmiany
Jowisz pomoże ci zawalczyć o szczęście, a Saturn ukonkretni twoje ambitne plany. Ten rok przyniesie ci nowe okazje zawodowe, które wymagać będą od ciebie determinacji, konsekwencji i odwagi. Na szczęście tego ostatniego nigdy ci nie brakuje. Dzięki wsparciu planet uda ci się pokonać konkurencję i w życiu zawodowym, i osobistym.

Horoskop na rok 2019 dla Byka

Czas na zmiany
Czas dorosnąć i podjąć poważne życiowe decyzje. Uporządkujesz swoje życie i będziesz się cieszyć spokojem i dostatkiem. Za sprawą trygonów Saturna i Plutona odkryjesz w sobie prawdziwą moc. Uran w marcu wróci do twojego znaku i zostanie tam na kilka lat, bądź więc otwarty na zmiany i propozycje, które trochę zburzą twój poukładany świat, szczególnie jeśli jesteś urodzony w pierwszych dniach znaku Byka.

Horoskop na 2019 rok dla Bliźniąt

Szczęśliwy czas
Uwierz w swoje szczęście i odważnie patrz w przyszłość. Jowisza doda ci skrzydeł i pozwoli wyjść z finansowych tarapatów. W pierwszych miesiącach roku wspiera cię sekstyl Urana, dzięki czemu nie zabraknie ci ani zawodowych pomysłów, ani twórczego natchnienia. Głowa do góry!

Horoskop na 2019 rok dla Raka

Walcz o swoje
2019 rok to czas testowania ważnych relacji i umów. Saturn w opozycji do twojego znaku będzie narzucał więcej obowiązków w sprawach zawodowych i ograniczał rozrywki czy niepotrzebne wydatki. Planety pomogą ci zadbać nie tylko o wygodę w pracy, ale i o zdrowie. Dzięki Uranowi nauczysz się wiele nowych i przydatnych rzeczy, które ugruntują twoją zawodową pozycję.

Horoskop na 2019 rok dla Lwa

Nowe perspektywy
Idzie nowe. W 2019 roku ryzyko się opłaci, a okoliczności zmienią się na tyle, że będziesz mógł realizować ambitne plany. To dobry czas na przeprowadzkę, wyjazd, nowy związek, walkę o awans, założenie własnej firmy. Jowisz cię wspiera i pomaga się rozwinąć.

Horoskop na 2019 rok dla Panny

Rozwiniesz skrzydła
Przed tobą bardzo dobry czas dla kariery, awansu i umocnienia zawodowej pozycji. Trudno ci będzie jednak połączyć obowiązki domowe i rodzinne z pracą, trzeba będzie czasami wybierać, co ważniejsze. Trygon Plutona zapewni ci pokłady sił życiowych i moc towarzyskich atrakcji. Teraz okaże się, że znajdziesz w sobie pokłady energii, aby przetrwać każdy kryzys i zdobyć to, do czego od dawna dążysz.

Horoskop na 2019 rok dla Wagi

Bądź wytrwały
Czas zakończyć trudne i niepotrzebne sprawy. Dyscyplinujący Saturn wciąż działa kwadraturą na twój znak. Skup się więc na tym, co naprawdę dla ciebie ważne. Dzięki Jowiszowi nawiążesz wiele nowych kontaktów towarzyskich, a twoja intuicja wzrośnie. Pluton w kwadraturze do twojego znaku da ci szansę na zrobienie czegoś, co wymaga wielkiej odwagi i determinacji.

Horoskop na 2019 rok dla Skorpiona

Nowe kierunki
Przed tobą ciekawy rok. Saturn w sekstylu otworzy cię na podróże, nowe hobby, naukę, poznawanie nowych ludzi. Przyniesie sukces w uczeniu się, zdobywaniu praktycznych umiejętności. Masz szansę poprawić relację z sąsiadami, dalekimi krewnymi i rodzeństwem. Umocnisz swoją pozycję, zaczniesz przekazywać swoją wiedzę innym, nauczysz się wielu pożytecznych rzeczy. Uran od marca będzie ci podsuwał nowe pomysły na karierę.

Horoskop na 2019 rok dla Strzelca

Sukces i powodzenie
Przed tobą wspaniały czas. Taki rok zdarza się raz na 12 lat! Jowisz, planeta szczęścia i powodzenia, przebywa w twoim znaku. Pojawią się super okazje, możliwość stworzenia szczęśliwego związku, znalezienia wymarzonej pracy i przede wszystkim realizacji ważnego projektu i poszerzenie strefy wpływów. Zainspiruj się tym, co działo się dwanaście lat temu (XI 2006 – XII 2007), kiedy Jowisz był w twoim znaku - teraz zaczyna się nowy cykl wzrostu, rozwoju i powodzenia.

Horoskop na 2019 rok dla Koziorożca

Czas na porządki
W 2019 roku Uran pomoże ci częściej podróżować, rozbudować bazę kontaktów zawodowych i biznesowych oraz zająć się nowymi hobby, które już niedługo może być bardzo dochodowe. Saturn wciąż przemierza twój znak i wymusza dyscyplinę i poważne decyzje, szczególnie na osobach z drugiego dekanatu. Uważaj na niespodzianki i zmianę planów szczególnie w sprawach zawodowych i rodzinnych, które mogą nastąpić pod wpływem zaćmień w styczniu, lipcu i grudniu.

Horoskop na 2019 rok dla Wodnika

Sukces za sukcesem
Porzuć schematy i rzuć się na głęboką wodę, bo szczęście będzie ci sprzyjać. Przed tobą rok sukcesów. Sfinansujesz wreszcie swoje plany, zdobędziesz to, czego pragniesz. Dzięki wsparciu Jowisza i energii Urana okaże się możliwe to, co dotychczas było w sferze marzeń.

Horoskop na 2019 rok dla Ryb

Słuchaj swojej intuicji
Przed tobą dynamiczny rok. Otworzą się przed tobą nowe możliwości. Bądź dzielny i trzymaj się z góry ustalonych planów. Jowisz w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że poczujesz się jak na huśtawce: raz będziesz górą, innym razem spadniesz na sam dół. Gromadź siły i mądrze inwestuj, a na pewno zyskasz. Neptun zapewni ci pomoc osób, które zajmują się religią i duchowością.

Najgorsze cechy poszczególnych znaków zodiaku

(źródło: x-news)

Czy potrafisz wykorzystać potencjał swojego znaku Zodiaku? Sprawdź to w Quizie Astrocoachingowym