Filia Powiślańskiej Szkoły Wyższej w Gdańsku

Materiał informacyjny Powiślańska Szkoła Wyższa
Udostępnij:
Kierunek PIELĘGNIARSTWO (studia I i II stopnia; studia pomostowe).

Powiślańska Szkoła Wyższa z wielką radością, a zarazem dumą ogłasza, iż uzyskała pozytywną opinię Polskiej Komisji Akredytacyjnej oraz certyfikat Ministerstwa Zdrowia dla utworzenia filii Uczelni, kierunku pielęgniarstwo, studiów I i II stopnia o profilu praktycznym w Gdańsku.

Kształcenie pielęgniarek i pielęgniarzy w filii Uczelni w Gdańsku za sprawą fantastycznej, profesjonalnej kadry akademickiej z całą pewnością sprosta oczekiwaniom środowiska, będzie stało na najwyższym możliwym poziomie, a wszyscy Partnerzy strategiczni kierunku będą mogli z dumą poświadczyć, iż przyczynili się do zaistnienia nowej rzeczywistości w zakresie kształcenia kadr pielęgniarskich w Gdańsku.

Uruchomienie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku pielęgniarstwo w filii Uczelni w GDAŃSKU jest działaniem nie tylko przemyślanym, ale przede wszystkim kompleksowo wpisującym się w obecną strategię rozwoju Uczelni, zgodnie z potrzebami podmiotów systemu ochrony zdrowia.

Pragnąc sprostać oczekiwaniom edukacyjnym mieszkańców regionu oraz potrzebom interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych Powiślańska Szkoła Wyższa, silnie lokalnie i regionalnie ukierunkowana instytucja szkolnictwa wyższego, specjalizująca się w organizacji wyższych studiów zawodowych od ponad 20 lat, oferuje już od października 2021 studia na kierunku PIELĘGNIARSTWO (studia I i II stopnia, studia pomostowe) o profilu praktycznym w Filii Uczelni w Gdańsku.

Kształcenie na kierunku pielęgniarstwo, studia pierwszego i drugiego stopnia o profilu praktycznym PSW jest ściśle powiązane z obszarami działalności zawodowej / gospodarczej, właściwymi dla kierunku. Oferta edukacyjna Wydziału Nauk o Zdrowiu, w tym kierunku pielęgniarstwo budowana jest w dialogu z lokalnym środowiskiem zawodowym i społecznym, przy aktywnie prowadzonym monitoringu potrzeb rynku pracy. Zajęcia dodatkowe, w tym możliwości szkoleń / kursów i staży projektowych, oferowane i realizowane na kierunku Pielęgniarstwo powstają w interakcji z otoczeniem społeczno-gospodarczym i uwzględniają zmiany oraz trendy na rynku pracy, szczególnie lokalnym.

Rekrutacja na studia już została otwarta! Zgodnie z naszą maksymą JESTEŚMY DLA STUDENTA! z pełną odpowiedzialnością oświadczamy, iż nie zawiodą się Państwo na naszej Uczelni!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Przejdź na stronę główną Dziennik Bałtycki