Dzięki nim jest bezpieczniej na naszych drogach. Wybieramy Osobowość Roku w Działaniach na Rzecz BRD

DM
GŁOSOWANIE ROZPOCZĘTE! Głosuj na osoby i instytucje, którym nie jest obojętne bezpieczeństwo ruchu drogowego i które działają społecznie na rzecz jego poprawy.

To już siódma edycja wyjątkowej w skali całego kraju akcji, w której przyznawane są wyróżnienia dla osób działających bezinteresownie i społecznie na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruch drogowego. Nagrody dla Osobowości w Działaniach na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego co roku przyznaje Pomorska Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, której przewodniczy Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego oraz Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku.

Głosowanie potrwa do soboty, 2 grudnia do godz. 15. W poniedziałek, 4 grudnia odbędą się obrady Kapituły Plebiscytu, która przyzna nagrody. Wydając swój werdykt Kapituła weźmie pod uwagę wynik głosowania Czytelników

ZOBACZ WYNIKI GŁOSOWANIA

- KLIKNIJ i wybierz kategorię

OSOBOWOŚĆ ROKU

INSTYTUCJA ROKU

Pomysłodawcą i organizatorem akcji jest właśnie Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku, a patronem medialnym i współorganizatorem jest "Dziennik Bałtycki".

- Zauważanie i nagradzanie osób, które angażują się w działania podnoszące bezpieczeństwo na drogach ma ogromne znaczenie - mówi Roman Nowak, dyrektor Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego. - To nie tylko docenienie działań tych osób, lecz także dawanie wzorców i zachęta dla innych. Jednocześnie najważniejsze jest zwrócenie uwagi na ogromne znaczenie takich działań.

Podobnie jak w ubiegłych latach nagrody zostaną przyznane w dwóch kategoriach. W pierwszej nagrodzimy indywidualnie społeczników, którzy poświęcają swój prywatny czas na działania związane z BRD. W drugiej zostaną nagrodzone instytucje.

Liczy się głos Czytelników

Nagrody dla Osobowość Roku w Działaniach na Rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przyzna kapituła, w skład której wejdą przedstawiciele Pomorskiej Rady BRD, Pomorskiego Ośrodka Ruch Drogowego, policji i "Dziennika Bałtyckiego". Wśród członków kapituły znajdą się także laureaci poprzednich edycji plebiscytu. Wydając swój werdykt kapituła weźmie pod uwagę wynik głosowania Czytelników.

Uroczysta gala plebiscytu

Statuetki i wyróżnienia zostaną wręczone w podczas uroczystości w Pomorskim Ośrodku Ruchu Drogowego, która odbędzie się 9 grudnia. Tego dnia w „Dzienniku Bałtyckim” ukaże się specjalny dodatek podsumowujący plebiscyt.

KLIKNIJ i zobacz relację z ubiegłorocznej gali plebiscytu

KLIKNIJ na okładkę

i zobacz dodatki prezentujące laureatów
poprzednich edycji plebiscytu

Informacje o akcji udziela Sławomira Kruszewska - tel. 502 499 097.

Plebiscyt jest organizowany wspólnie
z Pomorską Radą Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
i Pomorskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego.

Najnowsze informacje dot. koronawirusa

Wideo

Materiał oryginalny:

Dodaj ogłoszenie