Gryf Wejherowo przegrał po raz pierwszy w sezonie

Tomasz Bołt/Polska Press/Dziennik Bałtycki
Gryf Wejherowo przegrał u siebie z Radomiakiem 0:1 (0:0) w meczu drugiej ligi piłki nożnej.

Dla piłkarzy Gryfa porażka z zespołem z Radomia jest pierwszą w tym sezonie. I choć gospodarze nie zagrali dobrego spotkania, to wcale nie musieli przegrać. Tym bardziej że to był wyrównany mecz, a do tego Radomiak od 67 minuty grał w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartką ukarany został Krzysztof Ropski.

Gryf nie potrafił wykorzystać tego, że miał na boisku jednego zawodnika więcej. Nie dał rady zdobyć nawet jednego punktu. W 88 minucie goście z Radomia mieli rzut wolny i piłka po strzale odbiła się od słupka, ale dobitka Leandro była już skuteczna. Drużyna z Wejherowa miała jeszcze szansę w końcówce spotkania na uratowanie remisu, ale Radomiak zdołał się obronić i wywiózł cenne zwycięstwo.

Gryf: Ferra - Osłowski, Kostuch, Skwiercz, Dampc - Rzepa (46 Kowalski), Kołc, Czoska (61 Kuzimski), Sosnowski, Gicewicz - Wicki

Radomiak: Kula - Cieciura, Jędrzejczyk, Świdzikowski, Sulkowski - Uliczny (83 Wasilewski), Agu (60 Leandro), Radecki, Kwiek (59 Chrabąszcz), Wolski (70 Brągiel) - Ropski