Gdzie na Pomorzu znajdują się przyjazne placówki onkologiczne? Pacjenci oceniają ośrodki i lekarzy

Piotr Kallalas
Piotr Kallalas
Fundacja Onkologiczna Alivia przygotowała nową odsłonę portalu Onkomapa, na którym pacjenci mogą z jednej strony oceniać ośrodki onkologiczne, a z drugiej strony wymieniać się opiniami na temat opieki i samego personelu.

- Chcemy, by Onkomapa była wspólnym dziełem chorych na raka oraz osób im bliskich - ich oceny i doświadczenia są wskazówką, które z ośrodków onkologicznych dbają o wysoki poziom satysfakcji pacjentów - wyjaśnia Agata Polińska, wiceprezes fundacji Alivia. - W szczególności będziemy przyglądali się ocenom placówek uczestniczącym w pilotażu Krajowej Sieci Onkologicznej. Wciąż nie wiemy, jakie są efekty tego projektu. Dlatego zapraszamy wszystkich do oceniania - każda opinia jest bardzo ważna i każda ma znaczenie! To też pomoc innym chorym, którzy na ich podstawie łatwiej podejmą dobrą decyzję o miejscu leczenia.

Obecnie pacjenci wypełniając specjalny formularz mogą oceniać zarówno placówki (jest około 100), jak i lekarzy. W przygotowaniach ankiety brali udział eksperci z Polskiej Akademii Nauk i Polskiego Towarzystwa Onkologicznego. Warto podkreślić, że w ubiegłym roku z informacji na portalu skorzystało około 150 tys. osób.

W przypadku województwa pomorskiego w rankingu jest na ten moment ocenianych siedem podmiotów. Sprawdźcie, które są najlepsze

Gdzie na Pomorzu znajdują się przyjazne placówki onkologiczn...

Dwa lata w kolejce do lekarza

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

p
pacjent

Przyjazną placówką onkologiczną są Poradnie i SZPITAL Onkologiczny w Gdynia -Redłowo, Lekarze pielęgniarki i rejestratorki cały personel pomagający pacjentowi w jego uzyskaniu zdrowia

Dodaj ogłoszenie