FEN 28 Lotos Fight Night NA ŻYWO. Pudzianowski pokonany, Thompson i Rębecki z pasami. Były emocje, nokauty, sensacje! [wideo z walk]

Paweł Stankiewicz
Paweł Stankiewicz
FEN 28 Lotos Fight Night NA ŻYWO 13.06.2020. KARTA WALK. Gdzie oglądać galę, ile trzeba zapłacić za dostęp? Gala FEN 28 online - system PPV
FEN 28 Lotos Fight Night NA ŻYWO 13.06.2020. KARTA WALK. Gdzie oglądać galę, ile trzeba zapłacić za dostęp? Gala FEN 28 online - system PPV
Gala FEN 28 NA ŻYWO. To była niesamowita gala. Nie brakowało emocji, sensacji. Sprawdźcie relację na żywo i zobaczcie jak wyglądały poszczególne pojedynki.

Gala FEN 28 Lotos Fight Night na żywo

CZYTAJ TAKŻE: KSW 53 coraz bliżej. Gdzie oglądać?

Tak Rębecki obronił pas

I runda. Rębecki zaczął walkę od kopnięć. Fabian Silva chce walki w parterze, ale rywal się wybronił. Rębecki przy siatce atakuje mocnymi ciosami. Świetny podbródkowy Rębeckiego i rywal zachwiał się na nogach. Polak w parterze mocno bije rywala pięściami i łokciami. Sędzia przerwał walkę na 22 sekundy przed końcem I rundy! Rębecki wygrał w I rundzie przez TKO!

Przed nami walka wieczoru! Mateusz Rębecki (MMA 11-1-0) i Fabiano Silva (MMA 30-12-1) powalczą o pas w kategorii lekkiej!

Thompson szybko skończył walkę. Zobaczcie

Koniec walki! Pudzianowski nie wyszedł do trzeciej rundy! Szeliga wygrał!

II runda. Obaj zawodnicy są zmęczeni, więc runda zaczęła się bardzo spokojnie. Mało dynamiki, mało ciosów. Koniec II rundy.

I runda. Krystian Pudzianowski zaczął od ataku kolanem. Jednak na razie walka toczy się w spokojnej atmosferze. Teraz za to Szeliga trafił mocnym sierpowym i Pudzianowski ledwo utrzymał się na nogach. Nokaut był blisko! Pudzianowski zakrwawiony, ale zadaje ciosy w walce w parterze. Po początkowych wymianach ciosów potem zawodnicy opadli z sił. Koniec I rundy.

Przed nami przedostatni pojedynek gali FEN 28 - Krystian Pudzianowski (MMA 1-0-0) vs. Piotr Szeliga (MMA 0-0-0)

A tak walkę wygrał Kita

I runda. Niesamowite! Thompson jednym ciosem znokautował Bajora! Oli Thompson wygrał przez TKO w I rundzie i został pierwszym mistrzem FEN w kategorii ciężkiej!

Przed nami walka Szymon Bajor (MMA 20-8-0) vs. Oli Thompson (MMA 20-12-0) o pierwsze mistrzostwo FEN w kategorii ciężkiej

A tak wyglądała walka Wójcika i Kijańczuka

I runda. Kita doskoczył rywala i zniszczył go serią ciosów. Pokrajac rozbity. Sędzia szybko skończył walkę. Kita wygrał przez TKO w I rundzie!

A przed nami walka - Michał Kita (MMA 18-11-1) vs. Igor Pokrajac (MMA 29-14-0)

Organizatorzy gali już ogłosili, że walką wieczoru gali FEN 29 będzie pojedynek Adam Kowalski - Marcin Wójcik. Stawką będzie pas mistrzowski Fight Exclusive Night w wadze półciężkiej. Już czekamy na kolejną galę! Ale gala FEN 28 wciąż trwa! Zaraz kolejne walki. Pozostały jeszcze cztery.

II runda. Wójcik znowu chciał zacząć rundę od sprowadzenia rywala do parteru, ale Kijańczuk się wybronił i zaatakował przeciwnika kolanem w głowę. Teraz zwarcie w stójce. Wójcik sprowadził rywala do parteru i choć Kijańczuk przetoczył przeciwnika, to znowu Wójcik jest na górze. Wójcik zrobił dosiad, atakuje serią ciosów i próbuje założyć duszenie. Koniec walki! Wójcik przypuścił serię ciosów z góry i sędzia przerwał walkę. Wójcik pokonał Kijańczuka przez TKO w II rundzie.

I runda. Wójcik próbował sprowadzić rywala do parteru, ale ten się nie dał. Teraz Kijańczuk zadał serię ciosów, ale rywal w odpowiedzi sprowadził go do parteru. Wójcik próbuje założyć duszenie. Powrót do walki w stójce. Teraz Wójcik popisał się silnym kopnięciem. Koniec I rundy.

To naprawdę duża niespodzianka

Teraz czas na walkę: Rafał Kijańczuk (MMA 8-2-0) vs. Marcin Wójcik (MMA 12-7-0)

Tak wygląda oprawa gali FEN 28

Koziorzębski pokonał Duszę na punkty jednogłośną decyzją sędziów! To ogromna sensacja!

III runda. Koziorzębski sprowadził rywala do parteru. Teraz walka w stójce, ale po zawodnikach widać już duże zmęczenie. Koniec walki. Jaka decyzja sędziów?

A tak wyglądał pojedynek Sianosa z Pałaszem

II runda. Koziorzębski dobrze czuje się w walce w stójce. Znowu jest trafienie w krocze i znowu chwila przerwy. Teraz Koziorzębski sprowadził Duszę do parteru. Dusza teraz próbuje założyć dźwignię, ale rywal skutecznie się broni. Znowu Dusza trafił rywala poniżej pasa i jeśli uczyni to raz jeszcze, to straci punkt. Koniec drugiej rundy.

I runda. Dusza zaczął walkę spokojnie, a Koziorzębski próbuje zaskoczyć rywala kopnięciami. Runda zacięta i wyrównana. Na chwilę musiała zostać przerwana, bo Dusza trafił rywala poniżej pasa.

Przed nami walka - Szymon Dusza (MMA 8-4-0) vs. Kacper Koziorzębski (MMA 5-2-0)

III runda. Mocne strony z obu stron. Sianos chce walki w parterze, ale Pałasz się przed tym skutecznie broni. Pałasz zadał bardzo mocne ciosy, ale rywal nadal walczy. Pałasz w końcówce rundy dopadł rywalem, kolanem powalił go na deski, a w parterze zakończył pojedynek silnymi ciosami! Pałasz wygrał przez TKO w III rundzie.

II runda. Sianos chciał zejść do parteru, ale rywal łatwo się wybronił. Potem to Pałasz przeszedł do ataku i po jego silnym prawym Sianos aż się zachwiał. Ma rozbity łuk brwiowy, który krwawi. Koniec drugiej rundy.

Zobaczcie co się działo w walce Zadory z Sokołem

A tak wyglądał pojedynek Charzewskiego z Formelą (2:1)

I runda. Początek walki był spokojny. Potem aktywniejszy był Pałasz, który dwa razy trafił rywala. Końcówka rundy dla Sianosa, który zaatakował przeciwnika przy siatce.

Czas na walkę Marcin Sianos (MMA 4-4-0) vs. Adam Pałasz (MMA 3-0-0)

Czas na chwilę przerwy

Charzewski wygrał z Formelą niejednogłośną decyzją sędziów!

III runda. Charzewski błyskawicznie sprowadził Formelę do parteru. Formela zdołał jednak wrócić do walki w stójce. Ta sytuacja długo jednak nie trwała i do końca rundy to Charzewski miał inicjatywę. Czekamy na werdykt sędziów!

II runda. Charzewski konsekwentnie chce sprowadzić rywala do parteru. Wreszcie ta sztuka mu się udała i obija rywala, a Formela stara się wrócić do walki w stójce. I tak właśnie się stało. Charzewski ponownie sprowadził Formelę do parteru. Koniec drugiej rundy.

I runda. Charzewski kila razy podjął próbę sprowadzenia rywala do parteru, ale Formela się wybronił. Formela świetnie się broni i zadaje ciosy, po których Charzewski ma problem, żeby ustać na nogach. Formela punktuje rywala ciosami w stójce, a ten ma duże problemy. Formela trafiła rywala potężnym ciosem kolanem i choć Charzewski wylądował na deskach, to przetrwał i przed nami druga runda.

Ostatnia walka karty wstępnej: Łukasz Charzewski (MMA 8-1-0) vs. Kacper Formela (MMA 9-3-0)

A tak wyglądała walka Bekus i Firlej

Zadora wygrał z Sokołem jednogłośnie decyzją sędziów: 30:25, 29:26, 29:27

Sokół zaatakował od początku trzeciej rundy, bo wie, że tylko nokaut może dać mu zwycięstwo w tej walce. Końcówka walki. Zadora coraz bliżej sukcesu. Koniec walki. Zadora był w niej zdecydowanie lepszy, dopiero w trzeciej rundzie Sokół próbował się odgryźć. Czekamy na werdykt.

W drugiej rundzie nie brakowało ciekawych akcji, kopnięć z obu stron, ale tym razem nie było aż tyle ognia. Zadora wciąż bardziej aktywny.

I drugie liczenie. Zadora mocno bije rywala przy siatce, ale Sokół jakimś cudem dotrwał do przerwy. Przed nami druga runda.

Od początku walki grad mocnych ciosów. Po ciosach Zadory szybko Sokół jest liczony. Walka jednak jest kontynuowana.

Czas na drugą walkę. Dominik Zadora (MMA Wroclaw, PL) i Piotr Sokół (MMA Krakow, PL) zmierzą się na zasadach K-1.

II runda: Bekus przeszła do klinczu i od razu osiągnęła przewagę przy siatce. Sprowadziła rywalkę do parteru i zadawała ciosy łokciami. Sędzia przerwał pojedynek. Bekus wygrało przez TKO!

W I rundzie panie walczyły w parterze, ale przewagę miała Bekus, która zadała kilka ciosów rywalce.

Na początek karta wstępna i walka - Anita Bekus (MMA 2-1-0) vs. Sylwia Firlej (MMA 0-0-0)

- Czuję się zaszczycony tym, że mogę być prezesem federacji, która ściśle współpracuje z takim potentatem paliwowym, jakim jest Grupa LOTOS. Wspólnie pniemy się w górę z każdym kolejnym organizowanym przez nas wydarzeniem, ale jestem przekonany, że przed nami historyczny moment, który zapisze się złotymi zgłoskami w historii polskich sportów walki. Dziękuję Grupie LOTOS za dotychczasowe wsparcie i jestem przekonany, że wiele dobrego dopiero przed nami. Dzięki takiemu Partnerowi MMA i K-1 rozwijają się z każdym kolejnym organizowanym przez nas wydarzeniem - mówił przed galą Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

FEN 28. Kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Gala FEN 28 odbędzie się bez udziału publiczności. Ta niezwykle interesująca impreza mieszanych sztuk walki zaplanowana jest na 13.06.2020 roku. Początek o godzinie 19:00.

CZYTAJ TAKŻE: Seksowne polskie sportsmenki ZDJĘCIA

FEN 28. Karta walk

  • Mateusz Rębecki (MMA 11-1-0) vs. Fabiano Silva (MMA 30-12-1) - 5 rund - walka wieczoru - Rębecki wygrał przez TKO w I rundzie
  • Krystian Pudzianowski (MMA 1-0-0) vs. Piotr Szeliga (MMA 0-0-0) - 3 rundy - Szeliga wygrał przez poddanie pojedynku (Pudzianowski nie wyszedł na III rundę)
  • Szymon Bajor (MMA 20-8-0) vs. Oli Thompson (MMA 20-12-0) - 5 rund - Oli Thompson wygrał przez TKO w I rundzie i został pierwszym mistrzem FEN w kategorii ciężkiej
  • Michał Kita (MMA 18-11-1) vs. Igor Pokrajac (MMA 29-14-0) - 3 rundy - Kita wygrał przez TKO w I rundzie
  • Rafał Kijańczuk (MMA 8-2-0) vs. Marcin Wójcik (MMA 12-7-0) - 3 rundy - Wójcik wygrał przez TKO w II rundzie
  • Szymon Dusza (MMA 8-4-0) vs. Kacper Koziorzębski (MMA 5-2-0) - 3 rundy - Koziorzębski wygrał jednogłośnie na punkty
  • Marcin Sianos (MMA 4-4-0) vs. Adam Pałasz (MMA 3-0-0) - 3 rundy - Pałasz wygrał przez TKO w III rundzie
  • Łukasz Charzewski (MMA 8-1-0) vs. Kacper Formela (MMA 9-3-0) - karta wstępna - Charzewski wygrał niejednogłośną decyzją sędziów
  • Dominik Zadora (MMA Wroclaw, PL) vs. Piotr Sokół (MMA Krakow, PL) - karta wstępna (kickboxing) - Zadora wygrał jednogłośnie 30:25, 29:26, 29:27
  • Anita Bekus (MMA 2-1-0) vs. Sylwia Firlej (MMA 0-0-0) - 3 rundy - karta wstępna - Bekus wygrało przez TKO!
FEN Ring Girls

FEN 38. Poznaj oszałamiająco piękne FEN Ring Girls [ZDJĘCIA]

Data gali: 13.06.2020 (sobota)
Wydarzenie: FEN 28
Miejsce: studio
Transmisja: PPV
[b]Godzina
: 19:00

FEN 28. Gdzie oglądać i za ile? Cennik i instrukcja PPV

Galę FEN 28 Lotos Fight Night będzie można obejrzeć jedynie w systemie PPV. Koszt dostępu to 29 złotych. Użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych oraz do odbioru telewizji internetowej mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 29 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów: przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043, w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl, w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.
Zamówienia będą przyjmowane do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 17.30 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie. Galę można obejrzeć także na platformie Ipla. Koszt również 29 złotych.

UFC Ring Girls. Poznaj piękności z oktagonu MMA największej ...

FEN 28. Kto wystąpi?

Na czerwcowej gali Fight Exclusive Night 28 zobaczymy Krystiana Pudzianowskiego (MMA 1-0) który w pierwszej walce dla nowego pracodawcy zmierzy się z byłym hokeistą, a obecnie trenerem personalnym Piotrem Szeligą (MMA 0-0). W pozostałych walkach gali FEN 28 zobaczymy między innymi takich zawodników jak mistrza wagi lekkiej Mateusza Rębeckiego, laureata Heraklesa Rafała Kijańczuka który zmierzy się z Marcinem Wójcikiem czy też starcie Szymona Bajora z Oli Thompsonem.

Cztery rzuty karne, samobój, nieuznany gol i zwycięskie trafienie w 6. minucie doliczonego czasu

Aleksander Śliwka - Orlen

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Zobacz już dziś Hit!

Sala samobójców. Hejter 2020

https://filmvod.pl/2020/06/12/the-hater/

W legalnej wyszukiwarce filmów!

Wróć na dziennikbaltycki.pl Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie