TVP Sport
Eliminacje Euro 2020. Słowenia już przeszłością. "Ten etap trzeba spisać na straty" Andrzej Szkocki / Polska Press
W poniedziałek reprezentacja Polski postara się o rehabilitację. Po ostatniej porażce w Lublanie ze Słowenią tym razem zagra na PGE Narodowym z Austrią. To spotkanie nie będzie łatwiejsze niż poprzednie, ale kolejną porażkę trudno sobie wyobrazić. Zwłaszcza że ostatni raz na tym stadionie przegraliśmy ponad 5 lat temu.

Polska - Austria TRANSMISJA TV

Mecz Polska - Austria w eliminacjach do Euro 2020 rozpocznie się w poniedziałek, 9 września o godz. 20:45. Transmisja TV z meczu Polska - Austria na antenach TVP 1, TVP Sport oraz Polsatu Sport. Zapraszamy na relację LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

ELIMINACJE EURO 2020 w GOL24

Kluby Ekstraklasy porządnie przygotowały się do obowiązującego od tego sezonu przepisu o grze młodzieżowca. W każdej drużynie mamy po kilku młodych zawodników, którzy korzystają lub chcą skorzystać z nakazu ustalonego przez PZPN. Przed Wami WSZYSCY młodzieżowcy w naszej Ekstraklasie, wraz z liczbą występów, minut, goli, kartek i asyst.*Kto jest młodzieżowcem? Od sezonu 2019/20 każdy zespół PKO Ekstraklasy musi wystawić młodzieżowca w swoim składzie. Status młodzieżowca należy się graczom z obywatelstwem polskim, którzy w roku kalendarzowym, w którym następuje zakończenie sezonu, kończą 22. rok życia oraz młodszym (w tym sezonie rocznik 1998 i młodsi).* Przy niektórych nazwiskach umieściliśmy więcej spotkań w związku z występami tych piłkarzy w europejskich pucharach lub Pucharze Polski.