Eksperci rozmawiali o nowych trendach w zarządzaniu i marketingu

Red
W gdańskim w hotelu Radisson Blu odbyła się IV Konferencja Naukowa „Funkcjonowanie współczesnych przedsiębiorstw - nowe trendy w zarządzaniu i marketingu"

Konferencja zorganizowała Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku i Stowarzyszenie Wolna Przedsiębiorczość. Wsparcia finansowego przedsięwzięciu udzieliła ENERGA SA.

Na konferencji zostało poruszone szerokie spektrum tematów związanych z prowadzeniem dzisiejszego biznesu, m.in. problemów wielokulturowości w zarządzaniu wynikających z globalizacji. Rozmawiano także o nowych koncepcjach marketingowych (jak np. marketing doświadczeń), będących odpowiedzią na zmieniające się oczekiwania klientów.

Konferencja spotkała się z dużym zainteresowaniem środowiska naukowego. Udział wzięli reprezentanci z ponad 20 ośrodków akademickich. O wyjątkowości tego przedsięwzięcia decyduje również fakt, że w konferencji obok naukowców wzięło udział liczne grono praktyków, m.in. dzięki towarzyszącemu jej Forum Praktyków, które finansowane jest ze środków unijnych.

Kiedy dostaniesz pieniądze za rozliczenie PIT? To zależy od Ciebie.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie