reklama

FRSE ponownie nagrodzi za najlepsze edukacyjne projekty

DM
Przed nami gala wręczenia nagród EDUInspiracje, EDUInspirator oraz EduInspiracje Media, która organizowana jest przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE). We wtorek, 3 grudnia w Zamku Ujazdowskim w Warszawie o godz. 17.00 zostaną wręczone nagrody instytucjom i osobom za realizację najlepszych edukacyjnych projektów. Tegoroczna gala konkursu odbywa się pod hasłem „Działam i Inspiruję!”.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych projektów edukacyjnych dofinansowanych przez FRSE i promocja przedsięwzięć, które inspirują oraz podejmują ważne tematy. – Poprzez ten konkurs chcemy uhonorować wszystkich tych, którzy mają odwagę i determinację, aby wcielać je w życie – mówi dr Paweł Poszytek, dyrektor generalny Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji Narodowej Agencji Programu Earsmus+.

W konkursie EDUInspiracje 2019 w 10 kategoriach nominowano 49 instytucji z całej Polski. 3 grudnia, podczas uroczystej gali, zostaną wyłonieni zwycięzcy w kategoriach: Edukacja szkolna, Edukacja pozaformalna młodzieży, Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży, Edukacja zawodowa, Informacja europejska dla młodzieży, Szkolnictwo wyższe, Edukacja dorosłych, POW-ER- Edukacja szkolna, POW-ER-Edukacja zawodowa, Polsko-Ukraińska Rada Wymiany Młodzieży.

W Zamku Ujazdowskim w Warszawie docenieni zostaną także laureaci konkursu EDUInspirator 2019. W tegorocznej edycji konkursu, która odbywa się pod hasłem „Działam i Inspiruję!”, wpłynęło 100 zgłoszeń. Spośród wszystkich eksperci FRSE zdecydowali się przyznać nominacje 24 osobom. W tym roku nominacje zostały przyznane w kategoriach: Edukacja szkolna, Szkolnictwo wyższe, Edukacja zawodowa, Edukacja pozaformalna młodzieży oraz Edukacja dorosłych.

EDUinspirator to organizowany od 2014 r. konkurs Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Jego laureatami zostają osoby, które działają w obszarze edukacji, inspirują i motywują członków społeczności lokalnej, są kreatywne i zaangażowane, a także nie boją się wzywań. Udział w konkursie mogą wziąć uczestnicy projektów edukacyjnych realizowanych w ramach programów zarządzanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji. EDUinspirator towarzyszy organizowanemu od 2011 r. konkursowi EDUinspiracje.

FLESZ: Elektryczne samoloty nadlatują.

Wideo

Materiał oryginalny: FRSE ponownie nagrodzi za najlepsze edukacyjne projekty - Polska Times

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie