Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 06godz.
  • 17min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Gdańsk: Koncert "Pucha dla sierściucha" na rzecz schroniska Promyk

red
W piątek, 12 sierpnia br., w gdańskim klubie Autsajder odbędzie się koncert zatytułowany "Pucha dla sierściucha". Biletem wstępu na imprezę jest puszka karmy dla psa lub kota. Pomysłodawcami tego przedsięwzięcia są muzycy gdańskiego zespołu metalowego Arshenic.

Podczas koncertu odbędzie się także zbiórka koców i artykułów, które mogą przydać się pracownikom schroniska w opiece nad zwierzętami.

Potrzeba więcej rąk do pracy w gdańskim schronisku dla zwierząt

- Zależy nam, aby jak najwięcej ludzi przyszła na koncert, dzięki temu będzie można nakarmić jak najwięcej psów i kotów - informuje wokalistka zespołu Arshenic, Oliwia Bartuś. - Wiemy, że w Trójmieście wielu ludzi chciałoby pomagać, ale często nie wiedzą jak. Wierzymy, że naszą imprezą zainspirujemy ich i pokażemy, że nie trzeba wiele, żeby zrobić coś dobrego. Chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób wsparło naszą imprezę, ponieważ zwierzęta mieszkające w gdańskim schronisku nie biorą się znikąd - to psy i koty porzucane przez naszych sąsiadów, ludzi z naszej okolicy. Jeśli impreza zakończy się sukcesem, chcielibyśmy pomagać kolejnym schroniskom.

Zespół Arshenic

Organizacja koncertu spotkała się pozytywnym odzewem, m.in. na portalu społecznościowym Facebook. Chęć zaangażowania się w podobne projekty zgłosiły inne zespoły, toteż na scenie gdańskiego klubu oprócz zespołu Arshenic zagra także grupa Sincretic.

Przeczytaj o działalności fundacji Irasiad

Swoje wsparcie dla akcji zgłosiła także Wytwórnia Filmów Kalina.

Zespół Arshenic istnieje od ponad 5 lat. Muzycy grają melodyjny gotycki metal. Na swoim koncie ma występy przed takimi uznanymi formacjami jak: Closterkeller, Ceti czy Artrosis. W tym roku Arshenic wziął udział w precastingach do drugiej serii telewizyjnego programu "Must be the music".

Piątek, 12 sierpnia 2011, godz. 19.30, klub Autsajder, ul. Do Studzienki 34a, biletem wstępu jest puszka karmy dla kota lub psa.

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie