Gry
  Gry na PC - najważniejsze premiery 2023 roku. Zobacz...

  Gry na PC - najważniejsze premiery 2023 roku. Zobacz najciekawsze gry komputerowe, w które zagramy w tym roku

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gra

  Zobacz najciekawsze propozycje dla graczy PC na 2023 rok. Zapraszamy po szczegóły do galerii.
  1/14
  przejdź do galerii

  Zobacz najciekawsze propozycje dla graczy PC na 2023 rok. Zapraszamy po szczegóły do galerii. ©gorodenkoff / gettyimages

  Komputery PC służą ludziom do ogromnej ilości zadań i ciężko wyobrazić sobie współczesny świat bez ich pomocy. Obok różnych programów wspierających pracę ogromna jest także gałąź rozrywkowa "pecetów". Codziennie wydawanych jest setki, jeśli nie tysiące gier, warto więc wiedzieć, w co naprawdę wartościowego będzie można zagrać na komputerach w 2023 roku. Zobacz nasze zestawienie.

  Gry komputerowe w codziennym życiu


  Gry to popularna rozrywka wśród dużej części użytkowników komputerów domowych. Rynek gamingowy w przypadku pecetów prężnie się rozwija, choć ostatnio można zauważyć delikatne spowolnienie wyścigu zbrojeń wśród graczy. Świat wciąż walczy z kryzysem na rynku półprzewodników, a do niedawna zakup dobrej karty graficznej w normalnej cenie graniczył z cudem.

  Pandemia COVID-19, podczas której ludzie siedząc w domach szukali innych, stacjonarnych rozrywek, nieco spopularyzowała ten rodzaj rozrywki. Nic jednak dziwnego, ponieważ wtedy to bardziej niż kiedykolwiek dostrzeżono zalety płynące z grania, takie jak:
  • możliwość socjalizacji z innymi użytkownikami na odległość,
  • rozwój synchronizacji ręka-oko;
  • oraz sposób na rozładowanie stresu.


  Problem w tym, że gry wciąż są stosunkowo drogim medium, a konsole do gier najpopularniejszych producentów, jak Sony, Microsoft czy też Nintendo, to niemały wydatek. Dlatego duża część społeczeństwa koncentruje się na graniu na sprzęcie, który i tak posiada do celów innych niż granie.

  Zobacz także: Premiery gier 2023 - kalendarz. Na te gry czekamy w nadchodzących miesiącach. Jakie tytuły ukażą się w nowym roku?

  Najważniejsze premiery na PC w 2023 roku


  Każdy komputerowy gracz z pewnością czeka na szereg nadchodzących gier i ma w głowie wiele tytułów, które chętnie by ograł. W 2023 roku pojawi się na komputery PC wiele ciekawych propozycji, jednak kilka z nich zapowiada się niezwykle ciekawie.

  Zobacz najważniejsze i najciekawsze gry na PC, które pojawią się w 2023 roku:

  Zobacz galerię

  Zobacz również:

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo