eWinner 1 Liga Żużlowa play-offy 2021
1. runda play-off, 4-5 września:
Sobota, 4 września 2021
- ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 44:45
Niedziela, 5 września 2021
2. runda play-off, 11-12 września
Sobota, 11 września 2021
Niedziela, 12 września 2021
- Arged Malesa Ostrów Wielkopolski – ROW Rybnik 59:31
3. runda play-off, 26 września:
- Arged Malesa Ostrów Wielkopolski - Cellfast Wilki Krosno 60:30
4. runda play-off, 3 października:
- Cellfast Wilki Krosno - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 49:40
Terminarz eWinner 1 Ligi Żużlowej na sezon 2021
W stawce jest spadkowicz z PGE Ekstraligi ROW Rybnik oraz mistrz 2 Ligi Żużlowej Wilki Krosno. O jak najwyższe miejsca w lidze walczyć będą Wybrzeże Gdańsk oraz TŻ Ostrovia.
Runda zasadnicza sezonu 2021 rozpoczęła się 4 kwietnia, a zakończy się 16 sierpnia. Play-offy rozgrywane będą od 4 września.
Tabela 1 Ligi Żużlowej 2021
Mecze | Punkty | +/- | |
1. Wilki Krosno | 14 | 24 | 52 |
2. TŻ Ostrovia | 14 | 24 | 104 |
3. ROW Rybnik | 14 | 23 | 81 |
4. Wybrzeże Gdańsk | 14 | 20 | 1 |
5. Polonia Bydgoszcz | 14 | 17 | 61 |
6. Orzeł Łódź | 14 | 15 | -24 |
7. Start Gniezno | 14 | 14 | -46 |
8. Unia Tarnów | 14 | 3 | -229 |
Terminarz 1 Ligi Żużlowej
1. runda, 3-5 kwietnia:
Niedziela, 4 kwietnia
- ROW Rybnik – Cellfast Wilki Krosno 63:27
Poniedziałek, 5 kwietnia
Czwartek, 29 kwietnia (przełożony)
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wlkp. 46:44
Piątek, 25 czerwca (przełożony)
- Aforti Start Gniezno – Orzeł Łódź 59:31
2. runda, 10-12 kwietnia:
Sobota, 10 kwietnia
- Orzeł Łódź – Unia Tarnów 50:40
Niedziela, 11 kwietnia
Niedziela, 2 maja
- Cellfast Wilki Krosno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51:38
Wtorek, 25 maja (przełożony)
- Arged Malesa Ostrów Wlkp. – Aforti Start Gniezno 59:31
3. runda, 17-19 kwietnia:
Poniedziałek, 19 kwietnia
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów 54:35
Poniedziałek, 3 maja
- Cellfast Wilki Krosno - Orzeł Łódź 49:40
Wtorek, 4 maja
Niedziela, 27 czerwca (przełożony)
- ROW Rybnik - Arged Malesa Ostrów Wlkp. 39:51
4. runda, 24-26 kwietnia:
Sobota, 24 kwietnia
- Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 50:40
- Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Cellfast Wilki Krosno 44:46
Niedziela, 25 kwietnia
- Orzeł Łódź - ROW Rybnik 45:43
Poniedziałek, 26 kwietnia
- Unia Tarnów - Aforti Start Gniezno 42:48
5. runda, 11-13 czerwca (przełożona):
Piątek, 11 czerwca
- ROW Rybnik – Unia Tarnów 55:35
Niedziela, 13 czerwca
- Orzeł Łódź – Arged Malesa TŻ Ostrovia 44:46
Poniedziałek, 14 czerwca
Czwartek, 15 lipca (przełożone)
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Aforti Start Gniezno 62:28
6. runda, 15-17 maja:
Sobota, 15 maja
- Unia Tarnów – Arged Malesa TŻ Ostrovia 33:57
- Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź 44:45
Niedziela, 16 maja
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik 44:46
Poniedziałek, 17 maja
- Aforti Start Gniezno – Cellfast Wilki Krosno 38:50
7. runda, 22-24 maja:
Niedziela, 23 maja
- Cellfast Wilki Krosno – Unia Tarnów 60:30
Poniedziałek, 24 maja
- ROW Rybnik – Aforti Start Gniezno 50:40
- Arged Malesa TŻ Ostrovia – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49:41
Niedziela, 27 czerwca (przełożony)
- Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 51:39
8. runda, 29-31 maja:
Sobota, 29 maja
- Unia Tarnów – Cellfast Wilki Krosno 44:46
- Aforti Start Gniezno – ROW Rybnik 49:41
Niedziela, 30 maja
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź 48:42
Poniedziałek, 31 maja
9. runda, 5-7 czerwca:
Sobota, 5 czerwca
- Cellfast Wilki Krosno – Aforti Start Gniezno 56:34
- Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44:46
Niedziela, 6 czerwca
- ROW Rybnik – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 48:41
Poniedziałek, 7 czerwca
- Arged Malesa TŻ Ostrovia – Unia Tarnów 60:30
10. runda, 19-21 czerwca:
Niedziela, 20 czerwca
- Unia Tarnów – ROW Rybnik 38:52
- Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Cellfast Wilki Krosno 50:40
- Aforti Start Gniezno – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 44:46
- Arged Malesa TŻ Ostrovia – Orzeł Łódź 45:45
11. runda, 3-5 lipca:
Niedziela, 4 lipca
- Aforti Start Gniezno – Unia Tarnów 59:31
- Cellfast Wilki Krosno – Arged Malesa TŻ Ostrovia 50:40
Poniedziałek, 5 lipca
- ROW Rybnik – Orzeł Łódź 50:40
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Zdunek Wybrzeże Gdańsk 59:31
12. runda, 17-19 lipca:
Sobota, 17 lipca
- Unia Tarnów – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 27:63
Niedziela, 18 lipca
- Orzeł Łódź – Cellfast Wilki Krosno 51:39
- Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Aforti Start Gniezno 52:37
Poniedziałek, 19 lipca
- Arged Malesa TŻ Ostrovia – ROW Rybnik 48:42
13. runda, 31 lipca – 2 sierpnia:
Sobota, 31 lipca
Niedziela, 1 sierpnia
- Unia Tarnów – Orzeł Łódź 54:36
- Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Cellfast Wilki Krosno 37:41
Poniedziałek, 2 sierpnia
- Aforti Start Gniezno – Arged Malesa TŻ Ostrovia 50:40
14. runda, 14-16 sierpnia:
Niedziela, 15 sierpnia
- Orzeł Łódź – Aforti Start Gniezno 52:38
- Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Unia Tarnów 49:41
- Arged Malesa TŻ Ostrovia – Abramczyk Polonia Bydgoszcz 54:36
Poniedziałek, 16 sierpnia
- Cellfast Wilki Krosno – ROW Rybnik 49:41
1 Liga Żużlowa gdzie oglądać w TV
Trener Wojciech Łobodziński mówi o sytuacji kadrowej Arki Gdynia
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?