Dziecięca asysta podczas meczu Lechii Gdańsk z VfL Wolfsburg [ZDJĘCIA]

red.
W niedzielę piłkarze Lechii zremisowali z ekipą VfL Wolfsburg 1:1. Przed pierwszym gwizdkiem zawodnicy wyszli na boisko w asyście dzieci. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego momentu!

Wynikiem 1:1 zakończyło się sparingowe spotkanie drużyny Lechii Gdańsk z VfL Wolfsburg. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Aaron Hunt, który pokonał bramkarza gdańskiej drużyny w 30 minucie. Na drugiego, wyrównującego gola musieliśmy czekać do 80 minuty, gdy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Piotra Wiśniewskiego bramkę zdobył debiutujący w biało-zielonych barwach Maloca.

Podczas wyjścia na stadion piłkarzom towarzyszyły dzieci. Piłkarską eskortę wybrano podczas plebiscytu zorganizowanego przez naszą redakcję.