Gryf Wejherowo bezbramkowo zremisował z Olimpią Elbląg

KM
brak
Piłkarze Gryfa Wejherowo bezbramkowo zremisowali z Olimpią Elbląg w spotkaniu 8. kolejki II ligi.

Obie drużyny od początku miały problemy z budowaniem składnych akcji. Wymieniały podania na swoich połowach, ale po przekroczeniu linii środkowej gubili koncepcję na przeprowadzenie ataku. Jako pierwsza w miarę groźne sytuacje stworzyła sobie Olimpia, która była blisko zdobycia bramek w 25 i 29 minucie. Do przerwy bramki jednak nie padły.

W drugiej połowie początkowo lepsze wrażenie sprawiał Gryf, a elblążanie skupiali się głównie na defensywie. W 60 minucie goście z Wejherowa byli bardzo blisko wyjścia na prowadzenie, ale piłka trafiła w poprzeczkę. Natomiast 13 minut później to jeden z piłkarzy Olimpii trafił piłką w górne obramowanie bramki.

Końcowe minuty to optyczna przewaga Gryfa i groźne kontry Olimpii. Elblążanom nie udało się jednak umieścić piłki w siatce i mecz zakończył się wynikiem 0:0.

Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo 0:0
Olimpia: Tułowiecki - Lisiecki (46 Maciążek), Kubowicz, Wenger, Bukacki - Szuprytowski (60 Piceluk), Sokołowski, Stępień, Danowski (46 Bojas), Pietroń (75 Wolak) - Kołosow
Gryf: Leleń - Mońka, Bednarski, Szur (87 Górski), Dampc - Czerwiński, Nadolski, Kołc, Chwastek (84 Brzuzy), Klimczak (75, Wicon) - Ciechański (62, 22. Piotr Łysiak)