Energetyk ROW Rybnik - Arka Gdynia 2:2 [SKRÓT MECZU, WIDEO, BRAMKI]

Tomasz Bolt/Polskapresse
Nie tak miało wyglądać to spotkanie. Arka tylko zremisowała w Rybniku z miejscowym Energetykiem ROW 2:2. Zapraszamy do obejrzenia skrótu wideo i wszystkich bramek z tego pojedynku!

Początkowo wydawało się, że Arka ma ten mecz pod kontrolą. Już w 21. minucie prowadzenie gdynianom dał Mateusz Szwoch. Wszystko zmierzało zatem w dobrym kierunku. Rywale nie mieli jednak zamiaru składać broni i jeszcze przed przerwą doprowadzili do remisu. Dla podopiecznych trenera Pawła Sikory był to sygnał, że rywala na straty spisywać nie można.

Gdynianie mieli jednak postawy spodziewać się arcytrudnego pojedynku. W ostatnim czasie bowiem forma ekipy z Rybnika wyraźnie zwyżkuje. Potwierdziło się to zresztą w sobotę. Podopieczni trenera Sikory wiedzieli, że rywale miewają świetne momenty, a mimo to dali się zaskoczyć.

Arka po tym meczu nadal zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Ta sytuacja po tej kolejce na pewno się nie zmieni. Gdynianie wciąż są w walce o awans do ekstraklasy, ale droga do elity nadal jest daleka.