Drutex-Bytovia przegrała ze Zniczem. Straciła gola w doliczonym czasie gry

Drutex-Bytovia Bytów przegrała u siebie ze Zniczem Pruszków 0:1 w meczu pierwszej ligi piłki nożnej.

Bytovia znowu zawiodła w lidze. Podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego przegrali ze Zniczem i w ostatnich siedmiu meczach w pierwszej lidze wygrali zaledwie raz. Gospodarze mieli okazje bramkowe, ale nie wykorzystali ich Janusz Surdykowski i Mateusz Klichowicz. Ten ostatni tuż przed przerwą trafił w poprzeczkę. W drugiej połowie po strzale Surdykowskiego obrońcy gości wybijali piłkę z linii bramkowej. Z kolei w końcówce Michał Szromnik musiał ratować Bytovią przed utratą gola. Ta sztuka nie udała mu się już w doliczonym czasie gry, kiedy pokonał go Adrian Paluchowski.