Hannover 96 - Bayern Monachium, Bundesliga. Robert Lewandowski zaliczył wejście smoka! [WYNIK MECZU, RELACJA]

Hannover 96 - Bayern Monachium, Bundesliga. Robert Lewandowski strzelił bramkę sześć minut po tym, jak zameldował się na boisku! [WYNIK MECZU, RELACJA] AFP/EAST NEWS
W sobotę (21.04.2018) Bayern Monachium pokonał na wyjeździe Hannover 96 3:0. Jedną z bramek strzelił Robert Lewandowski, który zaliczył wejście smoka w drugiej połowie spotkania. Na boisku zameldował się w 67. minucie i już sześć minut później trafił do siatki rywala.

Trener Jupp Heynckes, zgodnie z zapowiedziami, dał odpocząć w sobotę kilku swoim gwiazdom. A to dlatego, że już w najbliższą środę Bayern zagra pierwszy mecz ćwierćfinałowy z Realem Madryt w Lidze Mistrzów.

Monachijczycy długo męczyli się z rywalem. Dopiero w drugiej połowie, kiedy trener Heynckes, zdecydował się posłać do boju swoich liderów, drużyna złapała rytm. Na listę strzelców wpisał się Thomas Mueller, Robert Lewandowski i dzieła dopełnił Sebastian Rudy.

W 73. minucie spotkania Robert Lewandowski wykorzystał dośrodkowania z rzutu rożnego Sebastiana Rudego i idealnie skierował piłkę głową do bramki.

Wcześniej pisaliśmy

Hannover 96 - Bayern Monachium, Bundesliga [GDZIE OGLĄDAĆ, TRANSMISJA, STREAM, ONLINE, NA ŻYWO, LIVE, WYNIK MECZU]

Transmisję z meczu Hannover 96 - Bayern Monachium przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek spotkania o godz. 15.30. Przedmeczowe studio rozpocznie się natomiast dziesięć minut wcześniej.

A gdzie oglądać mecz Hannover 96 - Bayern Monachium w internecie? Płatny stream online dostępny będzie w serwisie canalplussport.pl, a także na platformie Player.pl po wykupieniu abonamentu.

Hannover 96 - Bayern Monachium, Bundesliga: Lewandowski pewnie zmierza po koronę. Zagra w sobotę?

Bayernowi Monachium nic już nie zabierze mistrzostwa Niemiec, mimo że do zakończenia rozgrywek pozostały jeszcze cztery kolejki. Drużyna Roberta Lewandowskiego ma 20 punktów przewagi nad Schalke 04 Gelsenkirchen. To miażdżący dystans, a na koniec sezonu może być jeszcze większy.

Oczywiście nic i nikt nie będzie też w stanie zabrać Robertowi Lewandowskiemu korony króla strzelców Bundesligi. Polski snajper ma obecnie na swoim koncie 27 bramek i wszystko wskazuje na to, że ten dorobek jeszcze powiększy.

Pytanie tylko - w jakim wymiarze Jupp Heynckes da grać Lewandowskiemu w sobotnim meczu. Już w najbliższą środę przecież Bayern czeka pierwszy mecz półfinałowy w Lidze Mistrzów z Realem Madryt.

- Gramy w następną środę. To fakt. Moim zdaniem jednak, to nie odgrywa wielkiej roli w przypadku meczu w sobotę - przyznaje szkoleniowiec Bayernu.

A jak sobotnie spotkanie wyceniają bukmacherzy? Oczywiście zdecydowanym faworytem jest Bayern Monachium (kurs na zwycięstwo - 1,5, na remis - 4,2, na wygraną Hannoveru - 5,9).

Transmisja: Canal+ Sport
Godzina: 15.30

TOP Sportowy24: Bramkarz Legii spojrzał śmierci w twarz