Fortuna 1 Liga. Bytovia bezbramkowo remisuje z Puszczą

AW
Fortuna 1 Liga. Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice [na żywo, relacja live]
Fortuna 1 Liga. Bytovia Bytów - Puszcza Niepołomice [na żywo, relacja live] Grzegirz Galasiński
W ramach 23. kolejki Fortuna 1 Ligi Bytovia Bytów zremisowała przed własną publicznością 0:0 z Puszczą Niepołomice.

W tym spotkaniu mierzyły się drużyny, które nie znajdują się aktualnie w najlepszej formie. Zarówno Bytovia jak i Puszcza Niepołomice w ostatnich pięciu spotkaniach zdobyły zaledwie trzy punkty.

I to, że oba zespoły nie radzą sobie najlepiej, widać było na murawie. Mecz zaczął się bardzo spokojnie i żadna z drużyn nie stwarzała sobie sytuacji bramkowych. Bytovia w pierwszym kwadransie dwa strzały, z czego raz zmuszony do interwencji był Andrzej Witan, golkiper Puszczy. W 28. minucie gospodarze wyszli jeszcze z groźnym kontratakiem, lecz zakończył się on strzałem poza światło bramki.

W drugiej części spotkania obraz gry nie uległ zmianie. Jednak w 62. minucie byliśmy świadkami najgroźniejszej sytuacji w spotkaniu. Bytovię od utraty gola uratował słupek. Jednocześnie była to jedyna sytuacja bramkowa w tej połowie. Po spokojnym spotkaniu Bytovia Bytów zremisowała bezbramkowo przed własną publicznością z Puszczą Niepołomice.

W kolejnej kolejce bytowianie zagrają na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała. To spotkanie odbędzie się w sobotę, 16 marca, o godz. 18.

Adam Deja: Mogliśmy przegrać tylko po stałym fragmencie gry