Fame MMA 7 WYNIKI. Popek poddał Stiflera. Zwycięstwo El Testosterona oraz Linkimaster. Pięć powaleń w 10 walkach [WIDEO]

(raf)
od 16 lat
Fame MMA 7 [5.09.2020]. Paweł "Popek" Mikołajuw, Wojciech Gola, Marcin "El Testosteron" Najman i Marta "Linkimaster" Linkiewicz to najciekawsi zawodnicy, którzy znaleźli się w karcie walk gali Fame MMA 7. Impreza w Łodzi wzbudziła sporo emocji. W walce wieczoru "Popek" wygrał ze "Stiflerem" przez poddanie. Fame MMA 7 wyniki u nas.

Fame MMA 7 WYNIKI

• Paweł "Popek" Mikołajuw - Damian "Stifler" Zduńczyk - wygrana Mikołajuwa po podaniu w 1 rundzie
  • Adrian "Polak" Polański - Amadeusz "Ferrari" Roślik - Roślik zdyskwalifikowany po brutalnym faulu
  • Dawid Malczyński - Wojciech Gola - wygrana Malczyńskiego przez TKO w 2 rundzie
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Marta "Martirenti" Rentel - wygrana Linkiewicz przez TKO w 1 rundzie
  • Paweł "Tybori" Tyburski - Arkadiusz "Aroy" Tańcula - wygrana Tyburskiego przez TKO w 2 rundzie
  • Kamil "Hassi" Hassan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka - wygrana Wiewiórki po decyzji sędziów (3 rundy)
  • Tomasz Olejnik - Mariusz "Hejter" Słoński - wygrana Słońskiego po poddaniu w 1 rundzie
  • Marcin "El Testosteron" Najman - Dariusz "Lew" Kazimierczuk - wygrana Najmana po TKO w 1 rundzie
  • Łukasz Lupa - Marcin "Mielonidas" Makowski - wygrana Lupy po KO w 1 rundzie
  • Sebastian "Ztrolowany" Nowak - Maciej Rataj - wygrana Rataja po decyzji sędziów (3 rundy)

Fame MMA 7 NA ŻYWO relacja live

Kolejna już gala freak fightów rozpoczęła się w sobotę o godz. 20.00. Największe emocje budzi walka "Popka" ze "Stiflerem", czyli Pawła Mikołajuwa z Damianem Zduńczykiem. Kibice tego typu wydarzeń, w których sportowa część imprezy jest w tle, mogą spodziewać się ciekawego zakończenia także w starciu "El Testosterona" z "Lwem", czyli Marcina Najmana z Dariuszem Kazimierczukiem, oraz "Linkimaster" z "Martirenti", czyli Marty Linkiewicz z Martą Rentel.

W pierwszej walce dnia zmierzyli się Sebastian "Ztrolowany" Nowak i Maciej Rataj. O werdykt musieli postarać się sędziowie, ponieważ trzy rundy nie przyniosły przedwczesnego zakończenia. Zwyciężył jednogłośnie Maciej Rataj.

Starcie nr 2 to Łukasz Lupa - Marcin "Mielonidas" Makowski. Łukasz Lupa od samego początku narzucił duże tempo. Walkę zakończył w niecałą minutę, po skutecznym prawym sierpowym.

W walce nr 3 do oktagonu wyszli Marcin "El Testosteron" Najman i Dariusz "Lew" Kazimierczuk. Ku zaskoczeniu wszystkich górą okazał się Marcin Najman. Bywalec gal freak-fight uporał się z "Lwem" w minutę!

Tomasz Olejnik - Mariusz "Hejter" Słoński to czwarta walka gali Fame MMA 7. To było starcie godne wydarzeń z gatunku freak fight. Obydwaj w oktagonie rozpaczliwie walczyli, uderzali, ale górą ostatecznie okazał się Mariusz Słoński.

Starcie numer 5 to Kamil "Hassi" Hassan - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka. To także była walka rozłożona na trzy rundy. Jednogłośną decyzją sędziów wygrał ją Maksymilian Wiewiórka.

Paweł "Tybori" Tyburski - Arkadiusz "Aroy" Tańcula to szósta walka podczas Fame MMA 7. Paweł Tyburski okazał się w niej lepszy, a walkę po sześciu minutach musiał przerwać sędzia. Obydwaj zasłużyli na brawa za dobrą postawę w oktagonie.

Siódma z dziesięciu zakontraktowanych walk to starcie kobiet: Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Marta "Martirenti" Rentel. Górę wzięło tutaj doświadczenie Marty Linkiewicz, która po serii udanych ciosów skutecznie zniechęciła rywalkę. Starcie trwało ponad dwie minuty i po interwencji sędziego zostało przerwane. Wygrała "Linkimaster". Jej bilans w MMA to 3-1.

Za chwilę walka nr 8. Ale wcześniej dowiedzieliśmy się, że kolejną rywalką Marty Linkiewicz ma być Kamila Wybrańczyk, czyli partnerka Artura Szpilki. Współpracę z federacją Fame MMA ogłosił także reżyser Patryk Vega.

Dawid Malczyński kontra Wojciech Gola to kolejne starcie podczas Fame MMA 7 w Łodzi. Nie jest to walka zawodników przygotowanych do dużego wysiłku w oktagonie. Górą okazał się Dawid Malczyński. Gola - zdaniem lekarza - nie mógł kontynuować walki w trzeciej rundzie ze względu na kontuzję nogi.

Za chwilę przedostatnia walka wieczoru - Adrian "Polak" Polański kontra Amadeusz "Ferrari" Roślik. Amadeusz Roślik w drugiej rundzie posłał rywala na deski. Kopnął go bardzo mocno i "Polak" padł nieprzytomny. Sędzia zaklasyfikował jednak to kopnięcie jako niedozwolone. A to oznacza, że "Ferrari" został zdyskwalifikowany. Zwycięzcą walki został ogłoszony Adrian Polański.

Długo wyczekiwany moment już za chwilę. W oktagonie pojawią się bowiem "Popek" i "Stifler".

Podczas gali Fame MMA 8 jedną z gwiazd wieczoru będzie Kacper Błoński.

Paweł "Popek" Mikołajuw i Damian "Stifler" Zduńczyk zaczęli starcie w oktagonie! To była bardzo szybka walka. Obydwaj rzucili się na siebie. "Stifler" zaczął dobrze, ale później "Popek" się pozbierał. Raper założył dźwignię rywalowi i Zduńczyk musiał odklepać.