Edukacja, egzaminy, testy próbne
  TESTY GDAŃSKIEGO WYDAWNICTWA OŚWIATOWEGO

  Przygotuj się z nami do TESTU ÓSMOKLASISTY 2018/2019!

  Rozwiń
  Edukacja, egzaminy, testy próbne
  Zwiń

  Przygotuj się z nami do TESTU ÓSMOKLASISTY 2018/2019!

  Sprawdź, co może pojawić się na egzaminach!

  Dziewczyna zniknęła w wodach Wisły w gminie Ostaszewo....

  Dziewczyna zniknęła w wodach Wisły w gminie Ostaszewo. Trwają poszukiwania

  Tomasz Chudzyński

  Dziennik Bałtycki

  Aktualizacja:

  Dziennik Bałtycki

  Dziewczyna zniknęła w wodach Wisły w gminie Ostaszewo. Poszukiwania zakończono o zmroku
  1/7

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©OSP KSRG JOT Nowy Dwór Gdański

  Do tragedii doszło w poniedziałek, 30 lipca po południu, nad brzegiem Wisły, w miejscowości Nowa Cerkiew. W wodzie zniknęła 18-letnia dziewczyna. Poszukiwania zakończono o zmroku.
  Aktualizacja środa, 1.08.2018
  Godz. 9.00
  Akcja poszukiwawcza 18-latki wznowiona w środę 1 sierpnia. Łodzie strażackie już na wodzie, funkcjonariusze patrolują brzegi.

  Aktualizacja wtorek 31.07.2018
  Godz. 12.00
  Pod wodę zeszli płetwonurkowie. Brzegi rzeki nadal są przeszukiwane

  Godz. 9.00
  Zapadła decyzja o wznowieniu poszukiwań 18-letniej mieszkanki Nowej Cerkwi w gm. Ostaszewo, która zniknęła wczoraj wieczorem w wodach Wisły.

  - Poszukiwania są kontynuowane - mówi sierż. sztab. Joanna Słowik z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gd. (ta jednostka koordynuje działania). - Przeszukiwany będzie odcinek rzeki od Nowej Cerkwi aż do Mikoszewa, po obu brzegach. W akcję zaangażowane zostały patrole policji z Nowego Dworu Gd., Stegny, Pruszcza Gdańskiego, Świbna. Straż pożarna przeszukuje wody rzeki z pokładu jednostek pływających. Powiadomiliśmy również WOPR i komisariat wodny w Gdańsku.


  Poniedziałek 30.07.2018
  W poniedziałek 30 lipca, około godz. 17.30, dwie młode mieszkanki Nowej Cerkwi (16 i 18 lat) poszły na małą plażę nad Wisłą. Dziewczęta chciały tylko zamoczyć nogi. Jednak w czasie zabawy 18-latka zniknęła pod wodą i nie zdołała wydostać się na brzeg. Jej koleżanka natychmiast powiadomiła służby.

  Na miejsce skierowano grupy poszukiwawcze z JRG w Nowym Dworze Gd., OSP Ostaszewo, OSP w Nowym Dworze Gdańskim. Dysponujące łodziami jednostki z Nowego Dworu Gd. poszukiwały młodej kobiety z powierzchni wody, poszukiwania trwały także z brzegu.

  Zobacz galerię

  Na miejsce dojechały grupy wodno-nurkowe z Gdańska i Elbląga. Zapadający zmierzch i silny nurt uniemożliwiły jednak poszukiwania pod powierzchnią wody. Poniedziałkowe działania nie przyniosły skutku i zostały przerwane.

  We wtorek zapadła decyzja o wznowieniu poszukiwań 18-letniej mieszkanki Nowej Cerkwi w gm. Ostaszewo.

  - Poszukiwania są kontynuowane - mówi sierż. sztab. Joanna Słowik z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gd. (ta jednostka koordynuje działania). - Przeszukiwany będzie odcinek rzeki od Nowej Cerkwi aż do Mikoszewa, po obu brzegach. W akcję zaangażowane zostały patrole policji z Nowego Dworu Gd., Stegny, Pruszcza Gdańskiego, Świbna. Straż pożarna przeszukuje wody rzeki z pokładu jednostek pływających. Powiadomiliśmy również WOPR i komisariat wodny w Gdańsku.  Zobacz: Peryskop 25.07.2018


  POLECAMY NA DZIENNIKBALTYCKI.PL:

  Czytaj treści premium w Dzienniku Bałtyckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo