Facebook: Wpisz te słowa i ZOBACZ, CO SIĘ STANIE. Reakcje w...

  Facebook: Wpisz te słowa i ZOBACZ, CO SIĘ STANIE. Reakcje w komentarzach - kolorowe animacje dla konkretnych fraz

  TK

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Facebookowe reakcje w komentarzach i kolorowe animacje - zobacz na kolejnych slajdach.
  1/7
  przejdź do galerii

  Facebookowe reakcje w komentarzach i kolorowe animacje - zobacz na kolejnych slajdach.

  Facebook co jakiś czas wprowadza małe nowości, czy to w pasku reakcji, czy też w messengerze. Animacje w komentarzach, to coś do czego pomału możemy się przyzwyczaić. Co się stanie, gdy wpiszemy konkretne słowa? Na przykład "xoxo", "gratulacje", "dasz radę!" lub "powodzenia"? Facebook stale poszerza słowa w puli, które są podkreślane dodatkowym kolorem i animacją. Zobacz, co się stanie, gdy je wpiszesz!

  Kolorowe komentarze na Facebooku


  Wystarczy wpisać pod postem komentarz z konkretną frazą, a nasz wpis zacznie się wyróżniać wśród innych. Oprócz kolorowych literek pojawi się również krótka animacja - inna dla każdego dla każdego ze statusów.

  Strzelające konfetii i balony lecące w górę po napisaniu komentarza "gratulacje" to tylko jeden z przykładów. Funkcjonalność na Facebooku budzi zainteresowanie użytkowników i ożywia ich ekrany.


  Zobacz w galerii, co stanie się, gdy wpiszesz konkretną frazę w komentarzu:
  Słowa kluczowe dostępne są jednak nie zawsze dla wszystkich. Czasami może być potrzebna aktualizacja aplikacji na smartfonie.

  Facebookowe nowości na różne okazje


  Facebook już zaskakiwał nowościami wprowadzając na przykład kwiatek, jako reakcję, która została zaprezentowana użytkownikom z okazji Dnia Matki. Kwiatek wyrażał wdzięczność dla mam. Kolejną z reakcji była tęcza, którą serwis społecznościowy wprowadził w czasie miesiąca LGBT.

  Swoje miejsce w kolorowych animacjach ma na Facebooku również Harry Potter - a entuzjaści słynnej Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie również zobaczą specjalnie przygotowane animacje na hasła: Gryffindor, Hufflepuff, Ravenclaw, czy Slytherin.

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo