reklama

Gdynia: Estakada zamknięta nad ul. Hutniczą i inne utrudnienia drogowe w mieście

(ganark)Zaktualizowano 
Na 2 i pół miesiąca zamknięta zostanie Estakada Kwiatkowskiego na wysokości ul. Hutniczej w Gdyni. Utrudnienia w ruchu będą również mieli mieszkańcy z rejonu ulic Chwaszczyńskiej i Deszczowej. Remonty drogowe czekają również inne ulice Gdyni.

Zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni zamknie w najbliższym czasie z powodu remontów w sumie 4 ulice.

Najgorzej sytuacje przedstawi się na Estakadzie Kwiatkowskiego, łączącej port z obwodnicą, gdzie zamknięte dla ruchu drogowego zostaną oba kierunki jazdy nad ul. Hutniczą. Ruch w tym rejonie będzie odbywał się łącznicami (zjazdami i wjazdami). Remont rozpocznie się 16 listopada 2009 r. i potrwa do 31 stycznia 2010 r.

Podobne utrudnienia czekają mieszkańców z okolic ul. Bosmańskiej i Zielonej. Tam przebudowywany będzie układ drogowy. Ruch w kierunku Oksywia przeprowadzono ul. Płk. Dąbka i ul. Śmidowicza. Wprowadzone zostaną również zmiany w ruchu lokalnym:
· z ul. Zielonej do ul. Bosmańskiej: ulicami Modrą i Żółtą (na ul. Żółtej wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu, a prawa strona objęta zostanie zakazem zatrzymywania się);
· z ul. Bosmańskiej do ul. Zielonej: ul. Białą, gdzie wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu, a prawa strona objęta zostanie zakazem zatrzymywania się) i ul. Modrą (stanie zakaz zatrzymywania się);
· ul. Czerwona będzie drogą bez przejazdu (wjazd tylko od ul. Modrej).
Utrudnienia rozpoczną się 18 listopada i potrwają do odwołania.

Na czas przebudowy skrzyżowania ulic Chwarznieńskiej i Deszczowej wyłączony zostanie także z ruchu pas jezdni ul. Chwaszczyńskiej. Ruchem sterować będzie tymczasowa sygnalizacja świetlna. Zmiana organizacji ruchu obowiązywać będzie przez miesiąc, od 16 listopada 2009 r.

13 listopada zamknięta zostanie również z powodu remontu ul.Sportowa, od ul. Łużyckiej do ul. K. Górskiego. Utrudnienia mają zakończyć się 19 listopada 2009 r.

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Materiał oryginalny: Gdynia: Estakada zamknięta nad ul. Hutniczą i inne utrudnienia drogowe w mieście - Polska Times

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gdynianka

To remont będzie od Dąbrowy po Chwarzno? Chwaszczyńska jest od Karwin do Chwaszczyna a Deszczowa na Chwarznie.

Dodaj ogłoszenie