Dryg.pl, nowy serwis dla poszukujących pracy i szukających pracowników, który udowadnia, że proces rekrutacji może być łatwy i przyjemny

Materiał informacyjny Dryg.pl
Udostępnij:

Serwis Dryg.pl umożliwia przeprowadzenie szybkiego i profesjonalnego procesu rekrutacyjnego. Kandydat w krótkim czasie może dotrzeć tam do odpowiednich dla siebie ofert, a pracodawca znaleźć chętnych do pracy dopasowanych do potrzeb jego firmy.

Dryg.pl ma przyspieszyć proces rekrutacji, dlatego cała procedura – zarówno aplikacji na stanowisko, jak i dodawania ogłoszenia – trwa jedynie kilka minut.

- Naszą misją jest usprawnienie procesu rekrutacji w sektorze pracy fachowej i fizycznej. Każda funkcja serwisu Dryg.pl ma być jak najprostsza, zaczynając od rejestracji, do której potrzeba jedynie numeru telefonu i hasła – mówi Katarzyna Szmaglińska, Specjalista ds. komunikacji w Dryg.pl.

Jak skutecznie znaleźć pracownika?

Serwis Dryg.pl jest dostępny zarówno poprzez stronę internetową, jak i w formie aplikacji mobilnej. W Dryg.pl pracodawcy nie płacą za dodanie oferty pracy, dodatkowo cały proces publikowania ogłoszeń jest bardzo intuicyjny, a dzięki innowacyjnym funkcjom, serwis wyróżnia pracodawcom kandydatów najlepiej pasujących do ich oferty pracy.

- Dodanie ogłoszenia opiera się o prosty quiz. Do każdej z dwudziestu kategorii ułożyliśmy odpowiednie pytania. Po tym, jak pracodawca na nie odpowie, generowany jest automatycznie opis jego oferty. W ten sposób dodanie ogłoszenia zajmuje kilka minut, a przedsiębiorcy mogą zaoszczędzić sporo czasu – dodaje Katarzyna Szmaglińska.

Proces rekrutacji poprzez Dryg.pl jest szybki i prosty. Serwis oferuje nie tylko darmową publikację ogłoszenia, ale także wygenerowany automatycznie opis oferty oraz możliwość rekrutacji przez czat. W ten sposób można szybciej dotrzeć do potencjalnego pracownika.

Jak znaleźć dobrą pracę?

- Pracownicy fizyczni często nie mają aktualnego CV oraz prywatnego adresu e-mail. W przypadku ogłoszeń zamieszczonych na Dryg.pl nie jest to istotne. U nas kandydat podaje jedynie numer telefonu i odpowiada na kilka prostych pytań – tłumaczy Katarzyna Szmaglińska.
Pytania dla kandydata skonstruowane są analogiczne do quizu wypełnianego przez pracodawcę. W ten sposób możemy łatwo połączyć pracownika i pracodawcę i wskazać temu drugiemu chętnych do pracy, którzy najlepiej odpowiadają na potrzeby jego firmy.
Dryg.pl zachęca również pracodawców do podawania wysokości wynagrodzenia (w przeliczeniu na rękę), rodzaju umowy oraz dodatkowych benefitów dla zatrudnionych. Nowością jest także informacja o liczbie wakatów na stanowisku.
Podajemy informację, ilu pracowników jest przez firmę poszukiwanych na dane stanowisko – informuje przedstawiciel Dryg.pl.
Dryg.pl: prostszy proces rekrutacji
Przed uruchomieniem serwisu, twórcy serwisu Dryg.pl przeprowadzili badanie potrzeb rynku. Za największe bolączki, po stronie mniejszych pracodawców, uznano brak czasu na kompleksową rekrutację w natłoku codziennych obowiązków. Rozwiązaniem jest intuicyjny sposób dodawania ogłoszeń oraz pomoc w przygotowaniu profesjonalnej oferty i przeprowadzeniu rekrutacji.
Jeśli chodzi o kandydatów, wśród problemów jest brak aktualnego CV, brak informacji zwrotnej po wysłaniu zgłoszenia, a także brak prywatnego adresu e-mail. Wszystkie te elementy zostały wzięte pod uwagę przy tworzeniu serwisu Dryg.pl.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Dodaj ogłoszenie