DZIELNICE NA MEDAL! Czytelnicy wybrali najlepsze rady i przewodniczących zarządów dzielnic

Ewelina Oleksy, Marcin Lange, DM
Rady i zarządy dzielnic to pomocniczy, ale bardzo ważny, bo najbliższy mieszkańcom organ samorządu. W kwietniu zaprezentowaliśmy działalność rad dzielnic w Gdańsku i w Gdyni. Czytelnicy, głosując w plebiscycie w obu miastach, wybrali Rady Na Medal, czyli najaktywniejsze rady dzielnic oraz najaktywniejszych przewodniczących zarządów dzielnic.

Zobacz ostateczne wyniki głosowania:

GDAŃSK
Rada Dzielnicy
Przewodniczący Zarządu Dzielnicy
GDYNIA
Rada Dzielnicy
Przewodniczący Zarządu Dzielnicy

Zobacz pierwszą część prezentacji rad i przewodniczących zarządów dzielnic w tygodniku "Trójmiasto" z 15 kwietnia 2016 r.

Zobacz drugą część prezentacji rad i przewodniczących zarządów dzielnic w tygodniku "Trójmiasto" z 22 kwietnia 2016 r.

Na najlepszych czekają nagrody

Na laureatów głosowania czekają cenne nagrody. Rady, które zdobędą najwięcej głosów, zostaną obszernie opisane na łamach "Dziennika Bałtyckiego" i w internecie. Na początku maja ukaże się specjalny dodatek prezentujący laureatów plebiscytu. Ale to nie wszystko. W wybranym terminie (do końca roku) zwycięskie rady dzielnic będą mogły skorzystać z powierzchni na łamach naszej gazety, którą będą mogły wykorzystać do prezentacji swoich dokonań albo projektów. Takie prezentacje mogą się bardzo przydać np. w czasie głosowania na projekty budżetu obywatelskiego.

Czytaj więcej o radach dzielnic w Gdańsku

Czytaj więcej o radach dzielnic w Gdyni

Będą też nagrody dla przewodniczących zarządów, którzy zdobędą najwięcej głosów. Za pierwsze miejsce w plebiscycie nagrodą będzie laptop, a za drugie i trzecie tablet. Na zwycięzców czekają także nagrody dodatkowe m.in. bilety na ciekawe wydarzenia kulturalne.

Informacji o plebiscycie udziela Agnieszka Król - tel. 797 001 047.

Wideo

Dodaj ogłoszenie