red
Marcin Łagowski/Twitter
Arka Gdynia kończyła finał Pucharu Polski w osłabieniu po tym, jak w drugiej połowie czerwoną kartkę obejrzał Grzegorz Piesio. Skrzydłowy ostrym wślizgiem zaatakował Sebastiana Szymańskiego, który mógł znacznie ucierpieć w tym starciu. Po konsultacji z systemem VAR, arbiter nie zawahał się podyktować czerwonej kartki. Czy zawodnik gdynian powinien dostać dodatkową karę?

Przy stanie 2:0 dla Legii w 70. minucie doszło do starcia Grzegorza Piesio z Sebastianem Szymańskim przy linii bocznej. Zawodnik Arki pojawił się na boisku tuż po przerwie, a opuścił je po niecałych 30 minutach. Przyczyną był brutalny faul na piłkarzu Legii. Tylko sporej dozie szczęścia 18-latek może zawdzięczać to, że rywal nie złamał mu nogi. Po weryfikacji VAR sędzia podjął jedyną słuszną decyzję i wyrzucił Piesia z boiska.

Jak tę sytuację komentowały osoby ze świata sportu?

PUCHAR POLSKI w GOL24

REGIONALNY PUCHAR POLSKI w SPORTOWY24.PL

Materiał oryginalny: Grzegorz Piesio poniesie konsekwencje za faul na Szymańskim? Jaką karę powinien dostać skrzydłowy Arki? - Gol24