Białe kozaczki, panterka, podróbka torebki Michaela Korsa - są zdecydowanie kiczowate i my to uwielbiamy! Już 16 listopada w gdańskim Bunkrze odbędzie się impreza, podczas której królować będzie wszystko, w czym każdy, kto trochę zna się na modzie, nie wyszedłby na ulicę. Co innego na wspaniałą imprezę!

Faszyn from Raszyn zawojował polski internet - to profil na Facebooku oraz konto na Instagramie. Znajdziemy tam mnóstwo zdjęć, które z przymrużeniem oka wraz z celnym komentarzem obnażają brak gustu i kicz. Zarówno jeśli chodzi o stylizacje, jak i pewien styl bycia: białe kozaczki, paskudne paznokcie czy brwi narysowane od szklanki.

Jeśli chcecie potańczyć do nieśmiertelnych hitów Mandaryny, obsypać się brokatem i potańczyć z reklamówką w ręku, to w Bunkrze nie może Was zabraknąć 16 listopada.

- Dlaczego warto wpaść na tę imprezę?

Bo warto szaleć tak przez całe życie! - mowi martataodfaszyn, która prowadzi fanpejdż Faszyn From Raszyn. Otóż to!

Spytaliśmy też, jaki strój warto wybrać szykując się na tę szaloną noc. - Każdy styl dozwolony! Sama wybieram przepych i elegancję w najgorszym wydaniu! - dodaje.

Dlaczego ktoś, kto na co dzień wybiera gustowne ubrania i dodatki miałby wskoczyć w ubrania, które uważa za obciachowe? - Wyjście na taką imprezę to próby wyzwolenia siebie, pozbycia się kompleksów i poczucia się naprawdę bez zadęcia. - mówi organizatorka. Są jednak rzeczy, które na imprezie zaprezentują się wspaniale, ale na co dzień odrzucają. - Wystające stringi i skarpety z sandałami! Białe kozaki i usta w kolorze wybielonego odbytu. - odpowiada.

Nas tam na pewno nie zabraknie! Poniżej link do wydarzenia.

POLECAMY NA STRONIE KOBIET: