Fame MMA 6 NA ŻYWO. Wyniki walk 28.03.2020 r. Marta Linkiewicz zwycięska, Marcin Najman rozbity. Relacja runda po rundzie

(stan)
Fame MMA 6 NA ŻYWO. Zakończyła się "celebrycka" gala MMA. Walkę wieczoru wygrała Marta Linkiewicz, a klęskę poniósł Marcin Najman. Zobaczcie wyniki wszystkich walk gali oraz relację runda po rundzie!

FAME MMA 6. Wyniki walk - online 28.03.2020

  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Kamila "Zusje" Smogulecka (dawniej Luxuria Astaroth) - Linkiewicz wygrała jednogłośnie na punkty
  • Marcin Najman - Piotr "Bestia" Piechowiak - Piechowiak wygrał przez nokaut w I rundzie
  • Wojciech Gola - Marcin "Rafonix" Krasucki - Gola wygrał przez nokaut w I rundzie
  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Maciej Rataj - Życiński wygrał w II rundzie przez duszenie gilotyną
  • Mariusz "L Pro" Łapot - Jakub "Kubańczyk" Flas - Flas wygrał w I rundzie przez TKO
  • Bartosz "Qbik" Kubik - Cyprian "Cypis" Racicki - Racicki wygrał w I rundzie przez duszenie zza pleców w parterze
  • Arkadiusz "Aroy" Tańcula - Alan "Alanik" Kwieciński - Tańcula wygrał jednogłośnie na punkty
  • Maciej "Szewcu" Szewczyk - Dawid "Ambro" Ambroziak - Ambroziak wygrał niejednogłośną decyzją sędziów

CZYTAJ TAKŻE: Galeria zdjęć z gali Fame MMA 6

Fame MMA 6. Relacja NA ŻYWO. Opinie

Smogulecka: Jak na pierwszy raz myślę, że poradziłam sobie dobrze.

Linkiewicz: Mam nadzieję, że wyglądam znośnie, bo czuję, że spuchłam. Jestem zmęczona, ale bardzo się cieszę. Dziękuję trenerom. Nie wiem, czy podczas jakiegoś męskiego pojedynku było tu więcej krwi. Baby potrafią się nap...

Zwyciężczynią walki wieczoru FAMME MMA 6 została Marta "Linkimaster" Linkiewicz!

III runda - początek starcia. Spokojniejsza runda, ale z przewagą Linkiewicz w końcówce. Koniec walki i czekamy na ostatni werdykt podczas tej gali.

II runda - pierwsza runda trwała 3 minuty, ale kolejne będą trwały po 2 minuty. Wymiana ciosów bez gardy, a Smogulecka ma już całą twarz we krwi. Linkiewicz uderzała celniej. Koniec drugiej rundy.

I runda - początek walki. Smogulecka ruszyła do ataku, ale to bardziej szarpanina. Teraz z kolei więcej spokoju. Smogulecka próbuje atakować, ale Linkiewicz kontruje. Walka cios za cios, ale bez większej przewagi żadnej z zawodniczek.

I czas na walkę wieczoru! Marta "Linkimaster" Linkiewicz kontra Kamila "Zusje" Smogulecka

Trwa nagrany wcześniej koncert muzyczny

- Chciałem podziękować, że w tych ciężkich czasach jesteście z nami. Zorganizowanie tej gali to było dużo wyzwanie - powiedział po walce Gola.

I runda - początek walki. Gola ruszył do ataku, ale jego ciosy w większości nie były celne. Kolejnym ciosem powalił Krasuckiego na deski i w parterze zadawał następne uderzenia. Gola zdemolował rywala!

Czas na przedostatnią walkę podczas tej gali: Wojciech Gola - Marcin "Rafonix" Krasucki

Najmanowi po walce pozostały tylko żarty: Chłopak jest silny. Może trzeba mi zrobić ładne pożegnanie, ale żeby rywal nie był silny jak ta Bestia.

Piechowiak: Mam nadzieję, że walka się podobała. Trzy tygodnie temu naderwałem pachwinę i miałem blokady. Jak upadłem to usłyszałem trzask, więc kontuzja na pewno mi się odnowiła.

I runda - początek walki. To była bardzo krótka walka! "Bestia" bardzo mocnym lewym powalił Najmana, a w parterze zakończył walkę! Piechowiak znokautował Najmana! To był pogrom. "Bestia" zadawał jeszcze ciosy, jak walka została już przerwana.

Wielu czekało na ten pojedynek! Przed nami starcie: Marcin Najman - Piotr "Bestia" Piechowiak

Flas był równie szczery: Szacunek dla mojego rywala, że w ogóle wyszedł do walki, chociaż go nienawidzę.

Łapot: Będę bardzo ciężko trenował. Gratuluję rywalowi, ale konflikt jest dalej.

I runda - początek walki. "L Pro" na początku sprowadził rywala do parteru. Później jednak był to teatr jednego aktora. "Kubańczyk" w dosiadzie zadawał bardzo mocne ciosy i w pełni kontrolował walkę rozbijając rywala. "L Pro" nie miał żadnych szans. "Kubańczyk" bez problemów wygrał walkę!

Przed nami kolejna walka: Mariusz "L Pro" Łapot - Jakub "Kubańczyk" Flas

Kasjusz Życiński wyzwał na pojedynek Marcina Najmana!

II runda - początek kolejnego starcia. Życiński trafił tak mocno rywala, aż ten chwieje się na nogach. Walka w parterze, ale Rataj uciekł z gilotyny. Kolejne bardzo mocne ciosy "Don Kasjo". Rataj sprowadził Życińskiego do parteru. Koniec walki! Życiński wygrywa przez duszenie gilotyną!

I runda - za moment początek walki. Przed walką już iskrzyło, bowiem podczas ważenia Życiński uderzył Rataja. Rataj zaczął pojedynek od przyciśnięcia "Don Kasjo" do siatki. Życiński na macie i przyjął sporo ciosów! Końcówka należała jednak do niego, bowiem uciekł z trudnej sytuacji.

Życiński nie narzeka na brak popularności. Po wygranych walkach wyzwali go Ambroziak i Tańcula.

Przed nami kolejny pojedynek: Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Maciej Rataj

I runda - początek walki! Kubik zadał serię ciosów, które Racicki przyjął bez gardy na głowę. Koniec walki! Racicki wygrywa przed czasem przez duszenie zza pleców w parterze!

Czas już na trzecią walką wieczoru: Bartosz "Qbik" Kubik - Cyprian "Cypis" Racicki

Tańcula: Pozdrawiam zakłady bukmacherskie, które słabo na mnie stawiały. Mam nadzieję, że dużo straciliście. Kwieciński był wściekły po walce i nie mógł pogodzić się z werdyktem, bowiem uważał, że to on powinien wygrać: Muszę zobaczyć tę walkę. Uważam, że byłem lepszy.

Tańcula jednogłośnie pokonał na punkty Kwiecińskiego!

III runda - decydujące starcie! Po spokojnym początku Tańcula sprowadził rywala do parteru. Kwieciński próbuje balachy, ale rywal zdołał uciec. Koniec pojedynku i czekamy na werdykt.

II runda - początek starcia. Kwieciński zaczął serią ciosów. Później Tańcula założył dźwignię na nogi rywala, ale ten szybko wstał. W końcówce rudny to Tańcula zadawał silne ciosy rywalowi.

I runda - obaj zawodnicy są już w klatce gotowi do walki. Początek walki. Oni szczerze siebie nie znoszą. Kwieciński sprowadził rywala do parteru i próbował duszenia, ale Tańcula się wybronił. Teraz Tańcula stara się utrzymać pozycję, a Kwieciński usiłuje wrócić do stójki. Kwieciński w końcówce znowu zaatakował i to on był w pierwszej rundzie stroną dominującą. Emocji w tej rundzie z pewnością nie brakowało!

Czas na kolejną walkę: Arkadiusz "Aroy" Tańcula - Alan "Alanik" Kwieciński

Ambroziak: Nie byłem do końca skoncentrowany. Początek nie był po mojej myśli. Jednak jak padłem, to po chwili kontrolowałem walkę. Nie było aż tak źle po tym ciosie.

Obaj krwawili po walce. Niejednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą walki został Ambroziak!

III runda - przed nami decydujące starcie. "Ambro" atakuje nogi przeciwnika, ale Szewczyk się wybronił. Szewczyk woli walczyć w stójce, ale Ambroziak znowu sprowadza go do parteru. Koniec walki, czekamy na decyzję sędziów.

II runda - obaj rywale trafiają się mocnymi uderzeniami. Szewczyk sprowadził rywala do parteru i zadawał kolejne ciosy, ale rywala przetrwał do końca rundy

I runda - świetny początek Ambroziaka. Silnym ciosem powalił Szewczyka. Był bliski zakończenia pojedynku, ale rywal się uratował

Dziewczyny w ringu też występują w maseczkach ochronnych

Przed nami pierwszy pojedynek gali: Maciej "Szewcu" Szewczyk - Dawid "Ambro" Ambroziak

W studio trwa prezentacja zawodników i analiza poszczególnych walk

Gala Fame MMA 6 się rozpoczyna!

Gala wciąż się nie rozpoczęła

Gala ma się rozpocząć z pewnym opóźnieniem

Tak wyglądała ceremonia ważenia. Uczestnicy w maseczkach i po testach na koronawirsua

Data gali: 28.03.2020 (sobota)
Wydarzenie: Fame MMA 6
Transmisja: Pay-per- wiew
Godzina: 20:00

Fame MMA 6. Gdzie oglądać galę online 28.03.2020? Dostęp PPV, cennik

Transmisja pojedynków gali Fame MMA 6 dostępna będzie w transmisji online, w systemie PPV.

Dostęp do transmisji z gali Fame MMA 5 będzie kosztować 19,99 zł. Trzeba zarejestrować się na stronie famemma.tv. Następnie po zalogowaniu można dokonać zakupu subskrypcji. W przypadku e-przelewu BLIK-u czy płatności kartą cena wyniesie 19,99 zł.

Przy zakupie przez platformę PayPal koszt wyniesie 23,99 zł. Najdroższą opcją jest płatność poprzez sms – 30,75 zł. Wydanie licencji może potrwać do godziny, więc lepiej zakupu dokonać wcześniej.

Wyniki na żywo śledzić będziecie mogli w serwisie - dziennikbaltycki.pl.

CZYTAJ TAKŻE: Piękne i seksowne polskie sportsmenki ZDJĘCIA

Fame MMA 6. Kto wystąpi w klatce?

W czterech spośród ośmiu zaplanowanych walk podczas gali MMA 6 znamy już rywalizujących zawodników. Pozostałych poznamy wkrótce. Walki z rodzaju freak fight to pojedynki znanych youtuberów oraz celebrytów..

Podczas gali Fame MMA 6 ponownie będzie można zobaczyć w akcji Marcina Najmana. Wraca do oktagonu po efektownym zwycięstwie na poprzedniej gali z kulturystą Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Najman przystąpi do walki, aby odnieść kolejne zwycięstwo.

Bardzo interesująco zapowiada się także walka kobieca, w której zmierzą się Marta "Linkimaster" Linkiewicz oraz Kamila "Zusje" Smogulecka. Linkiewicz przystąpi do tego pojedynku w nowej odsłonie i będzie chciała odnieść cenne zwycięstwo, w którym jej rywalką będzie Zusje. Dla niej będzie to debiut, a sam pojedynek zapowiada się bardzo interesująco.

Ze względu na epidemię koronawirusa gala odbędzie się bez udziału publiczności. Kibicom pozostaje transmisja PPV. Zapadła ostateczne decyzja, że gala nie zostanie odwołana i odbędzie się zgodnie z terminem.

Przed hotel, w którym byli organizatorzy gali i zawodnicy przyjechała policja i zablokowała wyjazd. Z powodu epidemii koronawirusa odwołane wszystkie imprezy z wyjątkiem tej gali. Organizatorzy wciąż zapewniają, że gala się odbędzie.

Zjawiskowe partnerki piłkarzy Lechii Gdańsk. Zachwycają swoj...

Wideo

Komentarze 13

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Siedzisz w domu??? Zacznij zarabiać przez internet na stronie http://zarabianiezdalne.pl

wystarczy laptop lub telefon, mozna zarabiać dniówki na poziomie do 1000zł dziennie, praca dla każdego od 18lat, zostało jeszcze kilkanaście miejsc

G
Gość

Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 45lat.

Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu - www.paniedzis.PL

napisz do mnie i spotkajmy sie!

z
zalukaj

Tutaj LIVE!

https://zalukaj-hd.com/famemma6

G
Gość

Cala gala dostepna za darmo w nowym serwisie

http://famemma6.5v.pl/

G
Gość

Zapraszam na lIve

famemm.1k.pl

z
zalukaj

Tutaj LIVE!

https://zalukaj-hd.com/famemma6

K
Kamvio65

GALA FAME MMA

http://www.stylkibica.net/transmisje-na-zywo/

http://www.stylkibica.net/transmisje-na-zywo/

http://www.stylkibica.net/transmisje-na-zywo/

S
Streamsowo.pl

Transmisja gali Fame MMA 6 będzie tutaj: http://streamsowo.pl/fame-mma-6-transmisja/

Transmisja gali Fame MMA 6 będzie tutaj: http://streamsowo.pl/fame-mma-6-transmisja/

Transmisja gali Fame MMA 6 będzie tutaj: http://streamsowo.pl/fame-mma-6-transmisja/

F
FameMMA6

Tutaj live!

https://zalukaj-hd.com/famemma6

F
FameTV

Transmisja gali Fame MMA 6 będzie tutaj: http://streamsowo.pl/fame-mma-6-transmisja/

Transmisja gali Fame MMA 6 będzie tutaj: http://streamsowo.pl/fame-mma-6-transmisja/

Transmisja gali Fame MMA 6 będzie tutaj: http://streamsowo.pl/fame-mma-6-transmisja/

z
zalukaj

https://zalukaj-hd.com/famemma6

f
famemma

Cala gala dostepna w nowym serwisie

http://famemma6.5v.pl/

G
Gość

Praca Zdalna dla Każdego - Nowy biznes 0nline, Zarobki ponad 20.000zł miesięcznie, hit roku 2020, wysokie i stałe dochody, praca zdalna wystarczy smartfon lub laptop, teraz każdy może tak zarabiać, obecnie można zapisać się bezpłatnie i nauczyć inwestowania na stronie: http://zarabianiezdalne.pl

Od razu po zapisaniu otrzymasz system do zarabiania, który pozwoli Ci jeszcze dziś zarobić pierwsze pieniądze!

Dodaj ogłoszenie