Ferie zimowe 2016 w Gdańsku. Sprawdź, co się będzie działo [ZAJĘCIA, TERMINY, OPŁATY]

red.
Ferie tuż, tuż!
Ferie tuż, tuż! T. Bołt, K. Misztal, M. Kapala
Udostępnij:
W czasie ferii zimowych, które w Pomorskiem potrwają od 15 do 26 lutego, w Gdańsku uczniom nuda nie grozi. Będzie w czym wybierać. Dla aktywnych - zajęcia sportowe na basenie, kortach tenisowych, żaglowcu oraz na Stadionie Energa Gdańsk i GOKF. Dla artystów - zajęcia plastyczne, teatralne i muzyczne w licznych klubach i galeriach miejskich. Dla intelektualistów, młodych naukowców i ciekawych świata - zajęcia w Centrum Hewelianum i Europejskim Centrum Solidarności. Sprawdźcie, co się będzie działo w czasie ferii również w Gdyni i Sopocie!

Ferie na basenie z MOSIR

Miejsce: Basen ul. Chałubińskiego 13, Gdańsk
Wszystkie zajęcia są dostępne dla dzieci i młodzieży szkolnej w wieku do 16 lat (podstawówki i gimnazja). Zajęcia na pływalni - wejście: 1 zł. Warunkiem uczestnictwa we wszystkich wymienionych niżej zajęciach jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów prawnych lub zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wzięcia udziału w zajęciach.

 • Basen na zeta
  W dniach 15–19 oraz 22–26 lutego 2016 roku dzieci i młodzież w wieku od 7-16 lat (szkoły podstawowe i gimnazja) będą mogły korzystać z basenu pływackiego na gdańskim Chełmie przy ul. Chałubińskiego 13 za symboliczną opłatą 1 zł. Wejście będzie uwarunkowane okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.
  Zajęcia będą odbywały się od godz. 8 z ostatnim wejściem o godz. 13 – wejścia o pełnych godzinach, każde na 45 minut. Pierwszeństwo do skorzystania z akcji mają grupy zorganizowane.
  W czasie ferii wszyscy chętni będą mogli przystąpić do egzaminu na kartę pływacką i specjalną kartę pływacką. W tym celu należy zgłosić się do ratowników.
 • Zimowa szkoła ratownictwa
  Zimowa Szkoła Ratownictwa będzie działać podczas ferii zimowych w dniach 15–19 oraz 22–26 lutego 2016, od poniedziałku do piątku w godzinach 14-15 oraz 15-16 a także w niedziele 21.02 i 28.02 w godzinach 9.40-10.20. Zajęcia na Pływalni MOSiR w Gdańsku przy ul. Chałubińskiego 13 są przeznaczone dla młodzieży szkolnej w wieku od 8 do 16 lat. Będzie można zapoznać się z podstawowymi technikami ratownictwa, udzielania pierwszej pomocy, metodami pracy gdańskich ratowników, a także poprawić technikę pływania.
  Koszt każdej lekcji to 1 zł.
  Zapisy na adres e-mail: kapieliska@mosir.gda.pl W zgłoszeniu prosimy podać godzinę rozpoczęcia zajęć. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
 • Hokej podwodny
  Klub Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki zaprasza na zajęcia w czasie ferii w dniach 15–19 oraz 22–26 lutego o godz. 15. Na zajęciach wymagany jest własny sprzęt do nurkowania ABC. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenie sprzętu.
 • Nurkowanie
  Centrum Nurkowe Tryton zaprasza na zajęcia basenowe w pełnym akwalungu. Zajęcia adresowane są wyłącznie dla dzieci w wieku od 8 lat do 14 lat. Zajęcia odbywać się będą w dniach: 15, 17, 22 i 24 lutego o godzinie 9. Nauka nurkowania w basenie ma za zadanie zapoznać dzieci ze sprzętem i zasadami poruszania się pod wodą. Sprzęt wykorzystywany do nauki najmłodszych jest dostosowany do ich wzrostu. Zajęcia będą podzielone na krótką część teoretyczną oraz praktyczną – pływanie w basenie i pod wodą. Planowany czas przeznaczony na szkolenie to około 2 godzin, z czego około 45 minut stanowić będą zajęcia nurkowe. Osoby chcące skorzystać z porad instruktorów muszą wykazać się umiejętnościami pływackimi (dowolną techniką, na poziomie podstawowym), posiadać strój pływacki oraz czepek. Wymagana jest również pomoc rodziców na powierzchni. Zajęcia odbywać się będą w grupach do 6 osób, dlatego też niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja. Aby dokonać rezerwacji należy na stronie www.cn-tryton.pl wejść w zakładkę Kalendarz, wybrać termin i dokonać rejestracji.

  WIĘCEJ propozycji zajęć w ferie na kolejnej stronie >>>

Judo we Wrzeszczu

Miejsce: hala sportowa przy ul. Traugutta 29
Zajęcia są dostępne dla dzieci i młodzieży w wieku do 16 lat (podstawówki i gimnazja). Są bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa we wszystkich wymienionych niżej zajęciach jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów prawnych lub zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wzięcia udziału w zajęciach.

 • SGKS Wybrzeże zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia judo w czasie ferii w dniach 15–19 oraz 22–26 lutego. Zajęcia odbywają się w godz. 10-11 oraz 16-17. Należy zabrać dres lub odzież z długim rękawem i długą nogawką.

Tenis i badminton na Przymorzu

Miejsce: Korty tenisowe Klubu Sportowego Sport Park Przymorze przy ul. Dąbrowszczaków 13
Zajęcia są dostępne dla dzieci i młodzieży w wieku do 16 lat (podstawówki i gimnazja). Są bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa we wszystkich wymienionych niżej zajęciach jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów prawnych lub zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wzięcia udziału w zajęciach.

 • Tenis ziemny
  W dniach 16, 18, 23, 25 lutego w godzinach 9-10 na krytych kortach tenisowych odbędą się treningi tenisa ziemnego. Warunkiem przystąpienia do zajęć jest posiadanie na zmianę obuwia sportowego. Zalecane jest również posiadanie własnego sprzętu do gry. Zajęcia są bezpłatne, ale wymagana jest wcześniejsza internetowa rejestracja na stronie http://nowe.elektronicznezapisy.pl/g/13. Na Każde z zajęć obowiązuje limit 15 osób.
 • Badminton
  W dniach 15, 17, 19 oraz 22, 24, 26 lutego w godzinach 9-10 na krytych kortach tenisowych odbędą się treningi badmintona. Warunkiem przystąpienia do zajęć jest posiadanie na zmianę obuwia sportowego. Zalecane jest również posiadanie własnego sprzętu do gry. Zajęcia są bezpłatne, ale wymagana jest wcześniejsza internetowa rejestracja na stronie http://nowe.elektronicznezapisy.pl/g/13. Na każde z zajęć obowiązuje limit 15 osób.

Warsztaty na żaglowcu

Miejsce: STS Generał Zaruski. Jednostka stoi zacumowana przy nabrzeżu Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku (przed dziobem statku „Sołdek”)
Zajęcia są dostępne dla dzieci i młodzieży w wieku do 16 lat. Są bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa we wszystkich wymienionych niżej zajęciach jest pisemna zgoda rodziców/opiekunów prawnych lub zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wzięcia udziału w zajęciach.

 • W dniach 15–19 oraz 22–26 lutego w godzinach 10-13 organizowane są warsztaty dla młodzieży szkolnej (program skierowany jest głównie do gimnazjalistów) na pokładzie żaglowca STS Generał Zaruski. W programie m.in.: kino pod żaglami, czyli emisja filmów żeglarskich i przyrodniczych, warsztaty nawigacyjne i meteorologiczne, poznanie historii żaglowca i jego patrona gen. Mariusza Zaruskiego, nauka węzłów żeglarskich, poznanie tradycji i zwyczajów żeglarskich, konkursy.
  Warunkiem przystąpienia do zajęć jest posiadanie ważnej legitymacji szkolnej. Zajęcia są bezpłatne.
  Wymagana jest wcześniejsza internetowa rejestracja (e-mail: piotr.krolak@mosir.gda.pl, w mailu trzeba podać imię i nazwisko oraz planowany termin - dzień i godzina wizyty). Maksymalna liczba osób na zajęciach – 15.

WIĘCEJ propozycji zajęć w ferie na kolejnej stronie >>>

Ferie zimowe na Stadionie Energa Gdańsk

Miejsce: ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1
Data: 15 lutego - 28 lutego
Od 15 lutego, codziennie przez dwa tygodnie ferii będzie można zwiedzić Stadion po specjalnie przygotowanych trasach.
Wycieczki tematyczne rozpoczynać się będą o godzinach: 10:30, 11:30, 12:30, 14:30, 15:30.

 • Poniedziałki i środy dedykowane będą Zwiedzaniu z Arenką – maskotką FUN ARENY. Jest to propozycja skierowana do najmłodszych: Arenka przeprowadzi dla dzieci rozgrzewkę, zrobi sobie z nimi zdjęcie, a na koniec wręczy słodki upominek.
 • We wtorki i piątki na Stadion Energa Gdańsk przybyć powinni wszyscy mali piłkarze. W te dni każdy będzie mógł poczuć się jak prawdziwa gwiazda futbolu. Nie zabraknie wizyty w pomieszczeniu kontroli antydopingowej i szatni sędziego oraz rozgrzewki w salce treningowej.
 • W czwartek Trasa Medialna przybliży pracę komentatora czy dziennikarza sportowego. W programie zwiedzania znajduje się studio TV, tunel dla mediów oraz miejsca dla komentatorów.
 • Weekendy będą doskonałą okazją do tego, żeby zobaczyć to, co na co dzień niedostępne. Dzięki Trasie Ekskluzywnej będzie można zajrzeć m.in. do loży eventowej AMBER LOUNGE BY TFF i aresztu stadionowego.

O pełnych godzinach przewodnicy zabierać będą chętnych na wycieczki standardowe.

Dodatkowo w ferie obowiązywać będą promocyjne pakiety HAPPY HOURS - dla uczniów posiadających ważną legitymację szkolną oraz opiekuna - na atrakcje FUN ARENY (gokarty, trampolina, zoltar w cenie 40 zł) oraz 20-procentowa zniżka na zabawę w Escaperooms.
Promocyjne ceny obowiązywać będą w poszczególne dni o następujących porach: poniedziałek i środa – od 16:00 do 18:00, wtorek i czwartek – od 10:00 do 12:00, piątek – od 14:00 do 16:00.
Ponadto, codziennie z biletem wstępu na dowolne zwiedzanie przysługiwać będzie 20 proc. zniżki na atrakcje, z wyłączeniem kolejki tyrolskiej. Z tej ostatniej atrakcji podczas ferii będzie można skorzystać w promocyjnej cenie 15 złotych od osoby, od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-14:00
Oferta obowiązuje cały czas trwania ferii w Polsce, czyli od 18 stycznia do 28 lutego.

Szczegółowe informacje: zwiedzanie 58-768-84-44; Gokarty, Zoltar, Trampoliny, Kolej tyrolska 733-870-870, Escaperooms 739-094-852.

WIĘCEJ propozycji zajęć w ferie na kolejnej stronie >>>

Zajęcia w klubach, warsztaty plastyczne, teatralne i muzyczne

Ferie w klubie Winda
Miejsce: Winda-Gdański Archipelag Kultury ul. Racławicka 17 (wejście od ul. Klonowicza), Gdańsk Wrzeszcz
Podczas ferii prowadzone będą odpłatne zajęcia:

 • Mały stolarz - warsztaty tworzenia domków dla ptaków / moja skrzynka skarbów - cena za tydzień 100 zł
 • Warsztaty wokalno-teatralne - cena za tydzień 100 zł
 • Warsztaty plastyczne dla dzieci - cena za tydzień 100 zł (pojedyncze zajęcia 30 zł)
 • Zajęcia z ceramiki - cena za tydzień 100 zł

Ferie w Projektorni GAK
Miejsce: ul. Dworska 29 a, Gdańsk-Brzeźno
Data: 15 lutego - 19 lutego
Projektornia GAK na ferie zimowe zaprasza dzieci w wieku od 7 do 11 lat. Będą się tam odbywały różnorodne zajęcia (między innymi artystyczne, ruchowe). Tematem przewodnim będą formy spędzania czasu nad morzem i w górach oraz ciepło i zimno. Zajęcia od 15 do 19 lutego (od poniedziałku do piątku) w godzinach 10-15. Opłata za cały tydzień - 80 zł.

Ferie w Domu Sztuki GAK
Miejsce: Dom Sztuki GAK ul. Stryjewskiego 25, Gdańsk Stogi
Data: 15 lutego - 19 lutego
Dom Sztuki GAK zaprasza dzieci w wieku w dniach 15 – 19 lutego na kreatywne ferie. W programie warsztaty muzyczne, rękodzielnicze, ruchowe i wiele innych. Cena za tydzień: 110 zł (obowiązuje przedpłata). Zapisy do 1 lutego 2016 r.
Więcej informacji: 58 307 31 44 lub katarzyna.andrulonis@gak.gda.pl.
Minimalna liczba uczestników konieczna do odbycia się wydarzenia 10 osób.

Ferie w Plamie GAK
Miejsce: Plama Gdański Archipelag Kultury ul. Pilotów 11, Gdańsk Zaspa
Data: 15 lutego - 28 lutego
Wstęp: wolny.
We wtorki i czwartki ferii 2016 godz. 13.00 zarezerwowana będzie dla młodych fanów X Muzy. Dla nich klub przygotował cykl seansów filmowych na podstawie literatury Astrid Lindgren.

 • 16.02 godz. 13 "Dzieci z Bullerbyn"
 • 18.02 godz. 13 "Nowe przygody dzieci z Bullerbyn"
 • 23.02. godz. 13 "Nils Paluszek"
 • 25.02. godz. 13 "Madika z czerwonego Wzgórza"

Ferie w Instytucie Kultury Miejskiej
Miejsce: Instytut Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40
Data: 13 lutego - 27 lutego
Warsztaty szycia, haftu, robienia na drutach, dla dzieci z cyklu "Klub Siedmiu Przygód".

Szczegółowy program zajęć w ferie w Instytucie Kultury Miejskiej TU>>>

Ferie w Pałacu Młodzieży
Miejsce: ul. Ogarna 56, Gdańsk
Data: 15 lutego - 26 lutego
W czasie ferii zimowych Pałac Młodzieży tradycyjnie organizuje półkolonie w dwóch turnusach dla dzieci w wieku 6-12 lat. W ramach półkolonii odbywać się będą zajęcia: plastyczne, ceramiczne, sportowe, komputerowe, muzyczne, taneczne oraz wyjścia do muzeów, kina i wycieczka.
Koszt uczestnictwa w jednym turnusie wynosi 130 zł - bez obiadu i 190 zł - z obiadem. Obowiązują zapisy zgodnie z regulaminem.

Ferie w "Wyspie Skarbów" GAK
Miejsce: Wyspa Skarbów Gdański Archipelag Kultury ul. Turystyczna 3 80-680, Gdańsk Sobieszewo
Data: 15 lutego - 26 lutego,
Placówka w czasie ferii będzie czynna w godz. 10-20. Zajęcia i warsztaty będą się odbywać w godzinach 11- 15 (pn.-pt.).
Koszt: 10 zł za dzień
W "Wyspie Skarbów" w czasie ferii odbędą się zajęcia dla dzieci w wieku 8-12 lat:

 • zajęcia plastyczne „KOCIAKI MACHAJĄ PĘDZLEM”,
 • zajęcia ruchowe „KOT GOTOWY DO PSOT”,
 • warsztaty filmowo – muzyczno – dźwiękowe „MAM FILM NA KOTA”,
 • zajęcia historyczno-ciekawskie oraz klub gier - „JAK KOT Z KOTEM”,
 • warsztaty eksperymentowania z dźwiękiem - „KOCIA MUZYKA”,
 • 14.02.2016 o godz. 12: - spektakl „Kot w butach” Teatru Barnaby.

Warunki uczestnictwa:wyrażenie motywacji uczestnictwa dziecka w zajęciach (pisemnie lub e-mailowo), zgoda opiekuna (wyrażona pisemnie w „Karcie zgłoszenia”- dostępna w placówce) i uiszczenie opłaty (10zł /dzień) – możliwe na miejscu w placówce.
Kontakt: wyspaskarbow@gak.gda.pl lub tel. 58 323 91 15

Zobacz:

Ferie w Dworku Artura GAK
Miejsce: Dworek Artura ul. Dworcowa 9, Gdańsk Orunia-Św. Wojciech-Lipce
Data: 15 lutego - 26 lutego
Artystyczne ferie w Dworku Artura przeznaczone są dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godz. 10-15 w pierwszym i drugim tygodniu ferii.
Uczestnicy zajęć poznają różne dziedziny sztuki i wezmą udział w wielu zajęciach twórczych: plastycznych, kreatywnych, ceramicznych, projektowych, muzycznych, ruchowych, rękodzieła, i literackich.
Koszt: 100 zł za cały tydzień zajęć. Na zajęcia obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona.

 • Ceramika - zajęcia dla dzieci od 6 lat odbywać się będą we wtorki w godz. 16.30-18.00. Koszt: 35 zł za pojedyncze zajęcia.
 • Plastyka - zajęcia dla dzieci od 6 lat odbywać się będą w środy w godz. 16.00-18.00. Koszt: 20 zł za pojedyncze zajęcia.

Zajęcia bezpłatne:

 • Kącik gier planszowych - we wtorki (16 i 23.02) i w czwartki (18 i 25.02).
 • W trakcie ferii w dwa kolejne piątki (19 i 26.02) o godz. 15.00 odbędą się też bezpłatne pokazy filmów dla dzieci.

Ferie w Gamie GAK
Miejsce: GAMA Gdański Archipelag Kultury ul. Starowiejska 15/16, Gdańsk Letnica
Data: 15 lutego - 26 lutego

Warsztaty w Gdańskiej Galerii Miejskiej
Miejsce: Gdańska Galeria Güntera Grassa, ul. Szeroka i róg Grobla 1/2
Data: 15 lutego - 24 lutego

WIĘCEJ propozycji zajęć w ferie na kolejnej stronie >>>

Zima w Stoczni – ferie w ECS
Miejsce: pl. Solidarności 1
Data: 15 lutego - 26 lutego, poniedziałek – piątek
Czas: 1,5 godz. zegarowej, godz. 9.00–10.30 i 11.00–12.30
Grupa wiekowa: 6–12 lat, maksymalnie 30 osób w grupie
Wstęp: wolny
W ferie zimowe ECS zaprasza na zajęcia grupy zorganizowane – dzieci spędzające ferie w świetlicach szkolnych i parafiach, półkolonistów i kolonistów. Rezerwacja online od 15 stycznia 2016 r. Informacja: Sława Wyrwicka, tel.: 58 772 40 41, e-mail: s.wyrwicka@ecs.gda.pl.

Ferie w Centrum Hewelianum

Miejsce: ul. Góra Gradowa 6, Gdańsk Śródmieście
Data: 15 lutego - 28 lutego, godz. 10:00 - 20:00
Wszystkie atrakcje w cenach biletów do Centrum Hewelianum:

 • ROBO-SHOW, czyli przybij piątkę z robotem (20-21 i 27-28 luty)
 • Mroźne wariacje na zimowe wakacje (15-19 luty)
 • Wystrzałowa porcja eksperymentów (22-26 luty)
 • Pięć interaktywnych wystaw stałych
 • Dla najmłodszych - zabawa w Laboratorium Pana Kleksa (15-28 luty)
 • Dozwolone od lat… 13, czyli eksperymentowanie na serio (15-19 luty)
 • Last minute z wystawą Na zdrowie

Ferie w CSW Łaźnia w Nowym Porcie
Miejsce: Gdańsk – Nowy Port, ul. Strajku Dokerów 5
CSW Łaźnia 2 w czasie ferii organizuje cykl warsztatów dla dzieci i młodzieży. Udział jest bezpłatny. liczba miejsc ograniczona!

 • DOBRY, LEPSZY… – warsztaty o Królowej Śniegu i ciepłych pragnieniach
  Termin: 15-19.02.2016, godz. 10.00 – 15.00
  Prowadzenie: Dorota Hajduk, zapisy: n.etush@laznia.pl
  Zajęcia łączą w sobie działania plastyczne, doświadczenia muzyczne oraz wizualne i ruchowe, skupione wokół niezwykłej baśni H. Ch. Andersena „Królowa Śniegu”, która w atrakcyjny sposób kieruje uwagę na trudne tematy presji i niezdrowego dążenia do doskonałości.
 • 100 rzeczy z papieru i tektury
  Termin: 15-19.02.2016, godz. 10.00 – 15.00
  Prowadzenie: Paulina Skiba, zapisy: n.etush@laznia.pl
  Podczas zajęć dzieci nauczą się jak wykonać kartki okolicznościowe metodą scrapbookingu i quillingu oraz różnego rodzaju prace plastyczne tj. kolaże, wydzieranki i wyklejanki. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję do tworzenia wspólnych i indywidualnych projektów plastycznych przy użyciu farb, pasteli, plasteliny oraz masy solnej.
 • Ekspresja? Destrukcja?
  Termin: 22-26.02.2016, godzina: 10.00 – 15.00
  Prowadzenie: Robert Sęk, Natalia Wiśniewska, zapisy: n.etush@laznia.pl
  W czasie pięciu spotkań uczestnicy warsztatów zapoznają się z różnymi przedstawieniami chaosu w sztuce, literaturze i nauce. Efektem warsztatów będą abstrakcyjne formy malarskie oraz kolaż.
 • Uwaga! ZIMA – warsztaty artystyczne
  Termin: 22-26.02.2016, godzina: 10.00 – 15.00
  Prowadzenie: Dorota Dombrowska, zapisy: n.etush@laznia.pl
  W czasie pięciodniowych warsztatów uczestnicy poznają różne techniki plastyczne, a cały cykl zajęć zostanie wzbogacony o aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, gry i zabawy.

Zajęcia w szkołach

Data: 15 lutego - 26 lutego

Zajęcia w:

 • Szkole Podstawowej nr 39 we Wrzeszczu, ul. Srebrniki 10,
 • Szkole Podstawowej nr 80 na Przymorzu, ul. Opolska 9,
 • Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 17 w Oliwie, ul. Wąsowicza 30,
 • Zespole Szkół Energetycznych w Młyniskach, ul. Reja 25,
 • Szkole Podstawowej nr 39 we Wrzeszczu, ul. Obywatelska 1,
 • Szkole Podstawowej nr 46 na Przymorzu, ul. Arkońska 17,
 • Szkole Podstawowej nr 49 we Wrzeszczu, Al. Legionów 11,
 • Szkole Podstawowej nr 59 na Olszynce, ul. Modra 2,
 • Szkole Podstawowej nr 65 w Śródmieściu, ul. Śluza 6,
 • Szkole Podstawowej nr 79na Przymorzu, ul. Kołobrzeska 49,
 • Szkole Podstawowej nr 81, Osowa, ul. Siedleckiego 14,
 • Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 21 ul. Marusarzówny 10,
 • Zespole Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego nr 1 ul. Tęczowa 6,
 • Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr 2, ul. Góreckiego 16,
 • Szkole Podstawowej nr 40 ul. Stroma 12,
 • Szkole Podstawowej nr 12, ul. Człuchowska 6,
 • Zajęcia w Szkole Podstawowej nr 23, ul. Opacka 7,
 • Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 5, ul. Małomiejska 8A,
 • Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 7,
 • Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12, ul. Burzyńkiego 10,
 • Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 23, ul. Słabego 6,
 • Zajęcia w Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 26, ul. VII Dwór 7
 • Zespole Szkół Sportowych i Ogólnokształcących ul. Subisława 22,
 • Szkole Podstawowej nr 84, ul. Otomińska 72.

Data: 15 lutego - 19 lutego

Zajęcia w:

 • Szkole Podstawowej nr 17 we Wrzeszczu, ul. Czarnieckiego 2,
 • Szkole Podstawowej nr 24, ul. Lilii Wenedy 19,
 • Szkole Podstawowej nr 47 na Chełmie, ul. Reformacka 18,
 • Szkole Podstawowej nr 57 w Śródmieściu, ul. Aksamitna 8,
 • Szkole Podstawowej nr 76 na Przymorzu, ul. Jagiellońska 14,
 • Szkole Podstawowej nr 86, Ujeścisko-Łostowice, ul. Wielkopolska 20
 • Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 8 ul. Szyprów 3,
 • Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 10 ul. Krasickiego 10,
 • Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 - Szkoła Podstawowa nr 5 ul. Meissnera 9,
 • Szkole Podstawowej nr 44, ul. Jagiellońska 24,
 • Szkole Podstawowej nr 20, ul. Wczasy 3,
 • Szkole Podstawowej nr 50, ul. Grobla IV 8,
 • Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 2, ul. Stolema 59,
 • Szkole Podstawowej nr 15, ul. Smoluchowskiego 13,
 • Szkole Podstawowej nr 45, ul. Matki Polki 3a,
 • Szkole Podstawowej nr 52, ul.Kościuszki 111,
 • Szkole Podstawowej nr 55, ul.Wolności 6a,
 • Szkole Podstawowej nr 60, ul. Modra 2,
 • Szkole Podstawowej nr 61, ul. Sienna 26,
 • Szkole Podstawowej nr 62, ul. Kępna 38,
 • Szkole Podstawowej nr 82, ul. Radarowa 26,
 • Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 20, ul. Poli Gojawiczyńskiej 10,
 • Zespole Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 25, ul. Boguckiego 10.

Data: 15 lutego - 24 lutego

 • Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 7 ul. Orłowska 13, Gdańsk

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

u
ula
A co z dziećmi 6 letnimi?
?
Interesujące
Więcej informacji na stronie głównej Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie