Giełda Furgonetka - sprawdzony sposób na transport ładunków

  Giełda Furgonetka - sprawdzony sposób na transport ładunków

  Materiał informacyjny

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Giełda Furgonetka - sprawdzony sposób na transport ładunków
  Masz do przewiezienia meble, sprzęt AGD, ciężkie maszyny, pojazdy czy inne gabarytowe przedmioty, których wysłanie tradycyjnym kurierem byłoby niemożliwe? Skorzystaj z możliwości serwisu Giełda Furgonetka i zleć transport profesjonalistom. Zaoszczędzisz nawet do 60% na transporcie dowolnych ładunków.
  Giełda Furgonetka - sprawdzony sposób na transport ładunków
  Przeprowadzka, remont, zakup nowych mebli, sprowadzenie auta z zagranicy, zmiana siedziby firmy, nie muszą kojarzyć się z uciążliwym i długotrwałym poszukiwaniem odpowiedniego transportu. Dotychczas powyższe sytuacje sprowadzały się do wspólnego mianownika - konieczności znalezienia profesjonalnej firmy przewozowej, która bezpiecznie i bez nadmiernego obciążenia budżetu dostarczy ładunek do wyznaczonego miejsca.
  Istnieje sprawdzone rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzisz czas i pieniądze, a co najważniejsze zyskasz pewność, że Twój ładunek zostanie dostarczony szybko i bezpiecznie. Tym rozwiązaniem jest Giełda Furgonetka - serwis, który ułatwia znalezienie przewoźnika dla niestandardowych ładunków jak meble, sprzęty gospodarstwa domowego, dzieła sztuki, zwierzęta, maszyny rolnicze, samochody czy motocykle.

  Giełda Furgonetka - dlaczego warto skorzystać z serwisu?


  Zdecydowanym atutem platformy jest łatwość znalezienia profesjonalnego transportu. Wystarczy zarejestrować się w serwisie i dodać bezpłatne ogłoszenie, w którym zawarte zostaną szczegóły dotyczące przewozu: termin, planowana trasa, wymiary i waga przesyłki, kwota, jaką jesteśmy w stanie zapłacić za transport. Warto również dodać zdjęcia ładunku. Firmy zainteresowane realizacją zlecenia odpowiedzą na ogłoszenie, podając propozycje wycen. Jednak to zlecający podejmuje ostateczną decyzję, wybierając najkorzystniejszą dla siebie ofertę.

  Kolejnym walorem serwisu są koszty transportu, które mogą być nawet do 60% niższe od standardowych cen, co jest wynikiem maksymalnego wykorzystania wolnych przestrzeni ładunkowych. Kierowcy, jeśli tylko dysponują dodatkowym miejscem, mają możliwość zabrania ponadprogramowych zleceń na tej samej trasie. Co istotne, również Giełda Furgonetka nie pobiera dodatkowych opłat za korzystanie z serwisu.

  Ponadto zlecając transport w serwisie masz pewność, że zostanie on bezpiecznie dostarczony we wskazane przez Ciebie miejsce. Bezpieczeństwo przewożonych ładunków jest priorytetem, dlatego firmy są na bieżąco weryfikowane. Jakość oferowanych usług mogą potwierdzić sami użytkownicy - każda osoba, która korzysta z serwisu może wystawić kierowcy opinię i ocenić poziom współpracy. Dzięki takim rekomendacjom pozostali ogłoszeniodawcy wiedzą, że dana firma jest sprawdzona i godna zaufania.

  Dodatkowo funkcjonalna i intuicyjna strona internetowa ułatwia korzystanie z serwisu. Dedykowane działy - dla przewoźników i zlecających - zawierają, prócz instruktażowych wskazówek, dział dedykowanych porad transportowych. Jeśli zastanawiasz się, jak przygotować meble czy sprzęt audio do transportu, czy warto wykupić droższe ubezpieczenie ocp - znajdziesz tu kompendium niezbędnych informacji.

  Zleć transport już teraz


  Furgonetka Giełda działa na rynku już 3 lata i wciąż dynamicznie się rozwija. Z serwisem współpracuje już prawie 4,7 tysiąca firm transportowych. Co istotne, zleceniodawcy wystawili aż 96,60% pozytywnych opinii o przewozach.

  Więcej informacji znajdziecie na www.gielda.furgonetka.pl.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Magazyn

  Magazyn "3miasto Kobiet". Lista punktów w Trójmieście

  Weź udział w konferencji poświęconej marketingowi internetowemu!

  Weź udział w konferencji poświęconej marketingowi internetowemu!

  Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love

  Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love

  Program MiauCzat. Fit Lovers w nowym programie!

  Program MiauCzat. Fit Lovers w nowym programie!