Gdynia: Zapraszamy do Letniej Redakcji

  Gdynia: Zapraszamy do Letniej Redakcji

  Szymon Zięba

  Dziennik Bałtycki

  Dziennik Bałtycki

  Choć w tym tygodniu pogoda nie ułatwiała zabawy, dzięki Państwu na skwerze Kościuszki, w Letniej Redakcji "Dziennika Bałtyckiego", wciąż panowało lato. W sobotę relaks zapewnili goście z salonu masażu tajskiego Mana Spa. Za sprawą badaczy z Edufun coś dla siebie znaleźli fani eksperymentów naukowych. W niedzielę natomiast, oprócz tajskich technik relaksacyjnych, mieli Państwo okazję obejrzeć pokaz cheerleaderek z Asecco Procom Cheerleaders.
  W sobotę, mimo porywistego wiatru i raczej jesiennej aury, Letnia Redakcja "Dziennika Bałtyckiego" okazała się miejscem, w którym można było się rozgrzać i odprężyć. Dzięki masażystom z salonu Mana Spa panie i panowie relaksowali się, poznając tajniki tajskiej sztuki rozluźniania mięśni. W tym samym czasie najmłodsi uczestniczyli w bańkowych zabawach, które zaserwowali naukowcy z Edufun. Przez cały dzień na małych, jak i dużych czekały liczne łamigłówki, których poprawne rozwiązanie było nagradzane atrakcyjnymi upominkami.


  W niedzielę, już w promieniach słońca, ponownie mieli Państwo okazję przetestować skuteczność tajskiego masażu. Odprężeni, wszyscy nasi goście mogli obejrzeć układy przygotowane przez utytułowane cheerleaderki z Asecco Procom Cheerleaders. Tancerki, specjalnie dla naszych Czytelników, odwiedziły Letnią Redakcję "Dziennika Bałtyckiego" tuż po powrocie z dziesiątej edycji prestiżowego festiwalu Sportoto World Cup, który odbył się w tureckim Izmirze.

  Przez cały weekend brali również Państwo udział w licznych konkursach, popisując się zarówno wiedzą, jak i sprawnością fizyczną. Oryginalne nagrody, które otrzymali najlepsi, ufundowała firma kosmetyków Ziaja. Czas spędzony z Letnią Redakcją "Dziennika Bałtyckiego" dzięki dostarczonym łakociom osładzała firma Mieszko.

  W najbliższy weekend ponownie zapraszamy do wspólnej zabawy. Znajdziecie nas Państwo w sobotę i niedzielę między godziną 12 a 17 przy jednej z największych gdyńskich atrakcji - okręcie-muzeum ORP Błyskawica na skwerze Kościuszki. Gwarantujemy najlepszą rozrywkę i mnóstwo uśmiechu.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Letnia redakcja w Gdyni

  StaN (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 23 / 29

  Dziennik Bałtycki,gazeta która powstała w Gdyni już teraz rzadko zajmuje się tematami gdyńskimi.Letnia redakcja nie zastąpi solidnej informacji o tym co się dzieje w mieście.Jakoś tak się dzieje,że...rozwiń całość

  Dziennik Bałtycki,gazeta która powstała w Gdyni już teraz rzadko zajmuje się tematami gdyńskimi.Letnia redakcja nie zastąpi solidnej informacji o tym co się dzieje w mieście.Jakoś tak się dzieje,że ponad połowa informacji pochodzi z Gdańska i Sopotu.Poprawcie się Państwo redaktorzy.W żadnym wypadku nie liczę tu na Państwo Szczepułów,ale może na młodszą generację.zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo