Zmiany w organizacji ruchu na al. Hallera w Gdańsku - 18.05.2022 r.
Nowa organizacja ruchu polega na zwężeniu jezdni do jednego pasa ruchu al. Hallera na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Klinicznej . Otwarty został prawy pas jezdni, a zamknięty lewy.
- Podczas wykonywania nawierzchni jezdni będą występowały utrudnienia w ruchu pieszym przy skrzyżowaniach - zostanie zwężony istniejący chodnik — informuje Aneta Niezgoda z Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska. - Zamknięty będzie wjazd z ul. Lilli Wenedy. Kierowcy będą korzystali z ul. Dubois.
Zamknięty został również lewoskręt z al. Hallera w ul. Mickiewicza.
- Kierowcy będą musieli zawrócić na skrzyżowaniu z ul. Kościuszki i skorzystać z prawoskrętu z al. Hallera w ul. Mickiewicza. - mówi Niezgoda z DRMG. - Przystanki autobusów nocnych zostały tymczasowo zawieszone.
Nowa organizacja ruchu utrzyma się co najmniej miesiąc.

Zmiany w organizacji ruchu w tym miejscu są związane z modernizacją al. Hallera na odcinku od ul. Kościuszki do ul. Klinicznej. Koszt to ok. 2,9 mln złotych. Prace drogowe potrwają do końca sierpnia 2022 r.
Ostróda gościła najlepszych motocrossów w Polsce
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?